Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

skuli
autor
13. led 2009

aponchie-Vítej 😀 To si děláš kozy s tou flaškou na šlehačku 😝 Zrovna včera jsem si říkala,že si jí koupím.Taky mám už po krk těch levných sraček ve spreji.Ty jo,kdysi když dělali poháry v cukrárně,to bylo něco.Takové ty čokoládové,pamatujete?

natalien-ty lízátka jsme tady už vzpomínaly.My s bráchou vždycky u televize závodili,kdo vycucá větší špičku.

erikasadek
13. led 2009

presne tie satky, prave si ich pripomenula 😉

vybijana pred domom, jaj , hrali sme sa vseliako, na schovku, a ine, a nie ako teraz, v takom veku by tie nase deti uz asi nic take nerobia.. co si normalna, to robia tak deti...

natalien
13. led 2009

a lesklé elasťáky a dlouhý svetry, ale to už jsem byla starší, to jsem honila módu v mámině svetru 😀

a barevné džíny, si pamatuju, já měla modrý, žlutý, zelený, červený - všechny střih mrkváč 😀 a riflovou budnu do pasu 😀

monkula
13. led 2009

natalien ,tie lízatk ása ešte predávajú.... ale už nie sú také dobré a predávajú sa pod názvom benátová tyčinka.. my sme ic hvždy "zlízali" do špičky a poto mse s nimi so sestrou pichali 😀 😀 😀

skuli
autor
13. led 2009

Holky tak slib pionýrů i jisker umím dodnes.Já tyhle spolky milovala.Jezdili jsme na výlety,na tábory.Nikdo neměl čas na blbosti a hodně věcí jsme se tam naučili.Chovat se k přírodě,vařit a tak.

monkula
13. led 2009

a pamätáte na biele silonové roláky pod flanelovou košelou 😀 😀 a botasky s vypchatým jazykom... kto mal väčší, ten bol frajer 😀

erikasadek
13. led 2009

skuli aj ja zboznovala som pionierske tabory, to boli casy....., od jedenastich aj do zahranicia, sme chodili, boze moj....

pamatate sa na modu depesakov a metalistov... jeden druheho neznasal.... 😀

natalien
13. led 2009

já jsem nečetla celou diskuzi 😅 😀

jo a pamatujete si na plechovou krávu? to byl mega stroj v obchodě, do donesené lahve se tam stáčelo mlíko 😀 a taky jsem si vzpoměla na jahodové mlíko v pytlíku asi 0,5l. a když normal 1l mléka stál 2,10 no to byl mazec.

aponchie
13. led 2009

skuli nedelam si prdel je to tak..nevim jak ta obycejna,ale tu nemuzeme mit pac hlinik nesmis mit na provozovne myslim tak sme s ekoukali na obyc neznackove lahve na slehajdu a 950 a to tescoma nevim kolik stoji se radsi ani neptam,ale zase uz je vic a vic lidi co oceni jvalitni slehacku nez ty sracky tak to asi koupime a nebudeme shanet

skuli
autor
13. led 2009

natalien-Jo,byly krásné ty šátky.Já si je vždycky navoněla mamčinýma voňavkama.Ty jsi který ročník,že jsi složila slib a byl konec.Já si přesně pamatuju,jak jsme ho skládali.U památníku padlých hrdinů,to byla sláva.Dostala jsem červený karafiát. 😝

cairka
13. led 2009

nečítala som všetko, ale ja som milovala tie žlté malinovky v sáčku so slamkou. a jasné pedro, céčka... a ešte si pamätám, že sme si kupovali so spoljužiačkami šumienky a tie sme vylizovali (ble 😝 )

renda71
13. led 2009

tašky síťovky,kde každý viděl co neseš,jasně taky jsem byla jiskřička a pionýrka,ale na spartakiádu naší třídu bohužel nevybrali,tenkrát jsem to obrečela,jo taky Simsona měli jen ty největší machři 😀

lucenek
13. led 2009

monkula 😀 😀 😀
já byla frajerka když mi táta koupil fialový elastáky, na boku s pruhem...na burze pak jsem vzala mámin nejdelší svetr nejtlustší pásek a byla jsem hvězda 😀 😀 😀
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝

monkula
13. led 2009

apon mimo tému a prečo nemôžete mať hliník v reštaurácii? Kvôli hygiene?

natalien
13. led 2009

jo a na tkaničky do bot, jedna růžová a druhá svítivě zelená 😀

natalien
13. led 2009

Skuli 80 😝

Jo šuměnky taky pamatuju a taky takový ten prášek, vanilkový, ježíš, lízali jsme to z dlaně, fuj 😀 a vitacit 😀

erikasadek
13. led 2009

ja si pamatam, ako sme s kinder vajicok, robili bomby s prasku na pecenie... susedia nas neznasali, alebo ako sme si kreslili na chodniku, to bolo vytvarnych diel.. 😀

natalien
13. led 2009

A voňavky, si pamatuju jak jsem si to v pokojíčku vystavovala - Bac, Impuls, FA 😀

cairka
13. led 2009

ja som bola aj na spartakiáde, v 86 - otec bol vojak a mali vystúpenie vojaci s deťmi 😀 😀 pamätám si len oranžové nohavice na tráky a dav ľudí 😅

monkula
13. led 2009

tie šumienky sme z dlane lízali aj my 😝 😝 😝 ráno do obchoduu, ropzsypať každe jkamoške, potom poobede kúpila druhá, rozsypala do dlaní všetkým okolo 😀 😀

erikasadek
13. led 2009

nalien, ani nehovor ja tiez, mala som ich vo vitrine, ake boli vzacne, alebo plechvky od coca coly zo zahranicia, boze moj....

monkula
13. led 2009

Ria deo deodoranty.. 😀 😀

erikasadek
13. led 2009

natalien, prepac.....prepiskla som ti meno.. 😀

skuli
autor
13. led 2009

A co Modern talking a Sandra? Měla jsem polepený celý pokojík.

natalien
13. led 2009

No a jaké bylo překvapení, když jsem v letáku viděla Impuls 😀 😀 😀 měla jsem skoro šok, že to ještě prodávájí.
Nebo ty mýdla, kostky, si pamatuju, jak jsem jím obdarovala celou rodinu k vánocům, každýmu jiný, nej mi vonělo jablečné 😀

skuli
autor
13. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=4IbPGxYWS_k

To byly hity.Dneska nejde poznat,jestli zpívá holka nebo chlap.To byli fešáci,co? 😀

natalien
13. led 2009

já milovala M. Jakcsona a Take That 😀

liliandax
13. led 2009

skuli - na tom fical moj brat 😀 Ale plagaty boli fakt vsade 😝

skuli
autor
13. led 2009

Holky jdu se rozčílit na třídní schůzky,tak pilně pište,ať mám co dočítat.

mikalove
13. led 2009

a dixi žihlavovy šampon?? 😕 a bol aj žlty vajíčkovy 😀 ,teraz by som si to na hlavu nedala 😅