Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

elise
23. led 2009

robenie mávatiek na prvého mája si tiež pamatám aj zdravicu na tribúne a ked išlo okolo figaro tak rozhadzovali cukríky 😀

andy.a
23. led 2009

Miriam,aj u nás frčal rúž Amica 😝 😝 😝

a čo ruština ?? 😝 😀 ako vám išla ?? 😕 😅 😝

emily333
23. led 2009

no daco sa nalepilo za tie roky 😀

roasha
23. led 2009

z RJ som maturovala na 1! 😀

emily333
23. led 2009

nemachruj 😉

dzanka3
23. led 2009

este ma napadlo - aj vy ste si v skole mohli kupit los mona lisa? a potom sa cakalo ake cislo vyhra.. 😵

roasha
23. led 2009

😀 😀 😀

elise
23. led 2009

monu lisu si pamätám aj lotériu červeného kríža za 5 korun, aj maturitu odborára a pyramídu časopisy

danca.b
23. led 2009

cafte...aj ja som maturovala z rustiny a tiez za 1 ...super otazku som si vytiahla,ze "maja simja" 😀

mukky
24. led 2009

ja si pamatam ako ked dostali lentilky tak predavacka davala len na kusy z krabice ludom v rade 😀 potom vonu a chut pedra zuvacky,a potom bola este taka modra mentolova so snehuliakom na obale,platkove zuvacky ako pomucene mukou co za minutu nemali chut 😀 😝 mlieko v sklenenej flasi,pernik okruhly v mlicnej cokolade s pomaranc.lekvarom,samozrejme cecka,gumipusku sme si robili a hodiny stravene vonku hranim 🙂 nie na pc 😠 😎 😀 tie losy sa mi nejak maria 🙂 tuzex,nalepky smolkov,...sstrasne vela veci,chcem tie casy spaaaaaaaaat 😀 a dovolenka za 5 sk na Sirave na den v takom domceku 😀 1.maj,pohare na pivo papierove a oblatky kockovane na zmrzku po korune a strasne vela veci 😀

iris
24. led 2009

mukky..ta žvýkačka se sněhulákem...tuším , že se jmenovala Sevak, ne?

lindda
24. led 2009

baby a bola taka ina akoze fidorka pamatate sa ? a take keksiky ze tri mnaam 🙂

whoknows
24. led 2009

Já si pamatuju, že letěli Depeche mode...a taky jsem občas jako malá potkala v tramvaji kluka s barevným kohoutem na hlavě a babička mi říkávala ať se na ty "chuligány" nedívám 🙂))
Měla jsem ráda bonbóny Sněhulky a taky Fialky...ta chemická chuť se nedá zapomenout. A pamatujete takovýto malý želatinový pivo? 🙂

m311293
24. led 2009

a tohle byl můj oblíbený seriál,

https://www.youtube.com/watch?v=aaAXnP1sUuE

a tolik erotiky, když Švorcová ležela s Haničincem pod dekou 😀 😀

lilu18
24. led 2009

teda-zena za pultom...pamatam akoby vcera, a este 30 pripadov m.Zemana a padla z oblakov...

u nas tiez ficala rustina a puskinov pamatnik..sme si uzili

mukky
25. led 2009

iris neviem 😀 a sexmisia 😀 😀 serial 😀 som spehovala 😀 ta fidorka bola inaaaa,a keks Vanda...dievcata tie sladkosti uz nie su co byvali,ani lentilky ani horalka 😝 fuj ja umele sladidlo tam citim,ani mata keks atd,ani coky ...ta pecat velka som nazov zabudla 😀 a to karamelove mlieko na mliecne desiaty mnaaaaam...no ja som mala 10 rokov v 89tom tak az tak vela nepamatam 😀 a kuko 😀 matelko,pionierska vlastovka 😀 joj,mne sa zdali dobre casy..dnes mozes cestovat no je to drahe,a vtedy si nemohol ...a prasok na pranie merkur 😀

nobody
25. led 2009

já si pamatuju, jak jsme házeli lentilky do kofoly tuším ...a začalo to pěnit 😀
no co byste chtěli v 1 hodinu ráno 😀

mukky
25. led 2009

ved je len neskoro vecer 😀 a take odznaky skupin ktore sa predavali na strelnici pri kolotococh 😀

nobody
25. led 2009

dobře, když je len neskoro večer ...
a ty časy byly supr ... teda z pohledu toho, že jsme byli děcka 😀

mukky
25. led 2009

ja strasne rada na tie casy spominam 😀 a taka volnost,sme sa hrali von cele hodiny,mali pohyb,nie ako dnes deti...no a ani si dnes neviem predstavit zeby som synceka nechala sameho von,bez dozoru ☹

briketa
25. led 2009

Karolina dzus v modrej plechovke, akysi mrkvovo pomarancovy (z toho pomaranca tam boli urcite len supy 😀 ) ktory sme dostavali vzdy na celodenne vylety v balickoch na pridel (pionierske tabory). To bol dzus, jablko, dva krajce chleba, pasteta a Princesska, ovalny velky keks 😀
Ja som ten dzus milovala!

zveron
25. led 2009

jeej keksy princesska
mukky- strelnice, veru, nazehlovacky na tricka, odznaky 😎

80 - te=karfioly na hlave

betka14
26. led 2009

pedro žuvačky , tie sm ežuly až huba bolela
a zmrzka za korunu 😀

prasiatko30
26. led 2009

a spominate sa na lindu vespremy - tak nejako sa volala - to bol iny serial 😀, dempsey a makepeasova, derik,

briketa
26. led 2009

prasaitko moja laska boli Profesionaly 😝
Funguju este obcas komedie - Styria bazanti idu do boja, Velky bazar, Fantoci a pod.?? Nezijem na SVK a casto na to spominam. Da sa to zohnat?

briketa
26. led 2009

Profesionali, ma byt samozrejme makke i. Ospravedlnujem sa.

prasiatko30
26. led 2009

briketa - to bol jeden ten s tymi brckavymi vlasmi? - na tych si spominam len velmi matne 😅 a tie ostatne filmy si fakt nespominam 😖

a este hit rokov osemdesiatych - SANDOKAN - som mala aj tricko nastriekane 😀

ilci
26. led 2009

dobrá diskuze 😀

ilci
26. led 2009

kolegyně vyprávěla historku, jak se její 10letý synovec ptal babičky, na co má ty velké cédéčka
myslel gramofonové desky 😀 😀

lilu18
26. led 2009

briketa-tusim cez sviatky nieco z tych tvojich filmov davali 🙂 a ten SANDOKAN ,teda letel ked sme boli na lyzovacke zo skoly a pamatam ze najvacsi trest bol ze nam ho zakazali pozerat 😎