Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

andrysek2
14. srp 2009

tak moje mamka ma schovany pionyrsky satek ukazala ho jedou moji 11 dcerce a ta kukala co to je 😀 😀

jalao
14. srp 2009

vies co, normalne si mi pripomenula, ved aj ja som chodievala robit takuto pioniersku veducu!! na inu ZDS takym malym detickam, hrali sme sa s nimi hry a mali za to bezvyznamne dobre bodiky niekto v nasej skole...asi to malo vylepsit nas ziacky profil, alebo co 😉 Ale isto nas to bavilo, ja by som to inak nerobila. 🙂 🙂

ianitka
14. srp 2009

jaj, tak moja prva barbina bola, strasne som sa na nu tesila a.... no mali sme so sestrou na vyber - jadna mala kratke !!! vlasy ale po celej hlave a ta druha sice dlhsie, ale len v strede hlavy, paradna plesinka, joj tak mi bolo luto
a potom ked sme dalsie a dalsie dostavali tak to uz bolo lepsie

jalao
14. srp 2009

vidis, vidis, ja som poznala Barbie len zo "zapadnych" katalogov 😠

ianitka
14. srp 2009

vidis, ale tusim Barbie od Mattela som nikdy nemala, len tie lacnejsie pseudobarbiny

jalao
14. srp 2009

iani, si doma, ci zarezavas? 🙂 Lebo ja to druhe...ale kde su vsetky baby? kamsi pomizli 😖 😖

ianitka
14. srp 2009

to druhe, ale dnes je tu nejaky podozrivy klud a nic sa mi nechce

jalao
14. srp 2009

pssst, ved nenapadne...ako ja 😀 😀 😀 😀

ianitka
14. srp 2009

😀

andrysek2
14. srp 2009

toz si vystacime sami ne 😀 😀

ianitka
14. srp 2009

vystacime, ale tema sa nam pomaly mina

andrysek2
14. srp 2009

tak na co jeste vzpomen mne uz nic nenapda asi uz tu bylo receno vse co 😀 😀 a co o ceckach uz 😅 se tu psalo

jalao
14. srp 2009

Moja domaca tema je Darinkina partia, ale od vcera sa zapajam - s nadsenim - aj do toho blaha pre manzela...tam to tiez celkom zilo, ale teraz je celkovo akysi utlm. Ja idem za chvilu na obed a s ex-spoluz. dohadoavat restiku, lebo planujeme maturitne stretko v septembri.

ianitka
14. srp 2009

vidis aj my by sme uz mali mat tento rok maturitne stretko - to je tiez retro zabava - takze stale sme v teme

kikatko
14. srp 2009

no ja som tu, len prerábame domček, tak trošku odbieham. ja som svoju prvú babrinu dostala ako 3 ročná a to bolo par dní po nežnej.
a čo brigady? žažili ste nejakú??

ianitka
14. srp 2009

jaja kikatko, ty 1986 ?
konecne niekto mladsi...

kikatko
14. srp 2009

jj, november 1986

ianitka
14. srp 2009

no vies baby tu machruju s cyklostylom a rustinou, to uz ja nepamatam, tak musim nieco vymysliet, co ty si uz nezazila - aby som mohla machrovat aj ja....
😀 😀 😀 😀 😀

andrysek2
14. srp 2009

jo rustina ty brdo ta mne dycky bavila ve skole mela jsem jednicku 😀 😀

kikatko
14. srp 2009

ja si toho tiež moc nepamatam, hlavne zmrzky a hračky ette hej aj cestovanie a zvyšok hlavne s maminho rozprávania

kikatko
14. srp 2009

a pionierský slub si tiež pamatám. na strednej sme si na dejepise urobil spomienkovú hodinu- pioniesky slub, šatky,staré časaký a pod.

andrysek2
14. srp 2009

a vidim ze jste tu slovenky podle toho jak pisete 😀 😀ja jsem jeste jako decko mela hrozne rada takovy jmenuje se to sojovy rezy takovy kokosovy 😀













a vidim ze jste tu slovenky co 😀 😀

jalao
14. srp 2009

iani...ty si este zabka, ale aj tak si vela tychlo "voloviniek" pamatas! 😀 😀

kikatko
14. srp 2009

ja sa hlasim za europanku 😀 😀

andrysek2
14. srp 2009

ahoj evropanko 😀 😀

kikatko
14. srp 2009

a viete na čo sme zabudli??? na včielku maju. ved tuto rozprávku poznajú všetci. aj moj expriatel kurd ju pozná

kikatko
14. srp 2009

a ten rez furt robia. len zmenili obal. čo som sa ho najedla ked som bola hrochom

roasha
14. srp 2009

a toto pamätate?pokracovanie je potom hned vedla 😉 🙂 😀

https://www.youtube.com/watch?v=irOTyGOvZ6k
ianitka
14. srp 2009

jalao Ty uz obedujes, alebo si sa zacala venovat praci?

jalao
14. srp 2009

cau, tu som, bola som odbehnuta 🙂 este tu mam zopar faktur a o 3 by som rada usla 😉 😉