Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

frisbee
10. srp 2009

bambi,neodrezal 😀 😀 😀 😀

darin...ja viem,čo myslíš,pátram,pátram

ianitka
10. srp 2009

debilka bola super... ale pamatate si tie sluchadla namiesto ciapky, take ochlpene ci co to bol za materiál? to nosili uz tie vacsie kocky a ja som im sialene zavidela, potom som jedny take dostala, ale uz bolo neskoro ☹

bambi09
10. srp 2009

ianitka,pamätám,kamoška mala,ja nie,bola som out ☹ 😀 😀 jak som jej závidela 😀 😀
a kikatko,dík za link,verzatilku ešte máme,aj meoskop niekde,ja som milovala pozerať tie obrázky,mali sme jaskune,Tatry,rozprávky,áááách,teraz to už nekúpiš,škoda ☹

ianitka
10. srp 2009

ved to, ja som nakoniec nejake dostala, ale ta spojovacia cast bola "neochlpena" 😀 , len tie usnice mali take navleky - tak som bola out aj 😀

bambi09
10. srp 2009

jaskune=jaskyne,malá mi tu asistuje 😀 😀 😝

jalao
10. srp 2009

Bambi a keby si ty bola videla moju zbierku servitkov!!!to by si kukala 😀 mala som aj dva z Nemecka!

bambi09
10. srp 2009

aj ja som mala,známky,servítky,krabičky od zápaliek,tie obrázky zo žuvačiek Káčer Donald,podložky pod poháre-také guľaté 😀 😀 😀
a pamätáte kofolové šumienky???my sme ich lízali aj,mňááááááám,jazyk fialový 😀 😀

ianitka
10. srp 2009

a taku premietacku ste mali? dokupovali sa rozpravky na filmoch ako do fotaka, ale uz si nepamatam aky bol k tomu zvuk, asi ziaden len "titulky" alebo knizocka, dufam ze to u nasich este najdem, ked to bratia v svojej elektrofaze nerozobrali

jalao
10. srp 2009

vidis, taketo "cennosti" nase deti uz jednoducho nepoznaju, maju vsetko, co chcu a co je dostupne...

bambi09
10. srp 2009

ianitka,to sme nemali,ale veľmi sme chceli ☹ ☹ 😀
jalao,veru,majú všetko a nudia sa,to sme my nevedeli,hrali sme škôlku-skákali,aj gumu,bedminton,nudu sme fakt nepoznali 😉

ianitka
10. srp 2009

ved to jalao, moja sestra ma 10 rokov (vidim , ze ako Tvoja starsia dcera 🙂 ) a ked som jej chcela dat svoj stary mobil -vtedy starsne tuzila po vyklapacke, tak mi ho vratila s tym, ze fakt si to vazi, ale nema to pamatovu kartu. (citujem).. a ja si spominam, ze ked som bola kedysi na prazdninach u starsej sesternice, tak najvacsi sviatok bol, ked isla upratovat skrinku a darovala mi nejaku servitku alebo sponku, lebo sa mi to zdalo dospelacke

frisbee
10. srp 2009

bambi a na schovku sme sa hrali aj s veľkými deckami,panečku

frisbee
10. srp 2009

jé a vybíjanú

bambi09
10. srp 2009

fris,hej,aj to 😅
a tak veru,dnešné decká sú už iné,čím to asi je?? 😕 😀

jalao
10. srp 2009

ianitka, sak co jej davas takyto Shitovy mobil - bez pamatovej karty!! (to co vlastne je?)

bambi09
10. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 my sme ako deti o mobile ani nesnívali,ani o PC a notebooku 😕 😕
a pamätáte si šasopisy Iskrička a Kamarát??Kamko a Kamka 😀 😅

ikatarina
10. srp 2009

A chodili sme sa "zavolať von". Keď to mpviem deckám, pozerajú na mňa ako na debila, že veď na čo majú mibily? 😀

bambi09
10. srp 2009

ikatarina,presne 😀 😀 😀

frisbee
10. srp 2009

tetáááá,može ísť bambi von?????????????????????????????????

ikatarina
10. srp 2009

A viete, že mi to chýba?

bambi09
10. srp 2009

fris 😀 😀 😀 aj mne to chýba,fňuk ☹

frisbee
10. srp 2009

tak poď von,prídem pre teba,a pustia ťa vaši???? 😉

bambi09
10. srp 2009

môj chlap??? 😀 😀 😀 toho sa nepýtam,jasné že hej 😀 😀 😀 kam pôjdeme??do Medickej??či na zmrzku?? 😀 😀
joj,a tie také oplátky na zmrzku,také vaničky,to bolo super a zmrzka za 1 Kčs 😅

frisbee
10. srp 2009

do Medickej a nezabudni si kľúč na krk 😀

ikatarina
10. srp 2009

aj ja chcem ísť s vamííííííííííí ☹

bambi09
10. srp 2009

ikatarinka,poď 😀 a pustia Ťa??? 😀 😀 😅

ikatarina
10. srp 2009

Pustia, len si musím nájsť tú šnúrku na krk na kľúče 😀 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

a mobil nechajte doma 😀 😀 😀

frisbee
10. srp 2009

mobily ešte neexistujú,kúpime si hořičské trubičky,alebo Milenu???? 😀