Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

leniciatko
27. srp 2009

dnes som si kúpila mrazený krém Fragola v jednote,ale nebol vôbec a ani zďaleka taký dobrý ako kedysi za totáča. ☹

kikatko
28. srp 2009

kto tu hladal tých irgacikov?
niekto ich tu predáva https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

eva7780
28. srp 2009

možno to tu aj je,dostala som to na mail http://www.projekt-spad.cz/v3/CZ/mapa/dum/zvonk... -virtuálny panelák v Československu,treba ísť výťahom na poschodia a pustením videokaziet sa vrátite pár rokov naspať 😉

kikatko
28. srp 2009

baby a možem sa vás niečo spýtat aj mimo temu???

bambi09
28. srp 2009

kikatko,pýtaj sa,uvidíme,či odpovieme 😀 😀 😉

kikatko
29. srp 2009

tak oki. mam taký mali problemik s polovičkou. nemožem ho ani citit a to doslova.odkedy som bolo tehotná, som citliva na vone a smrady.polovička mi začala prosto smrdiet a ja pokial nie je čerstvo okupaný sa k nemu nemožem ani priblížít. dlho som skumala čo to je za smrádek a konečne som zistila že mi sprdí ako prepalený fritovací olej. prosto brrrrrrrrrr. nemate nejakú rada ako by som mohla oklamat moj nosík?diky

ianitka
1. zář 2009

no kikatko, v ramci temy by som Ti poradila tu kolinsku "konvalinka" ci co to bolo 😀
inak sa asi bude musiet castejsie sprchovat v najblizsej dobe, nic ine mi nenapada

brufik
1. zář 2009

Ahoj. Shanim tricko se Sandokanem. Velikost M
Jako protihodnotu mohu nabidnout fotografie Samanthy Fox, CC catch, Sandry a Sabriny (castecne obnazene)
Mam tez velky plakat s Michalem Praedem (Robin Hood)
Najde se nekdo?

frisbee
1. zář 2009

ježiš v jednej téme má brufik v profile fotku kýváka so sekerou z Majora Zemana zo Studne,a teraz toho syna,čo do tej studne spadol...to je nejaký vtip??? 😕 😕 😕

brufik
1. zář 2009

Vtip??
Administratorky mi smazaly mou originalni fotku. Nyni pouzivam jedinou (a pravou), takze v jine diskusi mam stejnou. Shanim tricko se Snadokanem.

brufik
1. zář 2009

Ano, jsem znamy a vim o tom. Zeny na mne vsak prilis neleti..

britney
13. zář 2009

Byla jsem na dovolene u nasich a vyhrabala jsem mou sbirku dopisu ze SSSR- jak jsem si psala jako mala holka asi s 3 Ruskama.. Kazdy dopis plny pohlednic a kalendariku a vystrihovanek a znamek...
Taky jsem kdysi sbirala obaly od cokolad a nasla jsem je taky.. byli tam vsechny obaly od KOKO za 2.50, Nugatova pochoutka za 3Kcs, Milena 2.50, Artemis 2.10 Kcs atd..... jo a taky Milka- tu mi tenkrat nekdo privezl z Rakouska 😵 😵

tictactoe
13. zář 2009

brufik, skoda 😢 asi 3 tyzdne do zadu sme tricko so sandokanom poslali kdesi do ciech na zbierku satstva pre bezdomovcov, poslala by som ti ho aj zadara 😉

zuzana76
28. zář 2009
zuzana76
28. zář 2009

mozete kliknut na jednotlive oddelenia predajne- teda potraviny, drogerka a najdete tovar, aky sme kedysi vidavali v obchodoch 😀

ianitka
29. zář 2009

zuzi, dobre

dagmy
4. říj 2009

Ahoj 🙂 , jsem tu nová a pročetla jsem částečně toto téma 😵 . Směju se a zároveň bych brečela ☹ .
Vzpomínám si jak jsem si šetřila na mončičáka a pak se těšila, až dojedou kolotoče. Druhého mi vystála teta ve frontě v Tuzexu. Do dnes je mám. Málem jsem zešílela když jsem dostala k Vánocům první rifle a svetr s širokými rukávy netopýrák. Dát dnes dětem k Vánocům oblečení 😔 ... V práci ve fabrice jsme fasovali toaletní papír, indulonu a mýdlo. Jednou za čtvrt roku prášek na praní a solvinu a někdy i ručník. Milovala jsem jablečnou dřeň v takové té kostce 😀.
Kdo z vás je z Brna? Vzpomínáte na Svoboďáku byl Sputnik. Vonělo to tam pivem a párkama s hořčicí. Měli tam skvělí chlebíčky. Dnes je tam myslím KFC a nikdy jsme tam nebyli. A ještě byl na Svoboďáku a u nádraží mléčňák.

dagmy
4. říj 2009

Jo a ALMA to bylo něco. Dnes se sice prodává spousta mléčných nápojů, ale nic tomu nevyrovná 😝

frisbee
4. říj 2009

dagmy...Sputnik si pamatuju 😉

dena76
4. říj 2009

Neviete mi niekto poradit kde zozeniem tricko so sandokanom? 😎 alebo aspon obrazok, na tricko by som si nechala natlacit sama.... nasla som sice na webe motiv toho tigra, ale ked sandokan je sandokan 😀

bambi09
4. říj 2009

dena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laparada
22. říj 2009

Přidejte se na Facebooku do skupinky: "Mončičáci - Monchhichi" 😉

ianitka
5. lis 2009

ahoj kikatko... ako sa dari? domcek sa stavia?
asi si jedneho moncicaka pojdem kupit do hrackarstva dneska cestou z roboty 😉

titkovamiriam
5. lis 2009
kikatko
6. lis 2009

ahojte,
stavia sa, prestavuje, demoluje a znova stava. všade je bordel, kuchynu už nemam mesiac a prosto pohoda 🙂 .
naučila som sa kopu nových veci a ak ma neuživí moja vš tak si založím stavebnu firmu. už kožujem ako profik 😀 😀 😀
mončičaka som aj ja malej kupila. ma aj mojích a priatelových ale jedného ma aj svojho. tiež som jej objednala z quelleho originalneho- sice si pekne priplatim ale čo už. a vy ako?