Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

tannawe
4. led 2009

No devcatka, tak to se ani nedivim, ze nam to tady vazlo. Kazda v tom jedeme po svem. U nas taky krizovka a rvali jsme s manzelem pak jak zelvy, nechapu, netusim, jsem jako v tranzu. Dneska jsem jeli do Unetic na velkou zimni prochazku do poli a ja jsem pustila Chayu, ze se probehne, nikde zadny pes,jen padal snih, proste pohoda. Najednou nase psi slecna sup sup, dve otocky a byla pryc, ani jsem se nestacila nadechnout, ze ji zavolam. Chytla stopu a bylo to...krve by se ve me nedorezal, Elci zacala natahovat, Zaky se rozebehl smerem kde tusil psa, ja jsem se rozebehla, ani nevim proc zrovna na tu stranu kde jsem si myslela, ze by mohla byt, a vsichni jsme tam litali po lese, volali na ni a nic. Dlouhe minuty nic...manzel jen svesil ramena a rekl...hmm fakt super, osm litru v p...li! Chtelo se mi brecet...tak jsem sla v tom padajicim snehu, v tom tichu a najednou ji vidim v dalce mezi stromama jak si tam hraje s nejakym psem! Tak jsem se plizila k ni, no myslela jsem, ze uz ji nikdy neuvidime...a pak ke me prisla a ja jsem ani nemohla promluvit jak jsem byla vystresovana...a tak jsem s ni pak mluvila a rikam ji, ze my jsme preci ted jeji rodina, ze mi zlomi srdce jestli se ztrati a ona na me tak koukala, svesila ocas a sla... 😅 😕
Ja uz si fakt rikam co se to u nas doma deje za haluze fakt.

Janusko, tak vidis...znameni jsou...to je dulezite. Jinak ja ten pocit mam porad, ale rikala jsem si, ze nejake fotky sem jeste hodim...
Myslim, ze to zname vsechny. Clovek musi byt ve strehu, neustale!!!
🙂
Takze at uz to bude jakkoliv tak snad to zvladneme vsechny...

j.a.n.u.s.
autor
4. led 2009

Mas pravdu tan...bylo tu pusto!

Myslela jsem na vas, a tak nejak tusila, ze se tu nic neodehrava...ani se mi tu nechtelo. Ne tady, ale na kona vseobecne.

Citim nejakou temnotu, doufam...ze to je jen vnitrni, osobni pocit...zimni deprimujici nic.

Jinak jsem koupila lunarni kalendar a zase jako kazdorocne jsem prekvapena, jak krasne to sedi...

Jo a jeste jedna vec...zvonil telefon a Elishka rika: "Rostik...", zvedla to mamka a co myslite? Byl to on! Skvele! At uz mluvi...vice 😉 ... /pozn.Rostik je muj bracha/

Hezky vecer a uzijte si snizku...bo jak se naseru, udelam cary-mary-fuk a udelam JARO!

kim
4. led 2009

Janus, naser se 😅 ja ci jaro 😀 😀
Taky mám nějakou depku či co, ani ten sníh mi to tentokrát nerozehnal...
Tan, no to je strašný 😢 tohle znám, taky mi pesan kolikrít na chalupě utekl za zajícem a nepřicházel..to je šílenej pocit..naštětsí se vždy objevil,, ale pokaždý už jsem ho viděla nadobro pryč...

katarina82
4. led 2009

Holky, to s tím telefonem má Denča taky. Zvoní telefon a ona "děda" a fakt 😕 A co víc, většínou si zapomenu zapnout po noci vyzvánění a telefon je někde pod polštářem, hrajeme si v pokojíčku a Deniska najednou přestane a řekne "táta", chvíli na mě kouká a hraje si dál. Já si po chvíli vzpomenu, že jsem si ještě nezapla vyzvánení, zajdu pro něj a před pár minutama volal můj chlap. To už se stalo hodněkrát 😕

A pes, mám tupou 😅 dalmatinku, se nám ztratil už hodněkrát 😔 Vzali jsme si ji jako sedmiměsíční štěně z útulku a od té doby nám zdrhla tak 6x. Jezdili jsme po celém městě, kolikrát jsme ji už obrečeli, ale nakonec jsme ji vždycky našli. Nejhorší to bylo, když jsem byla čerstvě těhotná, asi 9tt a krvácela jsem, zdrhla mi-ona se jakoby z ničeho nic zasní, stáhne ocas mezi nohy a letí, nevšímá si ničeho, psů, aut, ničeho a letí někam pryč. Já za ní tenkrát běžela několik km. od dotora jsem měla nakázaný přísní klidový režim 😔 😔 😔 , hledal ji brácha autem, švagrová, naši... Pak už mě odvezli domů, měla jsem velké bolesti 😔 , obrečela jsem ji, ale navečer ji brácha našel 😔

Malá brečí, byla jsem za ní milionkrát, ale asi dokud nepůjeme s Michalem za ní oba spát, tak asi neusne 😒 Nevím, co to zase je...

Jinak tu depku nebo co to je, když začíná další rok mám taky, hnus 🙄 Každoročně 😖

tannawe
5. led 2009

Pekne rano dobrodejky...tak nam nadherne Praha zapada cerstvym snizkem,tak z toho mam radost,ale jaro uz by se taky siklo. Zrovna vcera jsem rikala, ze uz je skoro tady...staci jen vydrzet ty dva mesice, to jde ne? Horsi by bylo kdyby zima teprve zacinala...

Janusko kalendar mam tady na stole,koupila jsem si ho snad po x letech tak jsem zvedava jak to vsechno skloubim dohromady. Mam pocit, ze jsem si zase nalozila. Vcera u nas zase kataklyzma,fakt jsme sedeli a do noci se hadali a diskutovali, usmirovali se, breceli a zase hadali, abychom zjistili, ze to proste asi jinak neumime nebo co. Manzel me sokoval prohlasenim, ze udela cokoliv aby o nas neprisel, ze jsme jeho osud, ale halt ta jeho Lvi povaha to je tedy sila...ale asi se to potrebovalo vycistit. Hodne jsme krouzili kolem potratu,ale ja uz jsem byla po "ztrate" psa tak vynervovana, ze jsem jenom hodinu brecela a rikala jsem si, uz nemuzu, uz nemuzu!!
A rano chlap vstane, vyvenci psa, ceka na me v kuchyni a ja si uvedomim, ze ho tak strasne miluju, ze tenhle nas karmicky dluh nas snad tentokrat nedostane!

Jinak diky vsem za vyjdreni podpory v boji s nasim stenatkem. Fakt jsem se zarekla, ze dokud ji poradne nevycvicim tak ji uz nepustim...ale dostava me, ze ona to proste vi!! Jak jsme prijeli domu tak byla jak vymenena...ale hlavne deti na ni byly neustale navesene,malej ji objimal a rikal: No jo Chayo no jo mala... 😵

A budme rady, ze mame tak skvele citlive deti! Treba nam to vrati az budeme stare... 😉

A pojdme bojovat s depkama,protoze clovek by se mel radovat z kazde vteriny a ne se trapit! Sakra! 😔
Se mi dneska zdalo, ze manzela v praci nekdo bali tak jsem se ho na to hned rano ptala, jestli neni nahodou tak podrazdeny kvuli tomu, ze by se neco rysovala a on se zacinal uvnitr rozpolcovat, asi jsem ho dostala...bud me sny zacaly lhat nebo je to vsechno jinak 😀 Problemek malinkaty vidim v tom, ze se mi to od potratu zdalo uz trikrat... 😅 😕

Tak kociny, krasny zasnezeny den do vsech koutu zeme ceske a tesim se zase na vas zde! 🙂 😵

kim
5. led 2009

Tan, to je mi líto, že máte nějaké spory, my jsme ale taky do včera neměli zrovna ideální chvilky 😢 co to je fakt za pitomý období 😠
Manžel je lev??Já myslela, že jsi taky psala, že je Vodnář..no vztah Lev/Vodnář je teda velmi zajímavý 😀 ti dva se buď milují nebo nenávidí, nic mezi tím..mám to bohužel na dvou lidech ověřené a bohužel v té negativní verzi 😢
Takové sny taky znám, ale u mě je to vždy spuštěno právě takovýma hádkama nebo neshodama a nějak si vsugeruju, že má třeba jinou a pak se to promítne i do snů 😝
Také přeji krásný den,já teda nejsem moc nadšená z toho sněhu, tlačit kočár v neodhrabaném je celkem fuška 😨

tannawe
5. led 2009

Kimi no manzel je Lev ja Vodnarka...a zacinam si taky myslet, ze Linda Goodmanova mela pravdu, kdyz psala, ze lev a vodnar? no way...ach ach...my se asi milujeme az se nenavidime 😀 😝
tak satkuj ne? 😉

j.a.n.u.s.
autor
5. led 2009

Taky dobre ranko vsem...

...snizek nasnezen, ale zda se mi oproti jinym zimam, ze je nejaky spinavy...kdysi byl i na cestach bily a ted je rozezrany z te chemicke soli...asi zmenili znacku ci co... 🙄
Nej je stejne na horach, dokonce si vzpominam jak vonel jak jsem byla mala...mozna je to tim, ze jsem byla vice pri zemi(vzrustem)...haha...

Na jaro se tesim. Na cerstvou, vonavou hlinu...na studene rana a teplejsi odpoledne, miluju tu energii jak to vse puci, zivot je vsude...barvy jsou vsude. Kosi po ranu...mam radost, ze ten snih napadl az ted...mam v mysli jeste tu krasnou zelenou barvu na stromech.
Jak odleti krakory, bude zase dobre...strasne to leti, takze uleti i tato zima...a furt dokola 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂

krembonzur
5. led 2009

dobre poledne vsem...tak jsem se zacetla do vice diskusi a nejak nestiham...ani cist ani reagovat... 😉
ale mate pravdu, je nejake divne obdobi, taky jsme pohadani-my se teda tak nejak s muzem spickujem neustale, ale pokud se nejak poskorpime,tak se rychle udobrime-max 1 hodka, ale ted, uz to trva skoro 2 dny, ani spolu nemluvime-je fakt ten, ze byl v praci i o vikendu, takze to nebylo dost mozne,ale kdyz uz byl doma, tak se to omezilo na minimum a takove to bylo zvlastni-jako bychom se otukavali-nevim jak to popsat...to jsem doma po 5 letech, co jsme spolu, jeste nemela takovou blbou naladu-atmosferu 😢
a pricina problemu??PES! 😔 sice ne nas, ale otcuv, ale vecne u nas...takze asi tak...
tan-bude lip...
jan-bude lip...
kim-bude lip...
🙂

j.a.n.u.s.
autor
5. led 2009

nechci nejak navazovat, ale i my jsme se "hadali" kvuli Montyho... 😲 Petr si k nemu porad nenasel cestu, Monty mu neveri, furt na nej steka...on teda bydli u mamky, ale jsme s nim denne...nevim co si o tom mam myslet...asi si Monty potrebuje vysvetlit kam Peta v hierarchii patri...jsem asi hnusna, ale vadi mi, kdyz Peta zvysi hlas na Montyho(chapej jsme spolu 5 mesicu)...Monty je moje prvni (chlupate) mimino(9 let)...at ho radej ignoruje, nez na nej kricet, a to i jen v pripade, kdyz Peta chce aby pustil klacek...najednou ma strasne neprirozeny autoritativni hlas...a u nas to nikdy nebylo zvykem...pes poslouchal i bez revu!

Kremik...jasne, ze bude lip 😉 ...

j.a.n.u.s.
autor
5. led 2009

Každý z nás má zde pro tento život určitý úkol







Tento úkol si volí duše v meziinkarnační periodě a volí si také pro něj to nejlepší tělo a životní podmínky. Duši jde o to, aby se poznala jako Bůh, kterým ve skutečnosti už je. Ví to, ale chce to zažít. Je to jako když máte baterku a svítíte proti slunci. Svítí nebo ne?, ptáte se. A musíte jít někam do stínu nebo do tmy abyste to poznali. Čím větší tma, tím lepší poznání. To samé dělá duše. Chce se poznat a může jedině někde ve stínu. Nebo ve tmě (Země). Poznává se skrze různé zkušenosti, které si naplánuje prožít. Volí tělo a podmínky a pak už se jen snaží naznačovat. Často ale neslyšíme... Tak tohle jsem opsal z několika knih najednou a celkem to jde, pokud to ovšem nevnímate doslova. S LD vstupujeme do "vesmíru". Platí tu trochu jiné zákony. Co je dobro a zlo? Ptáte-li se duchovních učitelů, dají vám nejrůznější odpovědi. Mě nejvíce vyhovuje tato: dobrý je ten čin, který směřuje k naší svobodě Zajímavé? A co teprve tohleto:

Největší síla ve vesmíru je láska.

Ve Vesmíru (Absolutnu) mají bytosti absolutní svobodu, dokonce takovou, že mohou zapomenout, že ji mají.

Bůh (Absolutno, Vesmír...) je absolutně milující... Miluje sám sebe. A proto je nám také všechno dopředu odpuštěno. To ovšem nevyvrací platnost Zákona Akce a Reakce (za čin následek).

Život je hra.

Nic není náhoda.

Druhá největší síla je vaše myšlenka. Tou lze zde měnit světy. Uvědomte si to, prosím i zde na Zemi.

Proč vám tu říkám zase nějaká omezující dogmata? Protože toto všechno má vliv na dobu, za kterou se to lze naučit. Záleží na vás (co jste dělali dosud - i "minulé" životy, jak pilně budete cvičit), dále pak na záměru s jakým budete LD používat. Jde-li vám o zábavu, je to prý těžší než když se tam (v astrálních světech) chcete učit nebo meditovat. Pokud dokonce chcete ve svých snech někomu ubližovat, nedostanete se tam vůbec nebo velmi těžko (autoochrana - nesli byste určité následky). Třetí věc na které záleží je vaše duše. Pokud máte za úkol něco vyššího (a nebo si něco nepříjemného prožít), může se stát, že vám bude přístup ztížen nebo, pokud bude v hlubokém rozporu s duší, dokonce odepřen. Pokud ale chcete mermomocí slyšet konkrétní čísla - jsou lidé kteří to umí, aniž by o tom v tomto životě cokoli slyšeli. Jiným to může trvat týdny nebo měsíce (do prvního probuzení se ve snu).

j.a.n.u.s.
autor
5. led 2009

Urco jste to uz nekde cetly, ale stoji to za to si to pripomenout...ja mela slzy v ocich na konci... 😵

Skeptik, pochybovač a věřící

V břiše těhotné ženy se ocitla tři embrya … Jedno z nich bylo malý
věřící, druhé malý pochybovač a třetí malý skeptik. Malý pochybovač se
táže: "Věříte vlastně v život po porodu?" Malý věřící: "Ano, samozřejmě,
je přece zcela zjevné, že život po porodu existuje . Náš život tady tu
je jenom proto, abychom rostla a abychom se připravila na život po
porodu, abychom byla dost silná na to, co nás čeká." Malý skeptik: "To
je blbost, žádný život po porodu přece neexistuje. Jak by měl vlastně
takový život vůbec vypadat?" Malý věřící: "Ani já to nevím přesně.Ale
určitě tam bude mnohem více světla než tady. A možná, že dokonce budeme
běhat a jíst ústy."

Malý skeptik: "To je úplný nesmysl. Běhat, to přece nejde. A jíst ústy,
to je úplně směšná představa. Máme přece pupeční šňůru, která nás živí.
A mimo to je nemožné, aby existoval život po porodu, protože pupeční
šňůra je krátká už teď." Malý věřící: "Určitě je to možné. Jen bude
všechno kolem trochu jinak, než jak jsme tady zvyklí." Malý skeptik:
"Vždyť se ještě nikdy nikdo zpoza porodu nevrátil. Porodem prostě život
končí. A vůbec, život je jedno velké trápení v temnu."Malý věřící:
"Připouštím, že přesně nevím, jak bude život po porodu vypadat .... ale
v každém případě pak uvidíme maminku a ona se o nás postará."

Malý skeptik: "Máma?!? Ty věříš na mámu? A kde má jako být?" Malý
věřící: "Vždyť je tu všude kolem nás. Jsme a žijeme v ní,
prostřednictvím ní. Bez ní vůbec nemůžeme existovat." Malý skeptik: "To
je pěkná hloupost! Z nějaké mámy jsem neviděl ještě ani kousíček, takže
je jasné, že nemůže existovat." Malý věřící: "Někdy, když jsme úplně
zticha, můžeš zaslechnout, jak zpívá. Nebo cítit, jak hladí náš svět.
Pevně věřím tomu, že náš skutečný život začne až potom!"

j.a.n.u.s.
autor
5. led 2009

...uz fakt posledni... 😀

Je to trochu jinak

Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny. Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v místnosti pro hosty. Místo toho byli ubytováni ve studeném sklepním pokoji. Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru ve zdi a opravil ji. Když se mladší anděl udiveně ptal proč, starší odpověděl: "Věci nejsou takové, jakými se zdají být."

Další noc si šli odpočinout do domu velmi nuzného, ale pohostinného farmáře a jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla co měli, řekli andělům, aby spali v jejich posteli, kde si dobře odpočinou. Ráno po svítání našli andělé farmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny,
ležela mrtvá ve chlévě. Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát? První muž měl všechno a tys mu pomohl, vyčítal. Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva. Proč?? "Věci nejsou takové, jakými se zdají," odpověděl starší anděl.

"Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěně byla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý chamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít. Když jsme další noc spali ve farmářově posteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu místo ní krávu. Věci nejsou takové, jakými se zdají."
Většinou neznáme všechny souvislosti. I když máš víru, potřebuješ také důvěru, že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch. A to se vyjeví až časem. Někteří lidé přicházejí do našeho života a rychle odcházejí, někteří se stávají našimi přáteli a zůstanou na chvilku. Přesto zanechávají v našich srdcích nádherné stopy a my nezůstaneme nikdy zcela stejní, protože dobří přátelé nás proměňují!
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek? Přítomnost je dar.
Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!

tannawe
5. led 2009

Ještě, že Tě Jančo mám 🙂 😵

sisa88
6. led 2009

Dobre rano zienky!

uz som si myslela, ze sem fakt nepridem, mala som taky zvlastny pocit z toho vsetkeho tu..

Neviem, ake to tu bolo JANUS predtym- ked si spominala , ze uz ani kon nie je co byval- ale ja si myslim cisto ocami pozorovatela, ze je tu niekedy prilis vela "zenskych" hormonov a to obcas buchne 😀 a to tak asi stale bolo, len clovek ma v kazdom tom danom momente inu optiku....

V kazdom pripade, ako som Vas zacala rano citat , tak som zase mala prijemny pocit, ze fajn holky su na tom "deti vi.."- a tak som si teda povedala, kym mi to eliska dovoli, tak vas tu budem chvilu nudit 😅 😝 - alebo sa aspon vypisem. a nahlas zamyslim....

ako som tak citala, zistila som, ze viac menej kazda z Vas nieco cez sviatky riesila...
nuz baby, zase ak pouzijem cisty realizmus, tak mi vyjde, ze to inak ani byt nemoze.rodina je v inej konstelacii, zrazu su vsetci spolu a uzivaju "sviatky pokoja a kludu"..aj preto ja mozno prilis tie sviatky neriesim, pretoze emocie sa kumuluju a niekedy z tych sviatkov kludu vznikne uplne oposite......
nie nadarmo sa hovori a myslim,ze aj statistiky to dokazuju, ze najviac dram , rozvodov, rochodov zacina na sviatky, pretoze ludia su zrazu cele dni pokope a nejako v tom klude sa zacnu vyplavovat veci, ktore su za bezneho rezimu utlacane a kolotoc moze zacat...ale nechcem byt hned pesimisticka, len sa snazim zamyslat trosku nahlas, lebo som v poslednej dobe riesila 2 vztahy znamych, kde presne k takym situaciam doslo a niet sa co cudovat- a tiez som to tusila, len ked som sa na nich pozrela pri prvom stretnuti- su to novi znami .

ja neviem ako vy, ale materska dovolenka je skuska vztahu a seba sama ak to tak mozem jednoducho zhrnut.
a tu sa dostavam k tebe TAN- mozno trosku osobne- ale nerada by som, lebo Ta nepoznam a fakt neviem, o co u Vas ide...ale zase len moj pohlad in general na vec.

chlap pride domov z prace, kde je zena v teplakoch, deti ktore bezia, kricia atd bezny kolotoc a to sa opakuje 365 dni v roku...v praci stres, praca tlak atd atd a pride domov a tam nanho vybehne zenska so svojim svetom a proste tak to ide a zrazu sa objavi kolegyna, ktora nic neriesi a nic nechce, je pekne oblecena, upravena, kludna , pohodova a muza to zaslepi...este raz TAN neber to osobne, ja vobec neviem, ci to je tvoja alebo niekoho situacia, ja len tymto chcem povedat , ze aj ked som na materskej, strasne sa snazim prirodzene nevybehnut z normalneho zivota, pretoze materska na kazdy vztah zaposobi svojim carom 😀 a chce to ozaj snahu a tvrdu pracu kazdy bozi den z oboch stran samozrejme.......

co sa tyka tych tvojich snov- nepodcenovala by som to- bud len oboztretna. Mas cit a vnimanie maximalne vyvinuty, tak preco by ta klamal? len ta chce upozornit- ved to poznas, mentorovat ti tu nebudem, ty vies sama o zivote dost a vies co uz treba... 😀

a to ci lev/ vodnar...vies co, aj ked tym veciam verim , je to len jeden pohlad a vztah je predsa kombinacia nielen znameni, ale aj dalsich 100 ingredeincii a ja vravim, ked takto radim svojim znamym- zit moze kazdy s kazdym, ak to prezeniem, zavisi to len na tych dvoch, ci tie ulohy zvladnu.......
takze klidek, vy viete preco ste spolu a neboj, po burke vyjde slniecko, budete silnejsi, krajsi , usmievavejsi a hlavne o skusenost bohatsi.... 😀 a o tom je predsa zivot. 😝

tak snad som vas neunudila ,

pekny den.

tannawe
6. led 2009

Ahojky, tak skoro kompletni? 😉
Zajimave, ze jsme vsechny tak nejak postupne dospely k tomu, ze MK zacina byt podivne misto k setkavani stejne smyslejicich lidi...fakt zvlastni...
Jinak Silvii urcite nenudis...ja jsem si to rada precetla a musim rict, ze mas super pristup k veci. S manzelem jsem to probrala, ja neumim jen tak mlcet. A uklidnilo me to. Dneska se citim lip...bude to asi tim, ze jsem detem konecne postavila tu novou skrinku na hracky takze uz se "decakoloznice" nevali v tunach hracek, ale konecne je uklizena!! Jaky klid pro vodnarskou matku posedlou poradkem!!! 😀
Ale jsem rada, ze jste "tu"...

j.a.n.u.s.
autor
7. led 2009

holky...kun kdysi nebyl tak zakerny...neobjevovaly se tu nijak moc hadky, hormony ma kazda, ale nemyslim, ze je spravne se hadat. Je mi lito, ze to tak je...ale i to ma svuj duvod, i kdyz zatim nemam šajnu proc to tak je. Nic, budu rada, kdyz tu budeme dal chodit...

🙂 🙂 🙂 🙂

androna
7. led 2009

dievcatka ja nejak nestiham.teraz ma velmi zamestnava moje stravovanie.ale citam vas tak pekne piste.Tan s tou CHayou jak utekla na to pozor.svagr to pozna.jak uvidi nejaku zver tak bere čaru.ale dobre to dopadlo.
Jani krasne clanky.
sisa som rada ze tu este chodis. 😵
je a co sa tyka vztahu vodnar/lev to chce osobne horoskopy a aszendenty na posudenie.my sme rak/vodnar.podla beznych horoskopov nemozne spojenie.a predsa je to uzasne.

tannawe
7. led 2009

No ja myslim, ze nas dva prave zachranuji nase ascendenty - ja v Kozorohu a manzel v Raku...ale je to takova nase mala mila italie, vzdycky je to pak jak z cervene knihovny, takze uz se nestresuju.
Vcera jsme sedeli u stolu pri veceri a Eli rika, mami vis kdo bude sedet tady vedle me? tak rikam nevim, asi Harry Potter? /toho ted zere/,a ona ne, tady bude sedet Atrey /to je zase ten kluk z Nekonecneho pribehu/ a manzel se usmal a rika no a za cas tam mozna bude sedet i Samuelek ne? Tak mi malem spadla sanice.... 😀

sisa88
7. led 2009

ahojte,

janus- mozno mas pravdu, ja som novacik, len od 9/2008 a aj to len do 2 tem, na viac nie je cas ani chut- po pravde, mozno mas fakt pravdu- ked som obcas chcela nejaku radu s dietatom, tak mi niektore maminy prisli " one and only" najmudrejsie na svete a tak, ale vravim, ja som to priradila hormonom a neriesim ich a bola som z toho taka zmatena, ze som hned mala predsudok.... ale potom som mala taky zvlastny pocit z tych osobnych veci- ale to si myslim, ze clovek citi pri danych ludoch a aj preto vravim- ze som chodim rada, lebo tu su fajn baby, aspon z toho "zlateho jadra" mam taky pocit.
mozno som to mala z minulosti, mala som dost rezervovany az negativny pohlad na vsetky materske fora ( preto som nikdy predtym nikam nevstupila), proste zila som inym zivotom a nikdy som nechcela dopadnut ako "slepica ktora toci len o plienkach a kuchyni" a chcelo to tiez cas pochopit, ze nie kazdy na materskej taky je....ako opakujem stale ide o skusenost a cas.

andrea- jasne, aj na Teba si spomeniem ako sme sa bavili ked si tu bola a fakt ten pribeh tej baby , co si spominala, tak to bola asi fakt ukazka zakernosti- aj preto som tak zanevrela na toto miesto a povedala som si, kde je viac ako 3 zeny pokope, tak od toho nic dobre necakaj 😀 - aj preto som rada pracovala stale s muzmi...lebo oni nie su zakerni..aspon nie prvoplanovo...
ale ako vzdy a vsade vsetko je o ludoch..a tu to podla mna funguje prave preto, ze sme asi na podobnych vlnach"zrelosti". tak dufam,ze to tak ostane.

pekny den.

sisa88
8. led 2009

AHOJTE

tak vidim, ze sa tu nic nedeje.. 😠

dufam,ze ste vsetky nezanevreli na toto miesto, ved predsa je tu koopec skvelych zenskych 😀 😝

..... vonku je zima, jar v nedohladne, vsade hlasia prichod chripky, takze dovodov na smiech a radost asi nie je vela....tak aspon niekto by mi mohol pohladil dusicky a napisat zopar peknych riadkov- aby sa sladko spalo ( co tak JAN & TAN ( ste skoro ako jing &jang hehehe- to ma teraz napadlo😝 )

ale hlavy hore, bude lip ako by napisala kremik 😀

pekny vecer,

kim
8. led 2009

Ahoj
Sis, nezanevřely 🙂 jo chřipková epidemie, jo 😲 tak doufám, že nás to mine a už jsme si to vybrali!!! 😠

Dnes se mi opět stala krásná věc s Daníkem...hrál si s traktůrkem, já na PC, nevšímal si mě..já jsme si pustila mail s přílohou videa, kde byl sob nebo los 😕 nevím a jak ho mají někde v Norsku jako mazlíčka, spal v posteli 😀 ..zvuk jsme měla vynutý, na to reagovat nemohl..a jak jsme to pustila v duchu si říkám "to by měl vidět Daník, to by se mi zase sápal na klín" v tom se na mě podíval začal dělat ty svoje zvuky, když něco chce a běžel se podívat na PC 😅 😅 😅 no je to fakt k neuvěření takovéhle příhody!!

sisa88
8. led 2009

kim- super- to uz vazne je ta epidemie v cechach? ja som myslela ,ze to este len ohlasovali, ze ma prist..boze, toto na zime nenavidim, tieto epidemie...bojim sa toho jak cert kriza hlavne teraz ked mam malu. tak snad nas to minie..a to mame zacat plavanie buduci tyzden, tak neviem ci je to najvhodnejsi cas...

no mne sa stalo nieco usmevne predvcerom...pre ilustraciu, moja eliska je nespavec0budi sa x krat za noc...ale z pondelok na utorok sme sa hrali a nejako valali na koberci a ona si lahla na moje brucho, zrazu mi davala pusu na brucho a nejako sa posuvala k tej sc jazve a tak sa na mna zahadne pozerala- neviem, len ma to tak napadlo, ze to moze byt aj nejaky sign- taky usmev akoze "rozumie" ..bolo mi to take smiesne prijemne a pozrela som na hodiny a bolo 17.50, cas presne ked sa narodila🙂 a v tu noc spala CELU od 7.30 do rana 7 bez zobudenia..ja som tomu neverila, takze som sa nevyspala, lebo som samozrejme cakala ze za zobudi x-krat ako pes na pavlov reflex...tak mozno to je nahoda, ale bolo to velmi mile...
😝 😀

j.a.n.u.s.
autor
8. led 2009

Epidemie? Ja to rikam furt...meli bychom vsichni povinne nosit rousky, tak jako v Cine...ale ted otazka ti nemocni, ci zdravi... 😀

tannawe
8. led 2009

zdarecek, clobrdinky! To je fajn, zase cist ty vase nadherne pribehy...sisa jsi me pobavila s tim jing a jang...fakt jsem se uprimne zasmala! Jinak ja jsem dostala od MM k Vánočkům tibetske misy, tak kdo myslite, ze je zabavil....? ano hadate spravne, deticky je maji v paratkach a ukajeji se jejich sametovym hlasem...fakt parada je pozorovat jak si v tom lebedi a jak si to davaji a prikladaji, no zeru to!
Chripka je nerad, zakazala bych to!! Ale hlavne nikdo moc neresi nejakou prevenci, nikdo pak neresi, ze by mel zustat doma a tak to na cloveka skoci ani nevi jak!
Co uplnek? Tesite se? To by chtelo nejakou telepatickou seanci ne?

🙂 😵

j.a.n.u.s.
autor
8. led 2009

Kurna, o uplnku mi nemluv, uz ted citim tu silu...hledam koste, nastartuju a letim.

j.a.n.u.s.
autor
8. led 2009

a jing a jang? nemohlas to nazvat lepe... 😎

krembonzur
8. led 2009

zas uplnek a zas den, kdy si rikam,ze nebudu jist a vzdy to dopadne tak, ze jim vice, nez obvykle 😀 a hlavne se na me tlaci MS-to je fakt opruz... 😝
jan-kukni do IP 😉

tannawe
8. led 2009

no s tim kostetem to je dobry napad, tak kde se srazime? nejaky uplnkovy sabat by to fakt chtelo, vykurovadla, cerny kocky, a tak...vubec by to byla parada...jo jen se tak zasnivam!
Tak u nas v manzelske posteli opet vytuhl u mlicina Zakousek a taky nase stenatko si tam naslo sve mistecko, fakt parááda...kde budeme jako spat my? 😀
Sledovaly jste nekdy jak vam chodi MS, jestli je fakt lunarni? docela me to zajima... 😕

katarina82
8. led 2009

Zdravím po pár dnech...

Holky já to sem ještě nepsala, ten den, teda tu noc, co jsem sem přišla a psala o těch našich začátcích s Deniskou... Ona se, když jsem psala o tom, že jsem na ni i někdy zakřičela, když už jsem tenkrát nemohla a tak, probudila. Neplakala, chtěla sem, vzala jsem si ji tedy sem k pc, sedli jsme si na zem a ona na mě tak zváštně koukala. Chvíli před tím, jsem i četla jak Kim psala o těch indigových dětech, jak si vybírají rodiče, že vědí, že to s námi bude ze začátku těžké, ale že ví, že to s nimi zvládneme... No tak jsme na sebe chvilku koukali a já se jí zeptala, jestli jí bylo moc líto, když jsem na ni byla taková hnusná, když byla malinká 😔 Ona se na mě zase dlouze podívala a začala kývat jakože ano!!! 😕 Ona, ale to do té doby nikdy nepoužila, umí kývat ne, ví, jak se kýve ano, ale nikdy to nepoužívala. Začaly mi téct slzy. A ona furt koukala, tak jsem se zeptala, jestli už teď je jí se mnou líp, ona zase začala kývat ano 😕 Pak jsem se zeptala, jestli se na mě za to, jak jsem na ní někdy zakřičela zlobí, zavrtěla hlavou, že ne 😕 Pak jsem se zeptala, jestli si myslí, že to s ní opravdu dokážu všechno správně zvládnout... Ona se dívala, dlouho se mi dívala do očí, pak se zvedla a prišla se ke mě přitulit 😔 Takže nevím, jestli si myslí, že to zvládnu, anebo ví, že ne, ale nechce mi to "říct". Holky je to neuvěřitelný, já jsem z toho hotová ještě teď. Ona snad nikdy nevydržela tak dlouho nečinně sedět a poslouchat mě 😕 A od té noci je jiná. Je ke mě taková milejší, třeba jí kojím a ona mě začne hladit po tváři, to nikdy nedělala, nebo ráno se probudí, začne mě hladit po vlasech, vyndá si dudel-furt dudleme 😖 , a dá mi pusu. Ona dřív dávala pusu, ale jinak, na požádání, sama od sebe dávala jen hračkám. Je to divný. Možná si někdo bude myslet, že už jsem se fakt zbláznila, ale je to fakt pravda.

A dneska se nám dvakrát stalo, že mi kýváním buď ano nebo ne, odpověděla, ještě dřív, než jsem se nahlas zeptala. Např. teď večer si říkám, ty jo, už je osm, měla by jít z vany, ona na mě koukla a už kýve a natahuje ruce, ať ji vezmu-obvykle z vany nechce... Jo a nebo dopoledne, mě napadlo, měla bych jí zkusit dát na nočník a ona hned na to nenenene 😀