Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

britney
28. led 2009

Sumaky za 0.20 haliru! Dnes uz ani ty halire nejsou....... 😒

alon111
28. led 2009

ved nenadarmo sa hovorilo ze komunisti porucili dazdu vetru aj leto bolo cele horuce a zima zasnezena

alon111
28. led 2009

prave dnes ked dcera zas vymyslala aku gumicku si vezme do vrkoca tak som si spomenula ze ja som mala na vyber lienku alebo margaretku pokial neberiem do uvahy masle ala ruska nasta

mikalove
28. led 2009

tie sponky sme aj mi nosili 😀 aspon sme sa nehadali,viac druhov nebolo

alon111
28. led 2009

a co filmarik a filmuska

lilu18
28. led 2009

vela toho nebolo na Slov.,ale my sme chodili do madarska tam uz vtedy boli butiky a trhy-no raj pre nas co sme mali len OD 😎

filmarika by som aj teraz prijala pre malu.To boli pekne rozpravky,tie dnesne su sama bitka

mikalove
28. led 2009

rozpravky boli kedysi krajšie,teraz tie moderné sa mi moc nepáčia

andy.a
28. led 2009

práve dávajú na Prime Sepešiho 😉 😒

alon111
28. led 2009

ja som prekvapena s toho ze moje deti miluju vcielku maju,krtka a vilu amalku, som velmi sklamana ze nemozem zohnat makulienku a motyla emanuela.takze ked to pozeraju odrazu mam aj ja sest

skuli
autor
28. led 2009

alon111-Tady máš makulienku s motýlem 😉

https://www.youtube.com/watch?v=GQjY1yjLLWA
alon111
28. led 2009

strasne pekne dakujem urobila si mi velku radost

lilu18
28. led 2009

veru aj my teraz ficime na krtkovi a lolek bolek a vcielka maja-to si aj pospevuje. Aj nasim detom sa radsej vidia tie stare rozpravocky bez nasilia 😀

prasiatko30
29. led 2009

diky za tip na makulienku 🙂

bay - boli by sme zabudli na ratafaka plachtu a matelka

alon111
29. led 2009

a kuko ,podte s nami

jabber
29. led 2009

moji oři z dětství byli: Kalimero, Maxipes Fík a Štaflík a Špagetka 😵 pak taky Krkonošské pohádky - ve druhé třídě jsem psala do tv, že se mi po nich stýská a odepsala mi Indra Vostrá, tři jedničky padesát Praha 1, že budou na Vánoce 😀

titkovamiriam
29. led 2009

JA si pamatam ako som so segrou pozeraval tom a jerry na rakusanoch , a vcera pri umyvani zubov som si spomenula na tie florizacne tabletky co sme v skole dostavali

jabber
29. led 2009

Sandokan alias Černý korzár byl loni u Krause 😀 :
http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?...

prasiatko30
29. led 2009

sandokan mal pred nejakymi dvoma rokmi nejake publicitarne turne - neviem sice k akej prilezitosti ale prebehol pol europy 😀

ja si este pamatam - a teraz neviem ci naozaj alebo sa mi to len zda potvrdte mi to niekto prosim vas - pamatate si niekto ze by u nas davali CURRO JIMENEZ - http://images.google.es/imgres?imgurl=http://ww... - lebo ja tu ked vidim Sancho Garcia tak zakazdym si na neho spomeniem - sa mi zda ze to bezalo u nas este za komancov

dalsi - i ked teraz pozeram, ze este furt sa snazi dostat do povedomia a nezapadnut prachom - sagvan tofi a lukas vaculik - ti robili diskopribeh?

a team s mladym haberom - boze som bola aj na koncerte v prvom rade, nalepena na zabradli uplna fanynka 😅 😝

a tublatanka - dnes mam rande so svojim mestom

alon111
29. led 2009

a pamatate si na ten dzus zeus co bol v konzerve.ked som lezala v nemocnici tak mi ich tam priniesli asi pat a zabudli mi priniest otvarak tak som sa nanho len mohla pozerat.

jabber
29. led 2009

prasiatko - jojo Curro byl borec 😀 půlka psů v ulici se po něm jmenovala 😀

kalo
29. led 2009

jaber: Indra Vostrá, tři jedničky padesát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alon111
29. led 2009

lukas vaculik to bola moja srdcovka .boze ako som ho zrala

britney
29. led 2009

Tublatanka-Mato Durinda 😵 Laska som s teba stvoreny, ty vsak pre mna nie...... 😵 😵
Jaber: ja taky psala do CST asi ve 3 tride, ze se strasne tesim na Vanoce, aby mi napsali jake pohadky budou davat o Vanocich, odepsali mi hromadnym dopisem, ze to nemuzou rict ale mysli si, ze urcite nebudeme zklamani.

alon111
29. led 2009

besta dubasova-ucesy ucesy ,ach tie ucesy.ja som tu pesnicku mala az tak rada ze som sla za kadernicku

britney
29. led 2009

Ocean- Nadeje. ahhhhhhhhhhhhh. Nadherna pisen.. 😵
Jinak si jeste pamatuji, jak holky na stredni se delili na Somracky, Depesaky a pak jeste Vekslaci...
Ja tenkrat tak zhruba v 15 nejak pnula k tem vekslakum, pamatuji kluci nosili vlasy na patku, cernobily svetry do V, dziny a mokasiny a ja to desne zrala 😀 jenze pak preskocila jiskra a Ocean, Shalom, Depesaci...cernou kozenou bundu, cvocky a jedeme 😀 😀

titkovamiriam
29. led 2009

ja som bola elanistka 🙂 🙂

jabber
29. led 2009

tak tak, Elááááán 😵 a Jožo 😵 😵

m311293
29. led 2009

jo, jo Curro Jimenez byl můj idol, dokonce jeden chlápek u nás ve vesnici se mu podobal,

jabber
29. led 2009

m311 - chudák, to měl asi pak těžký, co? 😀 😀

britney
29. led 2009

Curro? to neznam... 😕