Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

kacka79
18. lis 2008

Holky dneska se mi stalo zase něco, z čeho mám husí kůži. Filípek celý den od rána pořád vyndaval z mé kabelky peněženku anosil mi jí. Tak jsem jí zase uklidila a on jí přinesl znovu.. podotýkám že nikdy jindy si s peněženkou nehrál ani ho nelákala. Tak jsem si jí hodila do šuplíku - on mě neviděl - a za 10 min přede mnou stál s tou peněženkou. A v tu chvíli mi volala moje teta / umírá na rakovinu/ ať jí nadiktuju číslo účtu že mi chce poslat nějaký peníze... Byla jsem v šoku a jsem pořád..pořád na to musím myslet

sisa88
18. lis 2008

ahojte!
tak som si vas posledne 3 strany konecne precitala, an kazdu som chcela reagovat, ale to kedze chrlite jednu dobru temu za druhou, tak sa mi to asi nepodari...to by tu bol elaborat na stranu a zase nechcem nudit.
kacka- uhm detska intuicia , uz sa tesim ako ma bude eliska takto prekvapovat🙂 a ozaj, ja mam notebook tiez zatial bezpecne, ale co sa tyka pisania, doobeda je to stale lepsie, poobede je to uz horsie- chce zabavu so mnou a po tom stastnom"casovom posune" a tej magickej tme o pol 5 je to fakt drina 😀
vymyslam uplne blbosti aby som ju zabavila.!
jani- spominala si nieco o duchovnej sestre, mozno hlupa otazka, ale co to pre teba znamena a ako si dosla na to ze je to tvoja sestra? diky..dufam,ze otecko sa ma lepsie.
inak pekny vecer vsetkym

androna- ozaj k tomu ze si deti pamataju minule zivoty do 6 rokov...mas/mate o tom nejaku literaturu?> ako sa to dokazuje presp na zaklade akeho vyskumu dosli na to ze je to do 6 rokov a co sposobuje ze to stratia?

j.a.n.u.s.
autor
18. lis 2008

napisu po ordinaciiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! 😵

j.a.n.u.s.
autor
18. lis 2008

Reklama! Tak,

kacko...uzasne, tady vidis jak Filipek krasne prijima zpravy jeste drive nez je dostanes ty...vam rikam...Deti vi co my jsme zapomely...

sisa...moje "sestra" Hanicka...to je na dlouho, reknu to ve zkratce...nahody neexistuji, bydlely jsme vedle sebe, ale poznaly se az prisel nas cas...muj pes "udelal" stenatka fence od sousedu (planovane 😀 ) a Hanicka dostala jeho dcerusku...zrovna jsem se vratila z mych cest na nejakou dobu domu...Hanicka taky...no a chodily jsme vencit a propovidaly spolu hodiny...potom opet prisel nas cas se rozloucit 😢 ...ona odjela na Mallorcu ja do Prahy...loucila jsem se s ni na letisti v roce 2004...silny rok by the way!...no a clovek to vnitrne citi, ze ho opousti blizka osoba...bylo to tezke, tak jak by vam odjizdela pulka tela...byly jsme spolu beze slov, byly jsme spolu v zachvatech smichu, prozily ty nejvetsi mezniky v nasich zivotech...porad spolu i kdyz tisice km od sebe...jak vim, ze je ma "sestra"? ... nevim, jen citim ten proud energie, kdyz na sebe myslime...jsme spojeny zvlastnim vlaknem...a at jsme kdekoli, vime o sobe, dokonce prozivame podobne veci! Hanka pise knihu, popsala me (v jedne z kapitol) jako jeji prvni muzu... 😉 ...miluji ji jako samu sebe 😉
Krasny vecer devcatka!

grisgot
18. lis 2008

kacko..uff! Tak to je skutečně zářný příklad! Je půlnoc a já se fakt klepu.. Říkala jsi o tom té tetě? Co ona na to?

androna
19. lis 2008

Kacko krasa s malym a penazenkou 😎
Sisa s tym pametanim si minulych zivotou to je z knizky Osud jako sance.a zabudame to vsetci predsa preto aby sme sa mohli naplno venovat ulohe tohto zivota.neverim zeby sa to dalo,keby sme si pametali vsetko co bolo a vedeli co bude.
a vecerny program po zotmeni to je tiez narocne.hlavne jak mame tu rymu a nemozem ho vypustit von na dlho.

kacka79
19. lis 2008

Grisgot neříkala.. zítra za ní jedu tak jí o tom povim.. Jsem z toho taky ještě v šoku 😅

tannawe
19. lis 2008

Dobre rano vsem, bohuzel asi ani nestihnu vsechno docist, od soboty bez netu tak se to projevilo. Vcera jsem prijela az kolem jedenacte, v aute mi usnuly deti a nase nove zazracne stvoreni. Az budu mit trochu volneji, coz bude az se vrati manzel z prace tak pisnu nas pribeh se stenatkem.
Chaya ted vytuhla, tak je to jak s miminkem, rychle se najist a povesit pradlo nez zase poletim ven... 😕 jo jo,zlate sestinedeli si rikam, kdyz ji tak pozoruju jak si tam vychrupava 😀
Pekny den vam vsem 😵

grisgot
19. lis 2008

kacko..to ji určitě řekni..mě šel fakt mráz po zádech..a to ještě když jsem to četla o půlnoci v tichém domě 🙂 To jsem vám neříkala? U nás totiž straší! 🙂

tan.. 😀 nemusíš aspoň přebalovat 🙂

androna
19. lis 2008

tan chaya je krasna.presne jak ma svagor.to bude u vas veselo 3dieta do rodiny. 😀
gris vy byvate v starom baraku?my ano a u nas nestrasi.ale ja som sa pred nastahovanim snazila ten dom ocistit od predoslych energii.

tannawe
19. lis 2008

Ahoj kocky, tak juknete sem...
http://www.tannawe.webnode.cz/
Sice je jeste ve vystavbe /a vzhledem k vytizenosti asi jeste dlouho bude.../ale pomalu a jiste na tom "pinozim"... 😕

krembonzur
19. lis 2008

ahoj holky, opet jen na okamzik-tannawe-no super!!!!!pes je krasnoucky-uplne mimi 🙂

j.a.n.u.s.
autor
19. lis 2008

tan..krasny stranky 🙂

gris...a jak se to projevuje?

andri...jaky mas zpusob cisteni???

krembo...holka, udelej si vice casu 😉

kacka... 😉

grisgot
19. lis 2008

androna..bydlíme v domě asi deset let starém..takže relativně mladém 🙂 ale postaveném na špatném místě. Psychotronik mi řekl, že je postavený na "bitevním poli" ☹ Pomohl nám ale tenkrát a dlouho byl klid..posledních pár týdnů je ale zase cítím a slyším..přitom nám ten psychotronik řekl, že se vrátit nemůžou?!? Nerozumím tomu ☹ Nejsem blázen..že ne? 🙂
Jak dopadl ultrazvuk????

tan..super stránky! Jahůdky..ňam ňam! 😀 Chaya je úplná kočička micina! 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

Shodou okolnosti tu byla Hanka, ona totiz-rozumejte-vidi duse a ruzne jine bytosti....pokud mas nejakou pridruzenou, rekne ti...v byte jich mame nekolik...jeden je ale dooost negativni, taky kdyz jsem sama vecer a myju si zuby, citim jak se z obyvaku nekdo diva....

Cetla jsem kdysi fajn knihu (nevim nazev)...je dobre mit vyssi vibrace, protoze duse(ktere nejdou "po smrti" do svetla) se mohou pridruzit k vam, ale jen za predpokladu, ze mate depresi, smutek jako takovy...jste nastvani, ve stresu...tzn. mate nizsi vibrace...ony pak parazituji skrze vas na materialnu...porad se drzi toho sveta a nechteji odejit (?)...priklad: manzel od H. si rad zapalil jednu po praci doma na balkone, H. vidavala u nej jeho dedu (15let po smrti), on nebyl zly, byl vpohode...jen skrze manzela si pochutnaval na slasti cigaret...za zivota byl vasnivym kurakem...pak manzel onemocnel s pruduskama (hrozny prubeh nemoci), prestal kourit a deda se uz neukazal...

Dulezite pri autonehode v okoli, nebo kdyz se jde navstivit nemocnice...obalit se svetlem, myslet pozitivne...tamto jsou mista, kde se na vas muze kdekdo "prilepit"...jak to vypada u vas? Mate chut na neco co jste predtim nemuseli, reagujete tak, ze vas to IHNED mrzi a divite se, proc zrovna takova reakce....?!Je mozne, ze je nekdo pri vas... 😒

😎

tannawe
20. lis 2008

janus: no to me nenapadlo, ja mam zase porad divny pocit, kdyz si myju v koupelne oblicej jakoby nekdo za mnou stal az je mi z toho casto uplne uzko a i kdyz mam mydlo v ocich tak je musim otevrit a otocit se. Nuze, treba je na me nekdo nalepen. Kurna...aby toho nebylo malo 😀 😀

kim
20. lis 2008

Ahojky
zase jen v rychlosti 🙂

Gris, teda dost zajímavý příběh!!!To snad ani není tohle možné!!! 😕 😕 😕 😕 Ty děti jsou fakt zázračné 😵 😵

Janus, tak tohle jsem přesně měla, když jsem bydlela s mamkou...určitě tam s náma ještě někdo 3.byl!!!!A taky jak píšeš, když jsem si čistila zuby, tak jsem cítila, jak na mě někdo sahá(na záda), úplně ve mě vždy hrklo a cítila, že tam někdo prostě je!!!!Měly jsme dva pejsky a ty samozřejmě po bytě chodili, cvakali drápkama o dlažbu, mlaskali, jak pili..atd.všechny podobné zvuky jsme přisuzovaly jim...no ale když byla jedna z nás doma sama a ta druhá s pejskama třeba na chalupě, večer se po bytě ozývali právě ty samé zvuky...cvakání drápků, mlaskání, jako když pijou 😕 😕 no mrazí mě ještě teď..no a pravidelně nám min.2x za týden spadalo nádobí v kuchyni z odkapávače 😅 nic se nerozbilo, ale najednou jako když někdo rukou smete všechny talíře dolů...ale nikdy jsme z toho "dotyčného" neměly strach nebo obavy, mě jen bylo nepříjemné, to sahání na záda 😀 😀 😀

No a u babičky v bytě se mi stalo něco, co nechápu dodnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Babi měla video(kdysi vzácnost) a na stole dva ovládače na TV, jeden nefukční bez baterek a druhý novy, co fungoval, já koukám na video(byla jsem tam sama asi 12.letá) a chtěla jsem si TV dát víc nahlas, po chvilce si všimnu, že celou dobu držím starý ovládač bez baterek, ale on mi fungoval 😕 😕 😕 normálně se mi udělalo šoufl, vše jsem vypla a běžela domů, to byl tak divný pocit a dodnes nechápu, jak to bylo možné!!!!

Tak zase letím pápá 😵

kubaka
20. lis 2008

No, já vám nechci brát radost z vyžívání se v duchařině, 🙂 ale nedalo by se ty pocity u čištění zubů vysvětlit třeba z antropologického pohledu? Zkusím to vysvětlit
V člověku jsou zakódovány (kromě dalších) dva velmi silné pudy, bez nichž by neměl šanci v pravěku v krizové situaci přežít: agrese nebo útěk. Ty mu velí intuitivně si krýt záda - aby předešel útoku na sebe zezadu. Pravěký instinkt lovce, který ovšem platí dodnes (v armádě). Když vejdete do restaurace, instinktivně si vyberete židly zády u zdi, abyste měli přehled co se děje před vámi. Záda hlídat nemusíte, máte je krytá. Gauče v obýváku jsou většinou u zdi - v rohu, u zdi se cítíme tak nějak v bezpečí. Nikdo si rád nehoví uprostřed otevřeného prostoru.
Pokud v koupelně stojíte u umyvadla - tzn. zády k prostoru a ještě k tomu v předkloněné pozici, kdy odhalujete šíji, ocitnete se v poloze bezmocné oběti. Není možné, že tyto instiktky a pudy zakořeněné hlubokco v našem nevědomí se ozvou a varují nás, že jsme nechránění a vystavujeme se nebezpečí útoku ? 😉 To, že tyto a podobné pocity nemá každý je jen známkou potlačení těchto pudů během civilizačního procesu. Citliví lidé je však vnímají...
Co vy na to...???

sisa88
20. lis 2008

janus.,tanna, gris- diky ze ste otvorili to tema..ja som nastavana uz 3. den, odniesla si to moja mala- lebo so sa tvarila vedome OK🙂 ale ona to citila, v noci plakala ako diva..snad sa ukludnim...presne ako pises- urobis nieco co hned lutujes atd..to ze aj ja citim v kupelni- to tiez mam- a ako presne pises, ked je to stav "nizky" - smutok, vycerpanost atd.....ako proti tomu bojujete baby?da sa ptori tomu nejako ochranit??

sisa88
20. lis 2008

kubaka- dakujem aj Tebe...pri tebe uz ani neviem kam patrim, ale to asi nie je podtstane..je mozne, ze suhlasim s tvojim vysvetlenim ale taktiez si myslim,ze baby maju tiez svoju pravdu- a ze na "tom " niecobude......ved moje zazitky su tiez tym prikladom......a co ma najviac stve chcela by som na to potvrdenie🙂))take rukolapne- akonapriklad vzorec v matike a tak... 😎 , no proste v tychto temach si niekedy pripadam tak strochu schizofrenicky 😝

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

A to si predstavte, ze vetsina deti je i vidi, ...my je jen citime, popr.slysime...

Jeste jak jsme bydlely samy na byte, tak si mala nechtela hrat v obyvaku, furt me tahala jinam...v loznici neni "problem", tam je jaksi hezcejc, ale obyvak se mi zda temny a nema to nic spolecneho se svetlem z venku 😒 ...ted jak bydlime s Petou se "to" stahlo...ale furt to tam je ☹

Jak "strasi", neco je drzi porad tady...nemate neco doma stareho? I treba ze sekace? Mohlo to prijit s tim nejakym predmetem...bacha na knihy, kresla a osobni veci, jako zrcatko (nekdo ma takovou manii sbirat starozitnosti, ze?), ja miluju stary veci , ale od jiste doby je nesbiram 😕 ...

videli jste The Others?

https://www.youtube.com/watch?v=Vu494-Dr5po
androna
20. lis 2008

gris ultrazvuk dopadol dobre.rastie tam dalsi maly bojovnik. 😎
janusko uz nemozem najst tie stranky o tom cisteni prostoru,zmenili stranky.ale co si pametam tak sa cisti vykurovanim svieckou,a sol sa dava do misky do kazdej miestnosti aby absorbovala tu energiu a musi sa to vyhodit ale uplne mimo barak.potom by sa mal dom nabit energiou novou takze muzika a sviecky,aromalampa.
dievcata aj to vase vysvetlenie v tej kupelni mi sedi aj kubakine.ja osobne take pocity nemam ale v rodine teda dost ludi.
kubaka ja ale nesnasam mat tie nekryte zada v restauracii,i podla feng shui ma byt sporak tak aby si videl na vchod,postel,gauc.
sisa ty si taky typicky vodnar co musi mat dokazy.ja dokazem len tak verit.nemusi mi to ziadny vyskum potrvdit. 😀

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

Neverim, ze mohou byt takovy rodice mezi nami!!!! Boli me z toho srdce! Poslu vam vsem do IP odkaz!!! ☹ 😢

sisa88
20. lis 2008

androna- ale ja som teda strasna..mam dni, ked uz si poviem dost a idem na to vedecky a potom ma to zase dostane🙂 myslim ze sa mi neico take stane🙂a tak to ide dookola...🙂a to s tymi vecami, ja som strasna, doma mam len to co potrbeujeme- som strasne prakticky clovek - uz som nakazila aj manzlea, vsetko hned vyhodim- akonahle si to odovodnim, ze to ma"zlu energiu" a naozaj sa mi dycha lepsie- ale viete ako to je, kazdy niecomu veri, co mu nakoniec pomoze..som proste strasna...fakt sa niekedy zamyslam, ze ci to uz nie je skor uchylka hehe....ale nie, verim na tie energie ktore skodia, preto sa snazim mat pod kontrolou vsekto co je doma. a zase niekto to znasa lepsie niekto je viac citlivy...moja sestra je uplny opak- ta len stare veci starozitnosti , dom stary ...a ja len uplne nove!!!!

sisa88
20. lis 2008

janus- strasne, ja nviem, ja sa na take veci nemozem ani divat...som az prilis precitlivela...neviem, skor si myslim,ze niektori luydia by mali mat zakaz potomstva.

androna
20. lis 2008

jani mne tehulke take hrozy ani neposielaj.mne iba krasne vecicky. 😎
sisa to vy s manzelom co je tiez vodnar toho doma asi vela nemate? 😀 😀 to ja rak zberatel vzdy stihnem nieco nazbierat co mi moj muz moze vyhodit. 😀

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

sisa...ja si to taky myslim...oni nemaji ani poneti, co tim diteti udelaji...dozivotne! "Zatim" se muze zacit pocuravat, koktat, nespat...nekteri rodice jsou zrudy! Si vem, mit tak slabsi srdicko, tak to dite umre na infarkt... 😔

sisa88
20. lis 2008

androna- hehehe presne. ved uvidis ked dojdes, hrozne prakticki sme obaja ale so zmyslom pre tieto "javy medzi zemou a nebom ", takze sranda, ja musim "dychat" ako vravim , niekedy si pripadam ako asket hehehe.......btw moji obaja rodicia raci sa idu zblaznit z nas. dvoch- ved si to vies predstavit...

sisa88
20. lis 2008

a co sa tyka feng shuei akurat ku mne dojde kamoska, ona sa tomu venuje a urobi mi to na nas dom, lebo sa mi nzda, ze tu mame vsetko OK, tak som zvedava a tesim sa...este kym tonemame cele zariadene, ze to mozem premiesnit a pomenit.

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

sisa...pozdravuj kamaratku 😉