Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

j.a.n.u.s.
autor
25. lis 2008

Myslime gris!

Hoky, chcete vedet jak funguje karma...a to rychle???

Platim u nas v Prioru 110,-kc(ja ji dala papirovou 100 a deset korun v kovu)...prodavacka se bavi s nejakou pani pri vydavani mych penez...a vrati mi uctenku a deset korun 😝 ...v prvni chvili me napadne:"Bych to mela vratit!!!" v druhe chvili:"Kurna, je pred Vanocema, kazda koruna dobra...me to pomuze, jim to nebude v tom manku delat az takovy rozdil..."(vychcanost)...
Pak o pul hodiny pozdeji nastupuji do busu, platim...sedam si, a uvedomuji si, ze sedim v blbym...odchazim s trapnym usmevem ve tvari a se zaplacenym listkem (stal me 17,-kc)ven z busu...a pak mi to docvaklo! Beres...bude ti brano! Jsem happy, bo se to stalo uz ted, a karma zustala cista...dobry ne???

Holky, nechciu vam brat iluze, ale ja mam tolik restu u dalsich lidicek (navstevy), vubec nestiham...videt bych vas urco chtela...snad jednou!

Elinka ma nejenom spurt, ale i vzdor! Lezeme do toho obdobi...nejake rady???? 😎

tannawe
25. lis 2008

jan: 😀 to jsem se pobavila...vitej v klubu! Muj malej ma taky vzdor a zaroven je to andilecek nehoraznej co si maminecku mazli a rika porad maminko rad, ale jen co chci, aby se neco delalo po mem, tak si lehne na zem a je zle! Je to zaprah...vcera jsem byla do deseti v praci a myslela jsem si, ze az prijdu domu tak ze uz bude dadkat jenze milacek vylezl z postylky, vlezl si k Ellince, ktera usla v nasi manzelske, dudal si tam dudlicek a u toho si neco povidal. Manzel sedi u kompu, hraje si svycho football manazera, tak rikam jezisi decka uz spi? to je parada...a pak muj vysoce vyvinuty matko-mozek alias slysim i kdyz se pohnou ve spanku - zaregistroval jakesi mrmlani v "decakoloznici"...tak tam vlitnu a vidim Zakyho jak s natazenym ruckama se sape vstric strhane a upracovane matce /vstavala jsem uz v pul seste ten den, do toho kazdou hodku vencit psa, ctyri varky pradla, strudl, obed, vecere, prochazka,nakup,prace...!/- aneb co jsi tady cely den delala? tohle slyset tak vrazdim karma nekarma...!! 😀 takze u nas asi tak, takze ja prinesla z prace mandarinky /si vzdycky kupuju,pac byvam utancovana k smrti...a nerada v praci jim.../no a tak jsme spolu sedeli v kuchyni a mlaskali si mandarinky a bylo nam dobre. Manzel snad ani nezaregistroval, ze malej je u me... 🙄 🙄
takze asi tak...jinak si rikam, ze ja tohoto milacka kojit tak mam kozy az u kolen nebot je to nehoraznej mlicnak, ale smiloval se nade mnou uz v sestinedeli a pochopil, ze matka tanecnice ke svemu povolani kozy potrebuje jako sul a bylo vymalovano! Jooo zlatej Hippik...takze vam na jednu stranu zavidim, ze jeste kojite, ale na druhou stranu chapu, ze moje deti zrejme obe vycitily jak se veci maji a daly prednost lahvi a to opravdu rady...des... 😀 😀

krembonzur
25. lis 2008

dobry vecer, tan-to jsem se nasmala-diky 😀 , ja jsem z tebe jelen, ty pri tom vsem jeste pracujes-tancujes???no ja padam... 😉 u nas je vzdor snad od narozeni 😉 a hlavne nam rasi dalsi dva horni zuby-trojky...vzdycky, kdyz je protivny, si rikam, jestli je to teda zubama nebo je to proste proto, ze je protivny...
drzime palce a myslime na vas-gris-my jsme byli v nemocnici teda jen jednou, asi ve 4 mes. na proplach oka-banalita-never ever... 😠 🙄 😝
kamaradka vcera v nemecku porodila-cisarem holku, sarah sophie, ale asi je hotova, pac na sms neodpovida.. ☹ , dalo se to cekat...ale je v poradku, tak doufam, ze se brzo vzchopi...
my kojime furt- nejlepe porad-to moje nenasytne decko je uz profi maser v masazi jednoho prsa-z toho uz nekojime 😅 ja se musim vzdycky smat, jak me pri kazde prilezitosti masiruje a vjizdi mi rukou pod triko... 😀

kim
25. lis 2008

Ahoj kočky 😉
Tan, Ty jsi tanečnice 😵 no to je bezva!!!Mě tak tancování baví, ale jsem jak dřevák 😀 😀 vůbec mě to nejde 😀 😀 hele kozy, nekozy..já nekojila vůbec a ty pytlíky, co tam mám to je hrůza 😖 prý prsa kazí těhotenství ne kojo, mě se zvětšily o 2 čísla a pak se jen prostě vyfoukly 😖 😖

Gris, moooc na vás budu myslet a ať jste brzo doma a v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, moc hezký příběh s desetikačkou 😀 😀

Kremik, no jo císař 😖 kolik měla Sarah???

tannawe
25. lis 2008

Jeden rad poslouzi...humor je jediny lek pro supermatky! 😉

Jinak jo jo holciny, stara indianka tannawe vydelava bizoni kuze - to rika muj manzel, kdyz jdu do prace obtacet se smyslne kolem tyce... Sice zcela nechapu o cem to muj muz mluvi, ale asi to ma nejaky skryty vyznam znamy jen muzum... 😀 😀 Ja totiz jako spravna hypermatka tancila jeste v prvnich mesicich tehotenstvi s Ellinkou. A moje draha mala si hned jak dokazala dat dohromady kloudnou vetu vyzadonila tanecni piskoty a kycovitou sukynku na balet! No halt chudak to chytla ode me.

kim: ja kdyz se divam na sve fotky z obdobi tehotenstvi ci kratce po porodu tak si vzdycky rikam jejej kdo to proboha je??? Sice jsem si s tou mega nadvahou a kvetoucim akne pripadala jako bohyne sexu, ale pravdou je, ze moje i tak mega prsa najednou dosahovala velikosti halina! A v druhem tehu to bylo snad jeste horsi,takze pri naliti prsou po porodu jsem mela pocit, ze vlacim dva obrovske natekle ragbiove mice, ktere ovsem produkuji leda tak bolesti v zadech nez blahodarne mleko! Nu coz, trapila jsem sebe i ditko skoro dva mesice nez jsem s placem umichala prvni UM a bylo...lehce tim utrpelo moje sebevedomi supermatky, ktera s vidinou kojeni az do predskolniho veku lezla na porodni kreslo, ale kdyz devcata v satne zavistive pokukuji po mych striemi prokvetlych "visáčích" tak si rikam stalo to za to! Pak me ovsem dostavaji hlasky typu no stejne ta miriam ma umely kozy ne? 😲 a to jdu do kolen!! Ja, ktera bych si kozama mohla umetat v zime snih... 😅 nu nic, co bolo to bolo...

Prosim omluvte me sahodlouhe prispevky, ne nejsem grafomanka, "bohuzel" jen pisu desetiprstovou hmatovou technikou a to to pak jede skoro samo protoze mam snad 250 uhozu za minutu...takze ja kdyz si pisu po skypu s manzelem tak ja nadatluju tricet zprav za minutu a on pak odepisuje chudak dve hodiny!

😔

krembonzur
25. lis 2008

ahoj kim, ja taky rada tancim, ale posledni dobou jen pro jenu, ten se tomu smeje-se ani nedivim, a tanci se mnou 😀 , ja jsem hrozne drevo, nedala jsem ani tanecni...jsem na to nemela nervy...ale doma me to bavi a na akcich taky... 😉 to ja zavidim, kdyz umi nekdo tancit...
prsa, ja mam furt nuly, nic se mi nenalilo, mozna na neco mezi nula az jedna a to kojim jak o zivot, je to fakt nesrpavedlive...prsa zadna, ale mliko je...nic se nenafouklo a nic se nevyfouklo, nic tam proste neni 😀
dneska jsem si u postaka koupila 3 stiraci losy, nemel na vydani, no a tak jsem usoudila, ze mam stesti v lasce, ani tuk... 🙂
sarah mela 3,6kg a ¨53cm, ale mala se ji neotocila, takze to bylo nutne a planovane...v lete byla tady v cr v nemocnici asi 14 dnu, pac se ji roztahovala placenta a spackovala, jaka je tady desna pece no a vcera, v nemecku, to stejne v bledemodrem 😉 ☹ 😵

tannawe
25. lis 2008

krem: tak je pritelkyne rada, ze ji to dobre dopadlo vid? To jsem rada. Ja mela s CR strasny strach, protoze jsem se bala, ze maly bude velky, a taky byl ctyrkilacek nas milowanej vypadal po narozeni jak jiny deti ve dvou mesicich...ufff. A jsem rada, ze tak nejak prosel, i kdyz ten mega nastrih bych teda ozelela! 😖
Proste vsechno ma svoje...ja se vzdycky rouhala, ze bych chtela prsa mensi nebot me to otravovalo zivot /samozrejme jsem hned jednim dechem dodavala dekuju ti boze za ty kozy 😀 /,ale ja si nemuzu vzit ani natelnik aby to nebudilo verejne pohorseni a kdyz se narovnam tak to vypukne prave peklo. Ja se totiz na obranu sve duchovni podstaty cely zivot hrbim /pak nemam pod kozama udrzet i dve mikrotuzky - dobry to test z nejakeho casaku zda mate visáče či nikoliv!! 😲 /
Takze asi tak... 😀

krembonzur
25. lis 2008

tak test nemuzu provest....to fakt nejde 😀

kacka79
25. lis 2008

Tak holky, další téma ... ty prsa.. no dobrý 😀 Tak já jsem teda dopadla 😖 Z pevných 3 na vysací 2 😅 Nechci se vidět po druhém dítěti 😀

tannawe
25. lis 2008

kacko neboj push up to zachrani ne? Sice jsme tady same "etericke" bytosti, ale myslim, ze prsa potrapila kazdou z nas od puberty k menopauze 😀

krembonzur
25. lis 2008

ja si nemuzu pomoct, ale me to teda nepotrapilo, pochopila jsem brzy, ze lepsi uz to nebude, ani decko a kojeni to nezachranilo... 🙂 aspon nemusim moc nosit podprdy 😀
hele tann-co tancis?myslim jake tance???

kim
25. lis 2008

Holkýý 😀 😀 😀 no já pod kozama udržím i bejzbolky 😀 😀 😀 to je šílený, přesně jak píšete, pořád s kozama nějaký problémy, divné pocity atd.Jediný období, co jsem je neřešila bylo tak od 20 do předtěhu, což mi bylo 27, tož to je sakra krátká doba neřešit kozy jen 7 let, co 😀 😀 Řeknu vám, že bych nejraději šla na operaci ale za prvé ty prachy a za druhé by asi manžel nechtěl mít doma umělotiny 😝
Závidím holkám nulkám 😉 , kterým se prsa ani o milimetr nezvětší a přitom mají mlíka pro celý kojeňák...já měla z C vel.E,F 😅 mlíko žádný a teď mi zbyl materiál z těch E,F, ale narvu ho do C 😀 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
25. lis 2008

V dalsi reklame budu reagovat na kozy!!! 😀 😀 😀

kim
25. lis 2008

😀 😀 další visačka 😕 😅 😀 😀
Tan, náš Dáda měl 4,53kg při narození
Holky jde vám normoš otevřít albumy Tan???mě ne 😕 Všechny v poho, ale Tan ne a ne, to je nějaké znamení 😨 😀

krembonzur
25. lis 2008

kim, musis rychle na nejakou fotku kliknout a pak se na dalsi fotky tan jde podivat...taky jsem spekulovala, jak na to a todleto mi slo... 🙂 jejda, tak to byl pekny macik,my jsme meli jen 3.240kg-takova asi zlata stredni cesta, jen ja jsem nakynula a uz mi to zustalo...ja mam ty hormony nejake divoke... prsa zadna a to kojim, nehubnu a to kojim... o svych dnech ani nemluvim-ty mam snad furt... 🙂 jsem normalni????!! 😀 janus, reaguj na kozy, to se pobavim... 😀 hele,na jakou reklamu cekas??...ted me pobavil manzel, zeptal se me, jestli si nechci udelat statnice z angliny..ze me pry jazyky jdou...hahaha, se fakt bavim,on ma takove srandovni predstavy...ze jako pojedu do londyna studovat jazyk a pod...to by me zajimalo, kdo by byl s malym...jena je totalne zavisly na mne...fakt komik..a jeste..rekl, ze muzu studovat doma..ze na to mam jeste 2,5roku-si myslel, ze budu do 4 let veku decka doma-nechapu, kde na to prisel, strasne se divil, kdyz jsem rekla, ze budu jen do 3- jsem mu asi sdelila novinku 😀 😵

androna
25. lis 2008

ahoj tak som doteraz uspavala 😎
krem januska sa predsa diva na ordinaci. 😀

j.a.n.u.s.
autor
25. lis 2008

Reklama v Ordinaci...

Pred tehu 59kg, kozy c.3(...pevne, hezke)
... pred porodem 89kg,kozy c.5 pevne, tvrde... ( 🙄 )
...mala 4300g, 53cm...
19m po porodu 70kg, kozy c.2...kohinoorka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀
pozn.bradavky po natahnuti 5cm!
Elina si stopro šimrá dvanacternik pri kojeni...
Kouknete do alba na dobu pred nasim letopoctem... 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
25. lis 2008

Rychle bo uz to hraje 😀 😀 😀

foto dodam zitra mam je u mamky... 😎

krembonzur
25. lis 2008

janus, hahaha-ja pred tehu 69-nabrala jsem 20kg a v podstate mam furt nahore 5kg-teda uz se mi jednou postestilo 2kg shodit, ale zazracnou metodou zvanou ZRANI-pac KOJIM-jsem je opet nabrala zpet...prsa uz neresim, je to furt stara bida...hele, musite dorazit...porovname uroven kojeni 😀 myslim, ze el s jenikem maji stejne vybrousenou metodu sosani 😵

j.a.n.u.s.
autor
25. lis 2008

si pis...ty dedatka jsou zbehly v tom co leti...hele babenky, jdu "spat"...prijel mi Peta 😵 😵 😵 ...to bude horecka uterni noci 😀

tannawe
26. lis 2008

dobre rano devcata...tak to jsem se zase nasmala! To je fajn.
kremik: jak jsi to jako myslela jake tance tancim? 😅 no nejak jsem neuvazovala o tom, co by to jako melo byt za styl - jako ze latina rizla valcikem? Netusim...ja jako stripterka jsem to tedy nikdy nejak neprozivala, hlavne, ze to vydelava! 😀 Ale je fakt, ze kdyz jsem "zamlada" chodila tancit salsu, tak jsem si pripadala jako sklenice medu u vosiho hnizda! 😖 s tim uz nic nenadelam...
kim: tak to tvuj malej je tedy borec...me bohate stacily ty ctyri kila!
Jinak s tema albama se netrap...nejak se mi jeste nechtelo kontaktova admina, ze uz si stezovalo vic lidi, ze jim to nejde otevrit...ja to beru tak, ze tam ta alba sice jako ze jsou, ale kdyz se na ne nekdo chce juknout tak fuck off! 😀 😝 Kdyz mas joooo chut videt nasi ulitlou rodinku tak si zajdi na nase stranky tam uz obstojne rozjizdime fotogalerii a muzes se pobavit i nad domacima videama, to je taky zuzo... 😕 link je o nekolik stran zpet tady v diskuzi...ale treba kdyz budes hooodne vytrvala tak jednou i nejakou tu fotecku z mych alb zahlednes 😀 😀 su totiz megaaa zahadnaaaa! 😵
Me se tam uz v kuchyni dovolava chleba tak ho musim jit prohnetat a dovarit spagety 😠 dneska me to nejak neuspokojuje...pes ne a ne zabrat /kurna to ma z toho syrovyho masa - to je jak manzel, kdyz si da tatarak!! Boze boze to je pak taky vzdycky radost az na kost.../ 😉 Takze kocky mejte se fanfarove a ja valim... 😎

kacka79
26. lis 2008

Januska tak to jsem ráda, že nemám jako jediná po porodu 70 kg z původních 59 😀

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

Tak my girls...mam tu fotku v albu!

tannawe
26. lis 2008

jan: 😲 😲 😲 😝 😝 😝

kacka79
26. lis 2008

Jani krásná 🙂

kacka79
26. lis 2008

Ale to jsi pořád....

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

ted mi psala honzina do IP, ze bych mela dat pro porovnani fotku z tedkom a ve stejnem spodnim pradle...hahahahahahaha 😀 ..by me greenpeace tahali zpatky do more!!!Bo vorvaň!!! 😀 😀 😀

Chystam se cvicit pilates, nebo zacit jogu...ale tady v Ka nic neni... ☹ ...cinky uz nejsou pro me, kdysi jsem sportovala a fitko a aerobic, ted potrebuju nejakou duchovinu v tom hybani se!...

tan: hod fotky z prace...jo? 😉

kacka... 😵

tannawe
26. lis 2008

jan: no ja bych i hodila, ale vzhledem k tomu, ze vetsine lidi tady na foru nejdou otvirat moje alba tak to bude asi k nicemu 😀 toz zkusit to mohu

tannawe
26. lis 2008

tak jsem vam to tam hodila...to jsou z tech decentnejsich... 😝 páč jinak je to od osmnacti 😀

j.a.n.u.s.
autor
26. lis 2008

tan...maminy zakrejou mimcam vociiicka 😀 ....ale si kus baby, to se musi nechat! A zavidim ti (hezky) tu postavicku po porodu!!!!!!