Dětský pokoj Domestav Domino, máte zkušenosti?

loafeer
25. čer 2013

Ahoj,
přemýšlíme, že bychom malému do pokojíčku pořídili palandu posuvnou nízkou. Máte některá s tímto nábytkem zkušenosti, jste spokojené?

raddus
25. čer 2013

Ahoj, u kámošky mají postel pro holčičku doma, je kvalitní a bytelná, jen mi přijde cenově nevýhodná. My máme teď koupené palandy z www.postele-palandy.cz a jsme spokojení. Jsou levnější, neboť si pán sám opracovává i dřevo. Firma je z Lukavce a dodání do šesti týdnů, brala jsem podle jejich recenzí na jejich stránkách

beponka
26. čer 2013

je to výborný nábytek. starší dcera má postel zvýšenou a na ní ještě rostoucí stůl a velká spokojenost. až nebude chtít domeček pod ní - snížíme a dokoupíme něco dalšího. cena vysoká, ale kvalita. druhé dceři budeme za čas také kupovat.

loafeer
autor
27. čer 2013

@beponka a jak je to s ostatním nábytkem, hodilo by se k tomu neco jineho nez zase masiv? Mně se hrozne libi ty postele, ale stolecek za 5000kč z masivu se mi uz kupovat nechce....

loafeer
autor
27. čer 2013

@raddus ty jo, diky za typ, cenove je to skutecne trosku jinde....a jste s tim spokojeni? mnzel je dost prisny, prijde k posteli, poradne zacasnuje...je bytelna?

raddus
27. čer 2013

No, když jdeš do kramu třeba ve Scontu,nebo v Kice,tak tam se Ti to rozsejpa pred očima, tady ty jsou o mnoho kvalitnějsí. Já to riskla a objednala, to víš, buk to není-ten jsem chtěla původně, ale jak začneš počítat penízky za matraci a ostatní, to bychom v tom byli tak za 25000. Kdybys byla z Prahy,mužeš je přijet omrknout. Super je,že Ti to vyrobí přeřsně,jak potřebuješ.. Mně to přijde kvalita za rozumnou cenu,alespoň můžem vzít kvalitnější matrace, ze.,🙂

loafeer
autor
29. čer 2013

@raddus,....tak problém je vyřešen, objednali jsme to na tech ,,tvych,, stranakach, dokonce jsem mela prosbu, aby mi to horni luzko udelali vyssi a neni problem...tak uz se ted tesim na novou postel a je to o tretinu levnejsi jak u Domestavu, tak snad bude vse ok....jak dlouho trvalo, nez postel prisla?

loafeer
autor
29. čer 2013

jj, objeli jsme Sconto, Ikeu a Kiku a tam jako bych postel nekoupila ani za nic ( zvysenou, patrovou a pod )....ten domestav drzel hezky, tak snad i toto se tomu priblizi...JJ, taky bych radeji nejaky buk, k tomu smrku se nam asi bude spatne kombinovat nabytek- tezko vybavime cely pokoj masivem, bohuzel zas tak hodne zbytecnych penez nemame...ale zas si rikam, ze kdyz na tu postel dam pekne prosteradlo, nejaky polstarek, chranice, tak to ani nepujde videt, ze je ta postel z jineho dreva...doufam!

raddus
29. čer 2013

To je super, snad budete spokojení, j sháním taky takové ty látkové potahy, nějak nemužu narazit na stránky, kde je koupit...celé, ja jsem si nakonec řekla, že je to pro děti a že je do konce života mít nebudou..., vyrostou rychle...odstěují se ajá pak budu koukat na krásnou volnou postel za x tisíc...ja na jejich stránkách objednala i matrace, pak to přišli naráz a večer už malá spala ve svém🙂

zuzik.3
9. bře 2015

@loafeer
@raddus chtěla bych se zeptat, jak jste po delší době s postelí spokojení? Vypada vzhledově stejně nebo dřevo ztmavlo? Nerozvrzala se?

raddus
12. bře 2015

Ahoj, postele splňují, co jsme očekávali, dřevo má o malinko tmavší odstín, ale je stále světle hnědá, žádná tmavší hnědá se nekoná, uvidíme po pár letech, je to přece jen dřevo...🙂 jelikož jsem chtěla postele rozkládatelné, tak je pravda, že ta horní malinko vrže při větším pohybu, je to asi tím rozkladatelnym spojem mezi nimi, není to však nějak dramatické, tak to neřesime. Myslím, že kdybych zvolila variantu v celku, nic by slyšet nebylo, ale i tak jsme s výběrem za ty ceny vážně spokojeni. Jinak spodní postel uz unesla hodnekrat i dva dospělé s dětmi naráz a vydržela to v klidu🙂 v pokoji je máme volně, ke zdi jsme nepřivrtávali.

nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik.3
17. bře 2015

@raddus a vy máte ten přírodní smrk? Paní v obchodě co prodávají masiv mi říkala, že smrk časem zežloutne, což už se mi nelíbí. Tak se toho bojím. Nové to vypadá moc hezky. Vím třeba, že borovice časem zčervená. Viděla jsem to v Asku na nábytku, co už je tam vystavený nějakou dobu. Chtěla bych celý nábytek v pokoji, levné to není a nerada bych si pak nadávala 😅

raddus
18. bře 2015

jojo, máme ten přírodní, ten se mi moc líbí, jak je právě světlej, když zežloutne, tak asi holt zežloutne, my ho máme zatím světlej, tak uvidíme, ještě se doma poptám, zda by tomu nepomohlo nějaké lakování, ale zatím nic takového neřeším, .....ale chápu, že se bojíš..