Dětský nábytek z Ikey (Hemnes, Hensvik). Máte zkušenost?

tiburcia
2. črc 2009

Ahojky holky,

máte některá z vás doma nábytek z Ikey Hemnes nebo Hensvik? postýlku, skříňky, police, přebalovací pult? Jaké jsou vaše zkušenosti.

Moc děkuju.

danae
3. črc 2009

My máme postýlku Hermelín a Hensvik. Myslím, že jsou fajn. Bytelné. Větší dítko už má odendanou tu bočnici a je z toho pěkná postýlka pro větší dítě. Myslím, že kvalita je úměrná ceně.

IKEA měla nějaký re-calls kvůli závadné postýlce. Myslím, že to byla ta nejlevnější a asi to už dali do pořádku, když jí pořád prodávají... IKEA má celkově docela dost re-calls, ale oni mají zas hrozně moc výrobků, tak se holt ne vždy něco povede. Nicméně to musíš brát, že je to levnější nábytek, u kterého je třeba být trošku ostražitý.

I když, kde koupit v ČR kvalitní nábytek a nenechat si ho dělat na míru z masivu? 😕 Já znám jen řetězce jako Kika, Moebelix atd.

anka.
3. črc 2009

ahoj, ohledně těch "kauz" ikeáckého zboží, myslím si, že se o tom ví, protože ikea se to nebojí přiznat - upozorní sama zákazníky a dá věci do pořádku (narozdíl od jiných firem, které to třeba raději úzkostlivě tají), takže to vidím spíš jako plus

lenicka1313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nellygray
5. črc 2011

@tiburcia my máme dětskou postýlku kritter a pro mimi jsme měli takovou tu úplně nejobyčejnější sniglar, a jsme s oběma spokojení. 😉 Hemnes máme dospělou postel a taky spokojenost. Je fakt, že v ikee máš aspoň jistotu, že když je něco špatně, nedělají s tím fóry, zboží okamžitě vymění nebo vrátí peníze.

benjik
5. črc 2011

Ahoj,tak zkušenosti s tímto nábytkem zajímají i mě. chystáme dceři zařizovat na podzim pokojík a jediná Ikea mi nabízí cenově i vzhledově přijatelný nábytek. Chceme totiž čistě bílý,který si dodekorujeme sami.

petapete
5. črc 2011

Ahoj, máme Hemnes v obýváku (tu šedohnědou variantu) a jsme maximálně spokojení, na základě toho pak v pokojíčku už je Hemnes v bílé - knihovna a teď poměrně nově komoda...spokojenost zatím je, nábytek je poměrně masivní, bytelný, vše pěkně sedí, pojezdy ok,...takže spokojenost😉. Jako nepočítám, že ten nábytek vydrží např. 20let, ale to já ani nepotřebuju - obzvlášt do pokojíčku, kde je předpoklad, že se to bude průběžně během let upravovat a měnit dle potřeby🙂. Jinak teda musím říct, že s Ikea jsme obecně spokojení, souhlasím s danae - buď musíš obětovat nehorázný peníz za (mnohdy bohužel dokonce nekvalitní a špatnou) práci na míru, z masivu, nebo holt se smířit s bazárky (těch je ale podle mě zoufalý nedostatek, i když se tam sem tam dají ulovit krásný kousky) a nebo pak tyhle řetězce - Ikea, Kika, Mobelix, XXLutz, Jysk, Asko, Sconto,...a z téhle sorty si myslím, že ta Ikea je minimálně o řád jinde (lepší) než ostatní uvedení...

jana123654
19. zář 2013

Jakou máte zkušenost se zasíláním IKEA zboží, já jsem našla toto ikea-eshop a prý pošlou vše co je v ikei, nemáte s tím zkušenosti?

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marieggg
15. kvě 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Ahoj. 🙂 Nábytek z ikea nedoporučuji. 🙂 Hlavně pokud máte aktivní děti. Všechno se nám rychle zničilo. Posledně jsem zkusila obchod http://www.supersektor.cz a doporučuji spíš ten, než ikeu. Vše je cenově na stejné úrovni ale o úroveň kvalitnější než nábytek z ikea například. 🙂

michell_r
26. čer 2016

ahoj, můžete prosím někdo doporučit nějakou kvalitní značku nabytku 🙂? děkuji 🙂

nadenka33
27. čer 2016

@michell_r ahoj, mrkni na www.malvarosa.cz..mají krásny nabytek i skvele doplnky 🙂

michell_r
29. čer 2016

dekuji moc, vypadá to skvěle..máš s nákupem osobní zkušenost? fakt se mi to líbí..přemýšlím, že zajedu mrknout na pobočku...🙂

nadenka33
30. čer 2016

já byla vždycky maximálně spokojená 🙂 přístup 100% profesionální 🙂)

marieggg
25. říj 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

IKEA bych nedoporučila. S tou mám jen špatné zkušenosti bohužel. Ale doporučila bych http://www.supersektor.cz/ to je takové moje náhrada za IKEA a navíc nemusím nikam jezdit, což mi naprosto vyhovuje. 😀