Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

kacka79
1. lis 2008

Tak Fíla když má strach, tak kouká do země a drží se mě za nohu, když je u mě v náručí tak mě pevněji chytne a když na kočáru, tak začne natahovat ruce ke mě 😵

geminis
2. lis 2008

Krásnou neděli všem!

Tak já už jsem asi hodinu slaměná vdova, manžel odjel na týden na služebku a já budu na tu naši malou demoliční četu úúplně sama. Už teď se klepu. No, hlavně aby byly holky zdravý a snad to i máma ustojí!

janusko, díky za poklonu, až se červenám 🙂 a jak dlouho nám to tvrá dostat se ven? Protože holky venku a ťapa ťapa zbožňují, jen to řeknu, letí pro botičky (ťapa ťapa´), poznají si své a stojí pod věšákem a čekají na bundičky. To je ta easy part. Před tím ještě musíme dát čistou plínu x dvě (zatím šetřím nervy své i dětí a nočník nehortím), obléct kalhoty a vršek--zkrátka něco tepleji než jsme doma.
Ještě jsem to nestopovala, ale tipuju to tak na 20-30minut, dřív to bylo asi horší...balení do fusaků...přenášení do kočárků...nevím, možná se pletu.

A to s tou svíčkou mě zaujalo, protože jsme včera byli na návštěvě u jedněch známých---bylo tam prosím pěkně 22 lidí v jedné místnosti a všude svícínky a svíčky. Naše holky vlastně hořet svíci ještě neviděly, takže Anička neohroženě dala ruku do jednoho malého svícínku a že si asi jako šáhne na plamínek--světýlko, co "biká". Naštěstí než se maminka vzpamatovala a natáhla se před stůl, Anička už ruku stáhla sama a koukala..asi toještě stihla, protože neplakala, ale taky už ví...doufám.

Co mě ale překvapilo je, že se nám trochu obrací karty. Anička byla vždy velice společenský tvoreček a Zuzanka začala plakat, jen jsme někam došli. Teď už dvakrát je to úplně naopak.

A když holkám není někdo sympatický nebo z něj/ní mají strach, spíše ale z nej, z chlapů s vousama, tak se hrnou za mnou, stoupnou si za mě a přisají se na kalhoty. K tomu ještě Anička začne tak podivně kvílet, že vím, co je za "problém".

Pokud jsme venku na procházce a někdo se blíží, letí ke mě. Zuzanka letí ke mě, i když z dálky vidí auto, ale Anička začne splašeně pobíhat přes ulici sem a tam--tady to ještě nemáme vychytané.

Pápá nemáváme, ale když odcházíme od někoho a já řeknu, udělejte pápá, tak někdy zamávají, někdy "pošlou" pusinku a někdy se zatnou a mávají až je dotyčná osoba v tahu...

Tak mi holčiny držte pěsti, ať ten týden zvládnu. Prosííííím...

krembonzur
2. lis 2008

Zdravim, geminis, to ti teda nezavidim a drzim moc palce, ja bych to asi nedala-me staci, kdyz jsem doma sama s jednim deckem a krat dve a jeste trochu starsi-tak to bych asi nerozdychala, ale kdyz musis, tak musis, ale se mi to dobre povida, ze, kdyz mam jen jedno 😉 to s tim strachem mame uplne stejne-hlavne teda, kdyz se jedna o chlapy, tak to se Jena schova za mne a drzi se me jako kliste-no aspon nekdy, pac jinak si to lita jak chce a neda se ho moc ukocirovat...dneska trhnul rekord, nespal od ranniho probuzeni, az do 5 vecera-to jsme odjizdeli od tchyne-babicky,ani jsme nevyjeli z brany a uz spal...tak jsem zvedava, jak mu to dlouho vydrzi,pac se po x mesicich chystam jit od 18-20 hodin s holkama na kafe, tak opet jak na potvoru-zmena v rezimu...taky vam to tak delaji?me prijde, ze mi to dela naschval...a on je tak zavisly na kojeni, ze nevim, jak to muz s nim prezije, no zas poletim domu kojit-jeste ze ta restaurace je asi 200m od domu 😀

krembonzur
2. lis 2008

pardon, oprava, vyjizdeli jsme po 4 hodine-ja jsem z te zmeny casu uplne hotova-prijde mi, ze je to cele hodne posunute, ne jen o hodku 😀 😠

grisgot
2. lis 2008

Ahojky všem! 🙂 Geminis, tyjo, fakt držím moc palečky! Já mám kamarádku a ta má teď dvouleté holčičky..jsou takový akční..hihi..někdy z té návštěvy odcházím tedy pěkně urvaná. Protože se snažím pomoci a kamarádce trochu odlehčit. Je ale fakt, že si odfrknu a už se mi po nich zase stýská 🙂 Ty ale moc šancí na odfknutí asi nemáš, že? No, to jim bylo asi jako těm tvým kočičkám, možná trochu mladší..a že jako půjdeme ven. Ještě že mi Štěpánek spal v kočárku! Protože to jedna běžela tam, druhá na druhou stranu..uff..způsobně za ručičky, to pro ně neexistuje. Je fakt, že já jsem z procházek občas taky urvaná, protože vždycky bereme ještě MAXIPSA našeho a ten poslouchá asi tak, jako Štěpí..když se mu nechce, tak se mu prostě nechce..takže situace, kdy jede auto, kočárek stojí na cestě, Štěpí se hrabe v kamínkách a pes v poli..kdy je během vteřiny musím pochytat..to je teda něco 😀 😀

krembonzur..my zase chlapy milujeme! Nejlépe ty starší..to je Štěpí hned vezme za ruku a říká jim DEDE. Jakmile ho chce urvat ženská, tak má smůlu 😀 😀

androna
3. lis 2008

ahoj slniecka. 😎
nestiham reagovat ani velmi docitat.na slovensku bolo prijemne a mame tu babicku na par dni,tak si ju musime uzit.tak vas iba zdravime a ozvem sa az bude viac casu.janusko a s tou svieckou mame rovnake,tatinek zhasinal doma a Dany zhasinal ruckou.

kacka79
3. lis 2008

Geminis, držím palce ať to zvládneš.. můj manža se mi převčírem vrátil - taky byl týden v tahu 😝 Ale já mám menší demoliční četu 😀 tak to celkem šlo... 3 dny jsem byla u mojí mamky, tak nám to celkem uteklo. Ale Fíla pořád tátu hledal, stál u dveří a volal tá-ta, tá-ta... byl to doják 😅
Nejhorší pro mě byly nákupy, jsem zvyklá si nakupovat sama a manža hlídá, většinou jsou venku.. a teď musel Fíla se mnou - no zacpala jsem mu pusu loupákem 😀

grisgot
5. lis 2008

Ahojky máminky! Sneska je venku sakra hezky, akorát se chystám na zahrádku hrabat listí 😉

kacko..nákupy s dítětem, to je někdy fakt záhul! Když byl prcek ještě malý a řval vždy a všude, tak mi v Tescu pan z ochranky řekl "jestli tomu dítěti nemůžu vyndat baterky" 😀 😀

janusko..ještě k těm minulým životům..neměla jsi někdy chuť to zjistit? Já mám jednu takovou paní kartářku, která tvrdí, že mi minulé životy může vyložit v kartách..já bych to fakt chtěla strašně moc vědět, protože někdÿ mám takový zvláštní stavy a zajímalo by mě, jestli to s tím nesouvisí..jenom nevím, jak moc se tomu dá věřit..myslim tomu výkladu..

androna..my tu měli taky babičku..na týden..to šlo všechno stranou 🙂

geminis
5. lis 2008

Hezký středeční podvečer všem!

Tady je tedy pěkně pošmourno už od oběda, takže nálada taky nic moc.

Díky moc za podporu a držení pěstiček, asi to funguje, zatím, ťuk ťu--už jen dvakrát se vyspíme a máme tátu doma!!

Co se kartářky týče gris, připomnělo mi to mou vůbec první návštěvu kartářky, když mi asi bylo 14 nebo 15. Byla to taková stará babča, co bydlela ve vesnici kousek od nás. Za "věštění" si brala tak hořkou čokošku nebo marmeládu, co kdo přinesl. Ale dostala mě hned ve dveřích, kdy nás vítala slovy "tak mi dnes někdo v samošce ukrad peněženku!" Zmohla jsem se jen na jediné, zeptat se jí, zda to nevěděla, když vidí do budoucnosti. Ale pohotová byla, to jo. Řekla já vím, kdo to byl, to mi karty řekly, ale důkaz nemám! 🙂 Z toho jejího věštění si moc nepamatuju, jen mi řekla, že si vezmu muže v uniformě a to vyšlo!!!

Pak jsem před lety dostala jako narozeninový dárek od své lady v UK seanci u kartářky, která k ní domů za náma přišla a věštila. Tehdy mi kamarádka radila mlčet a nic neříkat, ale já vždy řeknu i to co nevím, proto mě ani ke zpravodajcům nakonec nevzali 🙂 takže mě věštit byl "piece of cake".

Brala bych to asi s velkou rezervou! A já sama už nemám ani chuť někam jít. Od jisté doby už nečtu ani horoskopy v časopisech...

A co se minulých životů týče, nevím, moc jsem nad tím nepřemýšlela. Ale takové ty "deja vu" už jsem ve svém životě párkrát zažila, to jo. Jen doufám, že pokud jsem někým ve svých minulých životech bylo, že jsem byla aspoň slušná a bohatá??? A že mě žádný škaredý osud ani konec nečekal!

Mějte se krásně!

kacka79
5. lis 2008

Tak já se k těm kartám stavím taky s rezervou.. myslim že dneska je to fakt dobrej job.. samozřejmě existují vyjímky, ale ty se těžko hledaj..tak třeba u pí. Kludské bych to brala vážně..ale mě bylo třeba od jedné "kartářky" řečeno že budu mít dítě až po 40 a s manželem to nebude... no Filip se mi narodil ve 28 a s manželem...

grisgot
5. lis 2008

geminis, kacko..díky za názory! Víte, já mám totiž jeden pozitivní zážitek, proto jsem k tomu malinko přičichla 😉 Asi před osmi lety jsem byla u kartářky a ta mě až vyděsila..v životě mě neviděla, ale věděla všechno o mojí minulosti a přítomnosti..řekla : na tohodle staršího pána z divným přízvukem se vykašlete (zrovna jsem chodila s pánem z valašska) nebo řekla : vaše babička vám dává pěkně zabrat, že? (moje babička je schizofrenik a někdy je těžko s ní vyjít) atd.. Do budoucna mi předpověděla, že budu mít syna (toho mám), že se nrodí mimo manželství (jo, brali jsme se, Štěpánkovi byl rok)..že se budu věnovat sociální sféře (mám Speciální pedagogiku a dělala jsem v nadaci) a to tenkrááát jsem byla tvrdá businessmenka a fakt jsem jí tohle nevěřila. Můžu vám říct, že se strefila natolik, že bych k ní už nešla! 😨
Skutečně bych teď zvládla leda ty minulý životy..a do tohodle tahle osvědčená kartářka zrovna nefušuje 😀

geminis, jasně, že jsi byla bohatá! 😀 😀 Třeba nějaká hraběnka! 😀 A já třeba tvoje hospodyně 😀 A kacka se starala o úklid 😀 a krembonzur ti nosila čerstvé květiny 😀 a Androna ti chystala šaty 😀 a januska se starala právě o výklady z karet 😀

j.a.n.u.s.
autor
5. lis 2008

gris...krasa, krasa, krasa!

Holciny, co se minulych zivotu tyce, tak bych si to moc prala zjistit, daji se dokonce udelat reinkarnacni regrese(RR), ale byla jsem pred tim mnohokrat varovana. Muze to zmenit celou vasi osobnost. Muzete se dovedet neco co nemate...muzete prijit o moznost napravy sve karmy v tomto zivote...jen tak ze zvedavosti bych do toho nesla, ale mam taky nekdy stavy (ktere si nedovedu vysvetlit), a bylo by mozna na miste zjistit proc...a tim vycistit "vzduch"...to ta RR prave dokaze...

Holciny, jinak dnes jsem prekrocila pomyslny meznik poloviny zivota....nejkulaťoulinkatější. Divne. Citim se divne, ale bude to asi tim, ze jsou blbě ...BLBĚ...postaveny hvezdy...jsem takova bleee a to neni ani uplnek 😀 . Vite jak se tomu rika??? Splín.... 🙄 ...jinak se mame mooooc dobre, v noci nespime...asi stolicky.

Ale holky 😖 , zadna litost 🤐 ...jsem si zasvinila kdysi karmu, tak se to vraci 😀 😀 😀 😀

geminis
5. lis 2008

gris, aby ses nedivila 🙂 náhodou můj táta si teď koupil svůj rodokmen a máme i erb!!!! Sice jsme byli chduí, ale k erbu jsme se propracovali. Babi už ho vyrábí z keramiky jako štít na dům a manžel říká, že my ho budeme mít vyražený i na popelnicích, aby všichni věděli, že na to máme!
Takže ta hospodyně, uklízečka, komorná, to všechno tam mohlo být! Mé rodné příjmení zavání šlechtickým jménem, kdysi mi to řekla jedna paní, když jsme se představovaly! Tehdy jsem nad tím mávla jen rukou! Ale nebujte, do hlavy mi to nestouplo a nestoupne... 🙂
janusko, já bych do té reinkarnace právě proto nešla. Můžeš se dozvědět něco, co Tě pro zbytek života změní, a to bych nerada riskovala. Jediné, co by mi stálo za risk je, kdybych se mohla spojit s duší mrtvého---mám v životě dluh jednoho nerozloučení.
Dobrou a klidnou noc všem!

j.a.n.u.s.
autor
6. lis 2008

ty blaho gem...erb??? Muj tata kdysi patral (byl to jeho konicek) po nasem rodokmenu...nas rod z jedne strany saha az do 1620...ale erby, nebo jine luxusni vymozenosti ...NIC! My byli jen takovi ti sevci a tkalci...no ti co slouzili jinym... 😀

Elishka vstava kolem 3:40 rano!!!! A pak mi spi pozde pres den a jde spat pozde...ma to dopletene to spani...je nejaka rozharana cela! Vam rikam, blba konstelace hvezd...vy jste v pohode damy? Co ratolesti?

grisgot
6. lis 2008

janus..mezník poloviny života, který to je??? 🙂

geminis..tyjo, fakt erb??? To je úžasný! Takže jsem se trefila..no skvělý! 🙂 Závidim! Já byla možná nějakej potulnej jezdec..hihi. Hele, holky, a jak se dá ten rodokmen dohledat???

Janusko..ve 3:40? To je vražda! 😝 My teda spíme docela dobře..ale přes den Štěpí ječí jak šílenec..včera celý den a dneska celý den. Taky nám sice rostou zuby, ale nevím, jestli to tím může být. Rostou nám tři stoličky a dva špičáky.
Jo, Janusko, napiš mi víc o té karmě..čím dál víc se s tím setkávám, moc tomu ale nerozumim..

krembonzur
6. lis 2008

ahoj holky, tak to je super, ja bych kvetiny dostavala, pak je rozdavala a nosila vsude a vsem 🙂 ja jsem cetla-knizku,zitra si ji u otce vezmu-zeptam se na nazev, a ta byla super, ohledne minulych zivotu, ta zena, co ji napsala, tak ty lidi uvadela do hypnozy -no bylo to dost dobre....jinak my jsem posl. 2 dny pres den vubec nespali, ale byl docela hodny, takze to slo a hlavne v 6 vecer byl uz zcela tuhy, takze luxusni... 😀

kim
6. lis 2008

Ahoooj děvčata 😵
Tak minulé životy se vám zachtělo 😀 😀 já jsem také o té hypnoze slyšela a bojím, bojím, nešla bych do toho, přesně z důvodů. jak píše Janus, je to nebezpečný 😔 Ale myslím, že jsem byla určitě chlap, neboť jsem i teď spíš jak chlap..ale to se můžu jen domnívat, že 😀 😀 každopádně příští život CHCI být chlap, žádný rození, mateřská, uklízení a tak 😀 😀

Kartářku jsem jednou navštívila, probíraly jsme hlavně minulost, která má vliv do současnosti - opět můj "milovaný" otec 😠 😠 věděla teda strááášně moc, téměř vše, až mě z toho mrazilo, nejlepší bylo, když se mě po tel.ptala, kdy jsem narozená, jsem 23.1. a když jsem tam přišla a podaly jsme si ruce, tak na mě zděšeně zírala a ptá se" vy ale nejste narozená 21.3., že jo"? 😀 😀 😀 tak to je něco, špatně tomu po tel rozuměla nebo spíš blbě napsala a hned po vteřině kontaktu pozná, že je nesrovnalost 😕 😕 už kolikrát jsem uvažovala, že bych k ní zajela, co se týká Daníka a našich neshod...ale nějak se taky bojím, co by mi na něj řekla...jinak v tu dobu jsem byla zblázněná do jednoho kluka, který to se mnou vážně nemyslel, ale pořád dělal jako že jo...ona mi řekla, že má přítelkyni(což jsem tušila)a sám neví, co chce, že ho mám pustit z hlavy a že v nejbližší době přijde veliká láska, ale nic víc...za 4 měs.jsem se poznala s manželem 😵 😵 Takže já věřím, ale musí to fakt být profík!!!

Janus, já jsem celkem v poho poslední dny, na to, že má manžel odpolední a jsem celý den s D sama, až se divím a Daník je taky docela OK, tak ať je brzo líp!!!!!!!!!!

kacka79
6. lis 2008

Janus drž se, já kdybych vstala dřív než v 6h tak bych byla jak náměsíčná.. Fíla se taky hodně budil, ale od roka spí nejlíp z rodiny 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
6. lis 2008

gris...karma: vesmirny mechanismus, ktery zajistuje, ze nase minule ciny a myslenky, vytvareji nasi budoucnost...,maly priklad: nekoho okrades, budes v budoucnu okraden a pokud se z toho nepoucis, tahle situace se znovu vrati s vetsi intenzitou. To zahrnuje vse co delas, jak premyslis...a dam za to ruku do ohne, ze to fakt funguje. Cim cistsi ma clovek karmu, tim kratsi okamzik je mezi cinem a jeho zpetnou reakci. Soucasna udalost v zivote cloveka, muze mit pricinu v jednom z minulych zivotu.

kacka...drzim se, drzim...sice pohadky a rikanky ze me jedou setrvacnosti 😀

moje teta, (jeji esence, abych byla presna) vykladala karty, ted uz to nedela...mluviva s mrtvymi...ve svych sedmdesati je mentalne velmi cila, o politice ma obrovsky prehled. Mama rika, ze jsem po ni hodne zdedila.... 😅

kim...rika se, ze kdyz uz se zena narodi jako zena, nestava se, ze se zpatky narodi jako chlap...ale rika se to..co je na tom pravdy? 😎

gris...rodokmen...my mame zemsky archiv v Opave, tam tata hledal...

preji hezky vecer 🙂

androna
7. lis 2008

dobre rano.
tak sa vratim spet o par stran,ked ste sa bavili o zahranici.tiez som bola v anglicku a starala sa o 5rocneho chlapca a bolo to uzasne.presne taku rodinku som chcela raz mat.a stalo sa 😎 najviac sa mi ale pacilo byvat vo svajciarsku, v nemecku som bola najdlhsie.skotsko je mojmu srdcu najblizsie a raz by som tam chcela.mam uzasnu sagu o tom jak sa zena vratila v case do 17storocia a tam zila je to od Diany Gabaldon Higlandssaga,ale v cestine to este nevyslo.ja to mam z nemecka.
kacko co sa karmy a minulych zivotov tyka je super knizka Zasveceni od Elisabeth Haigh.fakt doporucujem je tam vysvetleno presne na jej zivote jak ta karma funguje.ked nieco urobis zle jak to potom v buducnu napravujes.
kim iba nedavno som citala ze ked si teraz zenou tak v buducom zivote muzom.ze sa to strieda.
budem citovat knizku Projevy karmy Rudolf Steiner

"z zenskych zazitku v jedne inkarnaci plyne,ze v pristi inkarnaci se vytvari muzsky organizmus.Muz je karmou zeny.Zena karmou muze.Jen v abnormalnich pripadech se opakuje stejna pohlavni reinkarnace.Pravidlem je ze kazdy muzsky organizmus ma snahu v pristi reinkarnaci stat se zenskym a naopak."

add rodokmen to by som brala.segra robila a zistila asi do 17stor ze predkovia zidi.

geminis
7. lis 2008

"A tak jdeme do finále a za všechno vážně díky!"
Holky, pokud vše výjde jak má, budeme večer už všichni čtyři doma a třeba stihneme i koupání s tatínkem.
Hezký den! 😉
androna - viděla jsi film "kate a leopold"s meg ryan? Moc hezký...a taky o cestování v čase zpět do minulosti. Doporučuji.

sisa88
7. lis 2008

ahojte,pridavam sa do diskusie- tato tema je mi blizka....
androna- diky

j.a.n.u.s.
autor
7. lis 2008

Vitam te sisa 🙂 ...i Elišku 😵

androna
7. lis 2008

geminis videla som snad vsetky filmy s meg ryan.moja oblubena.

sisa88
7. lis 2008

baby- no necitala som celu vasu debatku, ale myslim ze tusim o com to tu cele je 😎 ..
minule zivoty -nemate aj vy pocity niekedy ze viete so a kde hlavne a skym ste mohli zit? alebo ste stretli ludi ktori pobudli vedla vas a vy ste vedeli ze su to veci nedoriesene? mne sato stalo x krat...a u vestic som bola x krat- niektore ma nemohli , to viem podla pocitu, asi som im nejako zavadzala, ale jedna ta hovorila rovno aj minule zivoty a davalo mi to zmysel...kamoska sa tomu venuje- chcela som k nej na kurz ale teraz moment to nestiham kvoli malej, lebo nespi poriadne, takze by som tam asi spala🙂 alee co chcem vyskusat u nej je regres...mate s tym skusenosti?a zase k uplne cudziemu cloveku by som nesla, pohybuju sa po svetevrozni ludia 😀
co mam ja su sny, pravdive, plnia sa, niekedy mi je z toho az smiesne, ale pomoze 😝

androna
7. lis 2008

sisa s regres terapiou skusenosti nemam ale nesla by som do toho.minule zivoty si nepametame preto,aby sme sa naplno venovali terajsej ulohe v tomto zivote a nic nas od toho neodradzovalo.

geminis
7. lis 2008

androna, moje taky. Mohla bych se na ni koukat pořád.
Ve dvou filmech se její postava jmenovala Annie a já se do toho jména tak zamilovala, že máme doma taky malou Annie, tedy Aničku 🙂

sisa88
7. lis 2008

androna- to mi je jasne..aj tak mam niekedy pocit a mnohokrat som mala pri niektorych ulohacg v praci v zivote, ze su vyslovene karmicke a aj ked sa zdali nezmyselne musela som ze to prejst.a vedela som si to zdovodnit nejakos tou minulostou...
a co sa tyka toho regresu- nie vsetky sa robia v hypnoze a ide o to co covke ocakava..ono to dokaze pomoct povedzme ak ma clovke problem- z eho boli za krkom, tak sa vlastne tym "rozpravanim" a regresom dostane ku korenu veci precp ho tam boli, nastane uvolnenie a poinie to...takze urcite by som nesla na nieco hrabat sa v davnej minulosti- staci mi tento zivot hehe, ale toto by som mozno skusila...som zvedava ak tam pojde poviem, moja super kamoska ide na to o 2 tyzdne k tej mojej kamoske, co to robi, co som ti poslala vcera www

sisa88
7. lis 2008

janus- krasna temicka, teraz som sa k tomu celemu dostala a zacala som vas od zaciatku citat, nemam na to az tolko casu..a dakujem za IP. skoda, ze si tak "daleko" urcite by boli zaujimave diskuse nazivo

kim--uhm, ja mam podobne pocity, teda som mala, tiez porod dopadol komplikovane cisar a nevedela som to dlho spracovat.....

kim, grisgot----a ozaj byvam na Ph vychod, tak mozno sousedky 😀

sisa88
7. lis 2008

baby- tak este raz ja..citam vas teda ako najlepsiu "povinnu literaturu" a skutocne neviem ako zacat a cim zacat..vsetko ma zaujima uz dlhee roky a stale som si pripadala taka mimo a teraz ste tu vy s temou ktora mi je blizka...🙂

neviem kto to spominal, potvrdit mozem to, ze moja Eliska je hrozne vnimave dieta od narodenia, az ma to desi, ten jej pohlad- reakcia na moju momentalnu naladu, to hovori za vsetko..tiez problemy so spankom mame od narodenia,samozrejme ze patram v sebe, ...a tie pohlady do kutov- vidi tam niekoho rozprava sa a tak potom sa skumavo pozrie na mna akoby ma preskenovala...a stale mam pocit, ze "vie co si a na co prave myslim" proste ju neoklamem 😀

ako som spominala porod skoncil CS..stale som to chcela prirodzene a ani ma nenapadlo zeby to mohlo inak skoncit , bolo to cele jeden velky zmatok a potom moje myslienky a trapenie o ktorom som nehovorila s nikym len s manzelom....a prednedavnom som sa nahodou dostala na stranku, kde popisuju vplyv porodu na cely zivot...neviem ci mozem tu uviest www, ak to niekoho zaujima , poslem na IP...zhodou okolonosti ten clovek co vedie tie kurzy, bol aj ucitel na kurzoch tej mojej znamej, co sa zaobera tymito vecami, tak ma trochu ukludnila.....
hrozne som sa vinila za ten porod, ale ako povedal moj doktor- proti prirode sa ist neda..chcelo to cas..mozno prave preto moja milovana nevedela spat....do 4 mesiacov to bol des, stale hore, mala cez den len mikrospanky 15 min a v noci hore skoro kazdu hodinu dve..noci su podobne aj teraz, dni su omnoho lepsie, lebo toho viac je a je hrozne sikovna, vnimava..chce sa mi plakat ako vie veci opakovat,proste mi nepripada ako dieta..
mozno pisem uz uplne z cesty, ale fakt neviem ako a kde zacat, lebo som plna dojmov zo vsetkeho co ste tu napisali a ku vsetkemu by som mozno nieco pridala, lebo zazitkov mam habadej.......tak rychlejsie myslim ako pisem..ale casom ak bude tema stale ziva postupne vyjadrim aj k ostanemu...dobru nocku vsetkym...!