Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

greta24
19. led 2009

Vzdy pred Vianocami sme stali so sestrou v rade na nelupane arasidy a tvarili sme sa, ze sa nepozname, lebo kazdemu predali len jeden balik. Aj banany predali len 1 kg kazdemu. Na Morave mali super tvarohovy syr v tvare trojuholnika, uz neexistuje, beeeee ☹

titkovamiriam
19. led 2009

tak marek vcera fical na jurosikovi,bambulku som uz dlho nevidela ak byva pred 10 h.,smola to este marek spi 😀

petrahy
19. led 2009

tu Bambulku mam od segry na DVD

jabber
19. led 2009

a jakou Bambulku? To mi nic neříká...? 😅

titkovamiriam
19. led 2009

jaj ja ze ju davaju niekedy rano 😀 cez vikend.

petrahy
19. led 2009

je to na tych strankach youtube treba si najst ja to sem neviem vlozit To bola seria vecernickov

m311293
19. led 2009

vachovka, máme to doma, ale nechce se mi zvedat postel, abychse podívala jak se to jmenuje

m311293
19. led 2009

vzpomněla jsem si na tu pohádku loutkovou zbojnický kapitán Budzogáň

skuli
autor
20. led 2009

Já si vzpomínám,jak jsem dostala svůj první kazetový přehrávač.Byl stříbrný,veliký a těžý.Nosila jsem ho pořád doma zastrčený do tepláků a poslouchala Petr Naďě.

elise
20. led 2009

kotúčaky boli super a tolko hudby sa dalo púšťať 😀

skuli
autor
20. led 2009

Nikdo se se mnou nedomluvil,protože jsem pořád měla sluchátka na uších a neslyšela je.Tahali mě za rukáv,když něco chtěli.A v osmé třídě jsem dostala na vánoce kazeťák dvojče Telefunken .To byla pecka.Bydleli jsme v přízemí a když naši nebyli doma,měla jsem okno dokořán a rádio na plné pecky.Mamka když šla z obchodu,tak to slyšela už z dálky.Vždycky jsem dostala vynadáno,ale příště jsem to udělala zas.Ten kazeťák funguje dodneška.Mám ho na chalupě.

dioliana1
20. led 2009

i ja chcem Bambulku, to boli pekne Vecernicky

elise
20. led 2009

spomínam si aj na film 4 tankisti a pes potom sa všetky psy v okolí volali šarik 😀

skuli
autor
20. led 2009

elise-Na to čučel taťka s bráchou.Mě to moc nebralo.

elise
20. led 2009

skuli môj brácho mal potom tu čiapku a baranicu akú mali vojaci 😀

skuli
autor
20. led 2009

elise -Tak to musel být frajer 😀 Já jsem měla ráda seriál Goro bílý pes.Každej díl jsem ořvala. 😀

dioliana1
20. led 2009

a čo Dasty? 😀

skuli
autor
20. led 2009

dioliana1-a to je co?Neznám 😝

elise
20. led 2009

goro bol super aj jeho keiko ako ho hladala a pískala na tej píšťalke 😀 tiež sa potom psi v okolí volali goro 😀 😀

jabber
20. led 2009

skuli - přesně, Goro byl tak smutnej, ale zároveň krásnej seriál 😵 🙂 tak jsem brečela snad už jen u Bílý Bim, černé ucho 🙂

jabber
20. led 2009

elise - to byla Reiko, myslím, ne? Reiko Kitamori 😀 Keiko byla ta kosatka Willy 😀

skuli
autor
20. led 2009
skuli
autor
20. led 2009
petrahy
20. led 2009

baby to su fakt super spomienky a je tam aj PA a PI

elise
20. led 2009

ja som mala rada aj leto s katkou 😉

petrahy
20. led 2009

a tu pevnost Boyard sme pustali deckam na tabore pri olympiade to mam nahrate na CD 😀

titkovamiriam
20. led 2009

a pamatate na hviezdicku pred filmom,dnes sa tomu decka smeju ked poviem toto by malo hviezdicku a myslim tym-xenu,herkulesa a ine 😀

lilu18
20. led 2009

😀 pamatam-museli sme haji a pondelkove inscenacie ste pozerali?

titkovamiriam
20. led 2009

pozerala s babkou 😀