Dětská stomatologie Motol - vrtání zubů u malých dětí

83veronika
12. lis 2014

Dcera (27m) má zubní kaz a náš doktor jí dal doporučení na dětskou stomatologii v Motole. Prý dostane uklidňující tabletu a následně jí budou moci v klidu zuby prohlédnout a opravit. Prosím, máte s tímto zákrokem a tímto oddělením někdo zkušenost? Pozitivní či negativní?

xmarg04
12. lis 2014

S vrtanim ne, ale dceri tam trhali zoubek, když si ho napul vyrazila a parada, pece skvela, pristup personalu na jednicku, jen teda pokud tam nejdes jako akutni pripad (coz my nastesti byly), to cekani je fakt na dlouho... 🙄

pavlapl
12. lis 2014

S oddělením zkušenosti nemám ale můj syn když jde na vrtání tak dostane tabletu diazepamu a před zákrokem dostane ještě něco vypít ale bohužel to má na něho opačný účinek je po tom jako motorová myš.

rulfici4
12. lis 2014

my byly na trhani zoubku pod narkozou a predtim na vysetreni a parada.nemuzu si na nic stezovat k detem parada vse vysvetli nase zubarka se jen podivala a byla neprijemna a malej se bal a v motole parada krasne otevrel pusu

83veronika
autor
12. lis 2014

@xmarg04
@pavlapl
@rulfici4 holky, moc děkuji za reakce. Musím říci, že jste mě dost uklidnily 🙂 U nás jí žádná dětská zubařka nechtěla a můj zubař řekl, že takhle malým dětěm nevrtá a odesílá do Prahy.

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@pavlapl No nazdar. A jak mu pak ty zuby spravují? Zvládá to? 🙂

alisek
22. lis 2014

@83veronika mám ale negativní, stejně to protrpěl, nakonec jsme zvolili opravení zubů v celkové anestezii a zvládnul to skvěle, když si vezmu že mu vrtali a trhali zub tak to bylo něco příšerného, už bych to nehctěla zažít jak vyvávděl tak tohle bylo bezproblémové. Pokud budeš chtít doporučím kliniku, byli jsme moc spokojení a cenově taky super.

pavlapl
22. lis 2014

@silvapokorna jo on se nechá, sice strašně řve ale pusu má dokořán.

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@83veronika Tak na Motol jsem taky zvědavá. Pak dej vědět, jak to probíhalo. Držím moc palečky. Nás taky objednaly na trhání do Motola, ale nakonec jsme to vyřešili jinak. Našli jsme paní doktorku, která nás naučila čistit díru mezizubním kartáčkem a záněty dásně přestaly. Malá si na to zvykla a je to ok. Nandavací zoubky jsem jí dávat nechtěla, tak jsem moc ráda.

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@pavlapl Tak aspoň že tak. Dej mu za mě pusu. Mně takhle vyndávali mandle, když mi bylo pět. Sice jsem řvala jak tur, ale držela jsem a poctivě pusu otevřenou dokořán. Umím si ho představit. 😀

83veronika
autor
22. lis 2014

@alisek můžu Tě poprosit o kontakt na tu kliniku? A kolik to tak přibližně stojí? Klidně do IP. Děkuji moc.
Zatím jsem do Motola nevolala. Jsme od Havl. Brodu a manžel zkouší přes známé dojednat někoho u nás, kdo by to byl ochoten udělat a zároveň aby to nebyl nějaký patla, který to neumí s dětmi. Od mamky z práce chválila jedna paní ještě Třebíč, tak se nám snaží zjistit podrobnosti i tam.
@silvapokorna jak jsem psala výše, zatím zjišťujeme, zda by to neudělal někdo u nás. Snad příští týden se to rozsekne. Určitě pak dám vědět, jak jsme dopadli.

ivular
23. lis 2014

@83veronika Synovi vrtala zoubek naše "normální" paní zubařka. Je moc hodná a opatrná - ani mě to od ní nebolí 😉 Synovi žádné tablety na uklidnění nedávala - prostě si sednul a ona jemně pracovala. Byly mu tehdy čerstvě tři roky a neukápla jediná slzička 🙂 Ale jde o paní zubařku v Praze, takže jsem asi moc nepomohla..

alisek
23. lis 2014

@83veronika Exte stomatologická klinika Brno, je v centru. CA 5000,- (u dětí nepočítají jak dlouho je uspaný narozdíl od dospělého) a za plomby 600,-, vrtání a trhání bylo na pojiš´tovnu (VZP). Termín jsme dostali opravdu rychle, 14 dní po první návštěvě.

alisek
23. lis 2014

musím říct že můj syn je špatně ošetřitelné dítě, moc se bojí a nenechá si to vysvětlit, analgosedace na něj nezabírala. Hodně záleží na dítěti jak to bude vnímat a spolupracovat. ve FN mají dlouhé objednací doby, díky nim se synkovi vykazilo několik zubů, jak byla rýma tak mi ho odmítli ošetřit a další termín zase za 4měs..u soukromé kliniky se ti tohle nestane..