Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

krembonzur
16. led 2009

jezis, holky, vy jste se dneska rozjely-ja to vubec nestiham cist 😀
byli jsme na narozkach terezky-2roky a bylo to super, stravila jsem s jenikem 3 hodiny na schodisti-chtel chodit nahoru a dolu a v mezipatre mi sem tam dal pusu, tak se to dalo vydrzet 😉 i kdyz jsem si s nikym moc nepokecala-chichi
jdu ho dat spat a pak vas snad doctu... 🙂

sisa88
16. led 2009

jaj tak ja som si zase neprecitala celu diskuzi...tan- rozplakala si ma...s tymi narodkami malej ako si pisala..boze,ja uz teraz ked som robila tie fotky eli tak som plakala pri kazdej ako mi z 3kg narastlo 13 kg miminko hehehe...a dokonca som to raz pokazila, omylom zmazala asi 6 mesiacova a nadavala som a potom som bola stastna ze to musim robit znovu vsetky fotky - aspon som to opat precitila....

som za zraz. bud to alebo to, ako pisala tan. bud len online alebo aj nazivo. ved o nic nende hehehe

sisa88
16. led 2009

krem- ty si potvora- to si viem predsatvit, to len ja ked je tu suseda s 2 rocnym malym tak sa rozpravame ze sa prehlusujeme, resp kto je rychlejsi, s tymi detmi to je fakt sranda!!!
dojdes aj ty na zraz ne?

kim
16. led 2009

Jejda holky, vy jste to rozjely..no já bych se ráda rozepsala, ale jsme právě ve stavu vyčerpání a nějaké špatné nálady, manžel celý týden na odpolední, takže vlastně celý den sama na malého, dost jsme popjížděli a něco vyřizovali, te´ˇd ještě nechtěl usnout, až jsme ho normálně bacila přes prdel 🤐 😔 už jsme fakt nemohla....

Takže z toho Sis vyplývá, že pro mě je teda mateřská celkem záhul, TAN to opět napsala úplně nádherně a bohužel jsme v tom stavu, co byla ona s Eli..upplakané noc, vztekání, vzdorování..atd.ale je zase pravda, že když se na mě usměje, přijde a dá mi pusinu, tak je to úžasné!!!Ale já si fakt nedokážu poručit, nebýt nervozní nekdy až dost zlá, je toho fakt někdy až dost..mě např.ubíjí ten šílená sterotyp, vstávat stejně, stejn snídaně, procházka, uvařit, mezitím trochu poklidit, pak malej chvíli spí, já po půl hodce musím k němu, aby spal dýl jak půl hodky 😖 pak svačina, zase ven, večeře, koupání...a to tak každý den, je to pro mě fakt na bednu, do toho v baráku bordel, jeden den dole vytřu, hned ráno je to zadělaný, jak tam manžel prochází v prac.botech...no a teď ještě do toho zima, sníh, inverze, fakt ať už je tu jaro.
Vždycky jsme si myslela, že jsme spíš introvert, že ani lidi k životu nepotřebuju, teď mi lidi staršně chybí, občas se vidím s kamarády, ale moc málo na to, jak bych potřebovala a to jak píše TAN, to vypadnout a být sám, to taky mám, akorát, že bydlíme na podkroví, což je jedna velká místnost a taky není kam se zavřít a být chvíli v klidu..
Takže já pořád říkám, že absolutně nejsem mateřský typ, mateřská je pro mě taky veliká zkouška!!!!!

Janus - Areál nebe - super 😵 😵

Na sraz se kdykoliv přidám, nebude-li to na Zličíně, tam fakt nejedu 😅 S Tan jsme s edomlouvaly na tu Kiku, ale zase je to dálka pro Andy ☹

kim
16. led 2009

Sorry za chyby, psala jsem rychle, teď jdu vytírat, ať má Petr zítra co pošlapat 😝

androna
16. led 2009

kim spatne citas.kika je pre mna stejne daleko jak zlicin.ja som totiz uprostred takze teplicka dialnica ci kladno dialnica to je jedno.kika je v pohode.

sisa88
16. led 2009

baby - dajme to do tej kiky, mne je to lepsie a andy vravela ze jej su letnany OK.
kim a my sme blizko a ked som ta citala tak som videla kus seba...boze, som rada, ze ste mi odpisali, uz som myslela ze ma odpisete, ze som blazon s tymi pocitmi,ale podla mna ich ma kazdy na materskej...
minule som opisala matersku dovolenku ako jednu schizofreniu ked to prezeniem...pretoze vsetko je ako u shakespeara byt ci nebyt!!!!
dufam,ze dojdu aj krem a janus, to by bola fakt pecka!!!!

androna
16. led 2009

a pisaniu jak relaxujem som sa nedostala,pretoze som bola maleho vykupat a uspat.ale uz spinka.
takze relaxujem s dobrou knizkou,relaxujem na MK. 😀 a zacala som sa naplno venovat kvetinam a zahradke.a teraz v zime ked to vonku nejde som si nasla ako zabavu decoupage ubruskovu techniku a hrajem si.

androna
16. led 2009

som dnes robila poriadok v albumoch a popisovala fotky tak tu su moje vytvory poslednych dni
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

kim
16. led 2009

Andy, špatně čítám ano, ano, to jsme úplně přehlédla 😔 Tak to je fajn, Letňany jso pro nás naprosto OK!!Akorát teda nás zajímá spíš ten čas srazu 😅 malej spí tak blbě, na takové akce 12:45-14:30, ale kdyžtak ho holt šoupnu už ve 12, vyspí se půl hodku 😒 a pak se dospí, až bychom jeli z Kiki domů, no...
Decoupage, by mě taky moc bavilo 😵 zatím není na to čas, Tvé výtvory jsou krásné!!!!

Jinak jsme dnes na nástěnce 😀 viděla letáček, že se u nás ve školní tělocvičně cvičí powerjoga 😵 každé út a čt, asi bych měla začít chodit, joga mi kdysi dělal amoc dobře!!!

Sis, ty pocity nemá každá na mateřské, fakt ne 😅 mám tady přes koně dost kamarádek a většina je táák v pohodě, že to nechápu 😔 a závidím jim!!!!!

sisa88
16. led 2009

kim- jasne, ale vies, jedno je pisat a druhe ake to je ked ti dieta place, ty si vycerpana a musis ten cas prejst a byt este silnejsia aby si to zvladla!!!takze preto si myslim,ze to je naport skor psyhicky! ale jasne, je to o posuvani hranic...keby mi niekto minuly rok povedal, ze nebudem spat 9,5mesiaca viac ako hodky vkuse a ze to prezijem tak mu neuverim!!!a som tu.
no aj my spime tak kadejako cez den skor nie, ale to je jedno, ved deti sa zabavia- aspon moja eli, ked vidi deti, tak je OK.
to by sme pripadne mohli ist spolu . ja teda od nas autom do letnan..a kde je ta power joga a v ake hodiny sa oto cvici?

sisa88
16. led 2009

kimp ja chodim v sobotu o 9 na cernak k subrovi na p class, to je pecka, ten chlap vie ako urobit naladu fakt!maknes si a citis sa super!ja teda zajtra idem, ak bude noc OK.

kim
16. led 2009

Sis, já se s nima znám osobně!!!!!!Tak kecala bych, že je u nic vždy vše OK, ale takové ty stavy, co tu píšeme a máme my, fakt nemají.Ale taky to nejsou vodnářky 😨 😀 😀 😀 😀

kim
16. led 2009

Jé P class by byl pro mě úplně nej!!!A kam na čerňák, do sport.centra??U mě je problém t sobota..mě spíš vyhovuje ten týden večer, když manža čučí na bednu a ne v době, kdy může makat dole 😖 škoda

androna
16. led 2009

silvi kedy sa vratite z BA.sraz 28.1 by bol ok???

kim
16. led 2009

Já 28.1. nemůžu, mám na Pze 4 alergo a budu i přes odpoledne u mamky ☹

sisa88
16. led 2009

kim- ale stoji to zato, tak daj maleho muzovi je to od 9-10 a je to super!!!je tam destkykutik a mila baba...tak mozno sa odvazis..fakt ten chlap je peklo!!!
andy- ja som v ba klen utorok streda. potom som uz praha.

androna
16. led 2009

no mne je to v podstate jedno kedy.akurat najlepsie este v januari.s tym bruskom to je fakt fuška.

kim
16. led 2009

Andy to je jasné!!!!!Já krom toho 28.1. nic nemám, takže je mi to taky jedno..tak co 29.,30.1????

Sis, já zůstanu u té jogy tady..ale díky za info 😉 😉

androna
16. led 2009

moze byt.este s tym musi suhlasit ten zbytok.

krembonzur
16. led 2009

ahoj holky, tak jsem vas docetla-krom teda toho dlouheho prispevku od janusky-to si nechavam na zitrek-pac jsem dneska z toho schodistoveho maratonu lehce unavena a na to chci mit cistou a jasnou mysl 🙂
tan to napsala dobre-tak nejak to taky citim...vsichni-skoro vsichni mi porad neco plantaji o tom prestani kojeni...o tom, ze je na me zavisly..o tom, ze nemuze jenik chvili vydrzet sam-napr. jsem ted vecer volala segre a jenik mi sedel na kline a samo, ze otravoval-tak jsem ho lehce okrikla-pac jsem se ptala segry na neco duleziteho a ona-ktera nema decko-zas mela tak debilni poznamku na neho..me fakt toci tyhlety momenty a tak jsem rada, ze si to muzu s jenikem vychutnat jeste rok a pul doma a predstava, ze se budu muset vratit do prace me neskonale drti 😝 😝 😝 😝 nejradeji bych zustala doma do te doby, nez by se jenicek ozenil 😀 😀 😀 aby mi nic neuniklo...
do prahy dojedu-pokud to pujde,diky za pozvani, to by bylo moooc fajn, jen musite dat termin kapku dopredu-at si zajistim ubytovani u segry-jen nevim, jestli prezijete to me neukojitelne, vecne u prsu prilepene decko 😀

tannawe
17. led 2009

Pekne sobotni dopoledne...tak jsem se konecne odtrhla od plotny /delala jsem pizzu, pekla strudl a chleba, salat...no proste brigada od ctvrt na osm i s vencenim psa 😀 /,ale ja to asi jinak neumim nebo co...
Jinak co ten srazik tedy? Jaky padl nakonec termin? Me je to celkem jedno, protoze do prace chodim vetsinou vecer takze pres den se muzu prizpusobit tehotnym 😉 a spacim 😉 !
Kremiku to by bylo fajn kdybyste dorazili! Cim vic tim lip! 🙂
Sisa a ty chodis do factory pro nebo do holmes nebo kam tedy? Ja bych to mozna prubla nebo i tu bikram jogu, kdyz kojis uz jen vecer tak by se to dalo ne? 😕 Ja chci zase zacit od pondeli chodit plavat, ted uz bych snad i mohla, ze by to melo byt "dole" v cajku 😠

Andy pekna decoupage! Ja uz se taky nemuzu dockat az zacnu zase "vyrabet"... 😵

Hazim docasne do alba jak to v kika koutku vypada, kdyz tam radime 😀 Tak se nechte inspirovat 🙂

androna
17. led 2009

tan termin zatim zadny.musite sa vyjadrit vsetky.tak co 29.1 je to stvrtek.kim a ja mozme.kremiku co ty?

tannawe
17. led 2009

Ctvrtek 29.1. oukej! 😉

Fotky tady...https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

androna
17. led 2009

no to vyzera dobre.som o tom kutku netusila.my sme s Danym rano upekli jablecnu babovku a uz si pochutnava.ja si teda este pockam.

tannawe
17. led 2009

Pak dejte jeste tedy vedet v kolilk hodin se tam sejdeme, jinak je to nahore ve druhem patre, smerem do KIKA restaurace - vylezete z vytahu ve 2.patre a date se doleva, projdete kolme "predsini", detskych postylek a kocarku a projdete mezi detskym zbozim do restaurace a tam vzadu je koutek, prosklene dvere 😉

tannawe
17. led 2009

Jinak jsem chtela udelat ten jidelnicek ale stranky se porad nejak nenacitaji, takze tady mate jeden dobry odkaz....

http://www.chiquita.cz/cz/tvarohova-pomazanka/i...

tam jsou jidelnicky....
http://www.chiquita.cz/cz/tvarohova-pomazanka/i...

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krembonzur
17. led 2009

jee,holky, tak to ja nemuzu-pac jdu do prace na narozky... 😒 ☹
tan-dik za dobry tip na recepty...
my jsme dneska sli po 14 dnech ke tchyni-takze taky k necemu dobry-nemusela jsem varit...
vecer si stahnu dom.pekarnu a rano snad uz konecne neco uklohnim 🙂
byli jsme se koukat na pozemek a na domek-dezolat s pozemkem a ted premyslime...
ta ubrouskova metoda je krasna-to zavidim vsem tvoricim...ja jen tupe ziram...a nic nedelam... 😠

krembonzur
17. led 2009

ubrouskova technika jsem chtela napsat... 🙂

kim
17. led 2009

Ahojky
Tan, díky za recepty, to budeme přebanánovaný 😀 😀
Holky a v kolik hodin se vám to hodí????