Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

androna
2. pro 2008

ahoj slniecka 😎
janusko ano citim ze sa svet meni a hlavne ze sa menim ja.ale nemyslim si ze mozme zachranit ludstvo.na to musi dozrat kazdy sam po svojej cesticke.tan to zidovske prislovie to vystihlo.myslim si ze musime zacat u seba a ze dolezite je ist prikladom tym nasim detom,alebo mozno prave oni nam ukazu tu spravnu cestu. 😵 😵 som rada za to zlaticko co mam doma.kazdy den žasnem nad tym co dokaze.a tesim sa na to dalsie co nam spestri rodinu.ale viem ze obdobia sa striedaju a ze je dolezite aby sa striedali dobre a zle.inac by sme si to dobre nikdy nevazili a nedokazali ocenit.tiez som zmenila vela veci za posledne mesiace.bio,eko,a tan my sme zadluzeny az do duchodu,ale ono v nasom pripade je lepsie platit banke,nez stejnu sumu platit za podnajom. ☹

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

holky...pravda pravdouci...diky gris...

Sireni svetla, nekdo si toho jednou vsimne...a zase moje oblibene rceni...PRIKLADY TAHNOU! Ja netridila odpad az po objeveni se Petra v nasich zivotech....on mi ukazal, bez tlaku...jen tak ukazal...co a jak...a najednou mi to vsechno doslo!
Mam chut odejit z mesta.
Na jednom chatu jsem polozila otazku...Jak donutit lidi ke trideni odpadu...dostala se mi nadherna odpoved...NEJDE TO! Jen svym vlastnim prikladem...a tak je to i s premistovanim sneku z travy a se spinavym kelimkem od jogurtu...vidi to vase deti, neodhodi papir ze zvykacky...od nich to uvidi jejich kamaradi ve skolce...a od nich se to "muze" dostat az k jejich rodicum...a ti se "mozna" zamysli....

Kurna, kdyby se takoveto jednani sirilo tak rychle jako se siri AIDS...

Krasa, pojdme si napsat kde jsme kdy osvitily prostor kolem sebe(i do dalsich dnu)...a nebude to vychloubani...ale inspirace!

Zacnu ja...moje svagrova me provazi mnoha zivoty, mam s ni ale porad nevyresene dluhy...pred par dny jsem ji podala ruku a pozadala o odpusteni...mela kolem toho spoustu kecu,ale nakonec jsme se posunuly o krok dal v nasem "vztahu"...citim ho jako lehci...i kdyz ne jeste zcela vyreseny...
Ego je svina!
Kdyz neco udelate a je vam dobre na dusi, bylo to to spravne...

tannawe
2. pro 2008

grisi...tym exotickych lidi... 😎 zase se trochu smeju...

androna
2. pro 2008

ked uz tak piseme naraz 😎 😎

tannawe
2. pro 2008

Je to pravda...clovek musi ucit deti tim, jaky sam je a ne tim, ze jim neco rekne, co si nekde precetl nebo si mysli, ze by to tak melo byt. My se snazime je co nejvic otvirat tomu, ze v zivote je nadstavba, ktera stoji za to obcas padnout na hubu. Jsou nasi velci ucitele, hlavne je to o pokore, tedy aspon u me. Ale manzel se tak promenil od te doby co jsme spolu a vim,ze on vi, ze je to diky tomu, ze jsme spolu...nebylo to vzdycky easy...
Jinak Janus...ja jsem chodici zarovka! 😀

grisgot
2. pro 2008

androna, janusko..jasný! 😀 Děti to uvidí u nás a od nich další děti..jen doufám, že pak ti kamarádi nepřijdou domu a neřeknou spíš..hele, mami, ta Štěpánka rodina je fakt pošahaná 😀 😀 😀

Janusko..já myslím, že prostor kolem sebe prosvítí každá z nás, když někam vejde 😉 Ať žijou vánoce!!! 😀

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

gris...ale jste krasne posahani!!!

krembonzur
2. pro 2008

dobre odpo holky-jako vzdy nestiham...furt neco resim a pak prijde muz a vse je jinak 😖 ...
tan-uz je z tebe blondyna z londyna???fotni se a vyves... 😉 ...
nova doba prinesla spise vice spatneho nez dobreho...nahrava spatnostem...nevideli jste novou reklamu na komercni banku?jak ten kluk jde k te zene na zamek si pujcit penize na motorku?to je tak hnusny priklad toho,jak by to nemelo fungovat a oni to daj do tv-kde na to cuci decka,mladez, lidi a prijde jim to normalni...jsem zhnusena...
taky tridim, i kdyz jen pet lahve a papir a plinky-zbytek mi nejak unika... 😒 leniva....se priznam...
ja bych chtela bych exoticka-blazniva jsem pry dost... 🙂
jdu si rychle uvarit kavicku, nez se to moje mimi probudi a zas me bude az do vecera smatrat rukou pod tricko a vysavat-janus-jeste furt kojis a kdyz jo, tak jak casto??ja snad co 20 min 😠
gris-to jsem rada, ze jste ok!!!!
kim-vy rostete, za chvili mate 1 ROK!!!ten cas tak strasne rychle leti....

tannawe
2. pro 2008

kremik: no vidis, ja zapomnela, ze blondyna se ze me nestala...vyvesim 😝

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

krem...mala byla rozdrazdena par dni pred tatovou smrti...pamatujete? Psala jsem to tady...ze se neco s ni deje...nechtela spat, visela mi na cicku! Po ctvrtku je jako vymenena...uplne jina, zase ONA! Nelita k prsu tak jako predtim (cca po 15ti minutach-neprehanim!)
Takze asi tak...citila to...

tannawe
2. pro 2008

uz visim...myslim, ze vzhledem k dusevnimu rozpolozeni, barva odpovida... 😎

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

tan 😵

tannawe
2. pro 2008

jan 😉

krembonzur
2. pro 2008

tan 🙂 musim rict, ze u me to funguje opacne-ja kdyz jsem v poho, chci byt tmavsi-nevyrazna-seda myska, pac jsem se sebou vnitrne "smirena",ale kdyz jsem rozhozena a tak nejak ne v pohode-tak je ze me melirovana blondyna-z havirova ....
tan-jako blondynu si te neumim predstavit-ty tmave vlasy ti seknou...mozna i blond-tezko posoudit 🙂
jan-jasne ze pamatuju-jsem si na to vzpomenula, jenik mi visi u prsu porad a je jedno, jestli jsou tu deti a hrajou si nebo se "nudi"-proste porad, rano, pres den, v noci...no vydrzime to jeste nejakou dobu a pak nevim...asi budu muset nekam odjet-sama to neskoncim 😀

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

Me, kdyz se neco v zivote deje to vzdy odnesou vlasy, je to jakysi odraz me same!

tannawe
2. pro 2008

jo vlasky...ty jsou prvni na rade. Kremiku uprimne receno ani ja si sebe samou uz nedokazu predstvit jako blondynu, nejak to sklouzlo k te hnede. Manzel si pochvaluje, ze jsem konecne takova zjemnela v obliceji... 😅 no jako ze predtim jsem byla takova domina ci co? Netusim, hlavne, ze uz tu anabazi s odbarvovanim mam za sebou,to byl fakt horor...uz jsem manzelovi smirovala po strojku, tak si ho radeji zamkl! 😀 vi co dela...ja jsem v tomhle stavu schopna vseho. Ted jsem snedla cely grep a hned je mi lip!Jeste vysrknu caj dokud malej i coklik spinka a odpadnu! 😀

tannawe
2. pro 2008

Devcatka nezlobte se za trochu off topic odkaz, ale ja se tady valim smichy a manzel mi po skypu pise toto: ježiš Mops..kde mám sekyru???
(devil):D
http://www.glamour-fashion.cz/index1.html
My totiz hledame oblek pro naseho psa na zimu...ale toto? to je...sila... 😀

krembonzur
2. pro 2008

😉 mame to tak nejak podobne-ja nevim, co ti chlapi na tech vlasech tak vidi-muj muz to strasne resi, napr. ze jsem ostrihana,ze nemam douhe vlasy, ze mam takovy a makovy melir- a me to prijde smesne, pac ty vlasy furt rostou jak silene, takze kein stress...dyt to za rok doroste, pak to zas strihnu a tak furt dokola...a oni ti chlapi maji v podstate cely zivot jeden uces -takze asi zavist nebo co-chichichi...
jak je u vas?u nas sviti slunicko, ale fouka..jenik jeste spi a nasypala jsem ptakum zob na ten v nedeli umyty parapet-tak tu za oknem ty sykorky uplne sili..ale hezky se na to diva.... 😉

krembonzur
2. pro 2008

tan-to je hezke!!!!!!!!!!!!!!fakt rozkosne!!!my mame doma MOPSE-tak pozor pozor...ale tam jsem zadneho nevidela..teda jsem to jen tak rychle preletela....
my jsme mu koupili boty - kozene- cca 800kc-malem drazsi nez pro me... 🙂

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

krembonzur...oni ti chlapi to vnimaji jako sexualni vec...jako zakdysi...drapnou te za vlasy a .... 😀

tan...jde videt, ze celosvetova krize se mazlicku moc nedotyka 😀 😀 😀

tannawe
2. pro 2008

kremik: naprosto chapu, muj muz ale nesnasi male pséky...proto mame RR 😎 ,takze to je jen nas takovy humourek...no jak na to tak koukam, tak devce bude chodit v triku po detech... 😀

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

off topic...how to see aura!

https://www.youtube.com/watch?v=1uqNdZOK_Rw


krasa...a vy vite, ze davam jen zajimave odkazy 😀

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

tak tohle presne citim...

...duše nás vždy vede skrze intuici. Intuice je hlasem našeho srdce. Když se naučíme více naslouchat svému srdci, rozumět a následovat naše vnitřní pocity, budeme se stále více přibližovat své duši. Začneme tak častěji prožívat skutečné naplnění a smysluplné žití pro sebe i pro bližní.
Pokud se člověk nachází na životním rozcestí, cítí, že je potřeba cosi změnit. Jeho život mu již nepřipadá uspokojivý a harmonický, touží někam jít a cosi dělat. Jen neví kam a co. Tehdy se začíná tzv. probouzet. Jedná se o období, kdy duše uznala, že je již připraven na výrazný posun ve svém duchovním zrání a vývoji. Počíná mu otevírat dveře do světa poznání sebe sama a tím do světa poznání souvislostí Stvoření.

j.a.n.u.s.
autor
2. pro 2008

...jdu ven, provetrat dupku Elishce i sobe... 😉

androna
2. pro 2008

janusko myslim ze tieto stranky by ta mohli potesit,alebo tam najdes odpoved. 😵
http://rok2012.czweb.org/news.php
http://novazeme.ning.com/

tannawe
2. pro 2008

Devcatka kam to porad "chodite"...?? meditace na mrizku a archandelska merkaba?? na teto strance zjevne nekdo ani neumi poradne prepsat hebrejsky nazev...nevim...urcite to muze byt zajimave, ale me to cele prijde takove moc sektoloidne barevne pozitivni ci co... 😅

tannawe
2. pro 2008

zavitam obcas sem...http://www.cestydusi.cz/view.php?nazevclanku=o-...
ale uprimne receno...odpovedi clovek stejne najde jen sam v sobe 😵 😉

androna
2. pro 2008

tan na tech strankach co si dala su uplne stejni ludia jak na tych mojich odkazoch 😎 😵
a sekta to teda neni,len velmi podobne zmyslajuci ludia,a niektore clanky obcas potesia na dusi.jasne ze odpovedi musis najst v sebe.suhlas. 😵

tannawe
2. pro 2008

androna...dobry vtip... 😀 tak proto me to tak zarazelo...ha ha...no nic, ja byla navecer u sve gyn...tak jsme to probraly horem dolem co je jeste treba atd. No nic moc...manzel ted vytira v kuchyni, deti rejdi, pes nastesti spinka a ja si tak premyslim co a jak s tim vsim dal.
no jo hledani...to je paradni vec...cestou domu jsem jeste pokoupila nejake darky a koupila jsem si uplne nejakou mega haluz za 39 korun ceskych o mysleni, tak jsem na to zvedava 😀 😀 ,ale i kdybych vykoupila cely obchodak tak stejne by to prazdno zustalo... ☹

kacka79
2. pro 2008

Holky super odkazy, díky... zrovna to všechno louskám...