Dětský pokojíček v malém bytě, jak ho vyřešit?

finlay
31. srp 2012

Ahoj maminy,

resila jste nektera,jak vyresit pokojicek pro dite v malem byte? Mame 2+1 a zatim mame v loznici postylku. Nemate nektera napad nebo nejaky odkaz,jak dispozicne vyresit spani pro nas,kdyz z loznice udelame pokojik a nechceme spat na gauci?
Diky za kazdy tip 😉

ivetm
31. srp 2012

Ahoj,
s tímhle tématem jsi mě předběhla - čeká nás totéž, s tím rozdílem, že kluci jsou dva, takže to bude o to zajímavější... 😅

krystalka
31. srp 2012

@finlay - ahoj, tak hlavně záleží na tom, jakou máte k dispozici místnost, pokud má vysoké stropy, tak si tam někdy lidi udělají patro na spaní a pod tím mají třeba sedačku, nebo pokud je ta místnost větší, tak třeba nějakým závěsem nebo paravánem oddělit nějaký klidnější koutek, kde bude třeba jen letiště a nějaká polička místo nočního stolku...hodně záleží na umístění dveří, oken...Někde jsem viděla i variantu, že jednu místnost měli jako kuchyň s jídelnou a obývákem a druhá byla v podstatě dětský pokoj (dokonce pro 2 děti) a v té přední polovině u dveří měli rodiče letiště, oddělené od zbytku pokojíčku nějakou policovou stěnou...prý jim to takhle v pohodě vyhovuje, chodí tam jen spát 😉

kuratkol
31. srp 2012

To by mě taky zajímalo. My máme 2+kk 🙂 Líbí se mi tohle 😀

slundo
1. zář 2012

A nevíte někdo jak to vyřešit v 1+1 ? 😀

veruska007
1. zář 2012

@slundo Byla jsem na private u kamosky v 1+1, pred ni tam zila 5 clenna rodina! V kuchyni meli pidi-jidelnu, druhy pokoj byl detsky pokojicek, herna a obyvak a rodice meli na miru udelanou palandu u stropu, dost velikou, i s knihovnou.

slundo
2. zář 2012

@veruska007 taky máme spaní na míru o stropu, šetří to místo....kuchyň ani pokij nejsou malý, ale jen přece jsem zvědavá jak se 4 poskládáme. Je zas pravda, že malejm dětem to tak nevadí, my se s manželem uskromníme .... dřív to bylo běžný, tak to nějak jít musí 🙂

finlay
autor
3. zář 2012

@slundo A spaní u stropu máte v obýváku nebo v tom dětském pokoji?

slundo
3. zář 2012

@finlay máme jen jednu místnost a kuchyň- takže obývák, ložnice a pokojík v jednom.

rozarka65
4. zář 2012

@slundo tý jo,to si neumím představit...a já řeším pokojík ve 2+1.... 😀

misula86
4. zář 2012

ahoj mi mame take 2+1 a nejakej cas budeme mit postylku take v loznici nez se znej stane jen detsky pokojik......budeme to resit tim stylem ze v obyvaku ktery je pomerne velkej....... budeme zvysovat podlahu jen do pul obyvaku a v te zvysene podlaze bude zabudovana postel nase takze vecer prijdu a vysunu si z podlahy postel a rano ji zase do podlahy zasunu 🙂

misula86
4. zář 2012
ivetm
9. pro 2012

@misula86 to by se mi taky líbilo, náš byt bohužel na tuhle možnost není stavěný 😠 takže výhledově budem muset kouknout po nějakým jiným bydlení ☹

mafeska
9. pro 2012

@misula86 moc pěkný řešení, brala bych hned ale u nás to nejde, máme 2+kk takže řešení vypadá tak že pokud se nám nepodaří prodat byt vyměníme sedačku za nějakou pro každodenní spaní a pokojík bude v naší ložnici. Kdyby se nám narodili dvojčata, museli bysme se přestěhovat hned 🙂

misula86
10. pro 2012

mafeska 🙂 tak to je potom tezsi 🙂

kamik
22. únor 2013

čauky taky mám byt 2+kk a chtěla bych si nechat udělat sklopnou postel ale takovou co nemáte hlavu ve skříni 😅

@misula86 dělali jste to podium? 😕

misula86
23. únor 2013

kamik ahoj nakonec jsem mojeho premluvil na rozdeleni mistnosti meli jsme hodne velkej obyvak tak jsme udelali pricku a mame mensi loznici aj ....vyslo to financne i levneji a mame tak sve soukroumi 🙂 i obyvak i detsky pokoj vse zvlast