Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

frisbee
10. srp 2009

bambi nemrač sa,skoro som si cvrkla 😀

titkovamiriam
10. srp 2009

a mama ze lido v petrzke si ja nepamatam ☹

developeri fuuuj-tri veze,eurovea a ta kablovka no hnus ☹

a tu v ivanke boli vsade hydinarne .slachtitelske stanice moriek vyskum vajec a kukurice a dnes...same sklady a este tak hliva v pivnici 😒

bambi09
10. srp 2009

fris 😠 ... 😀 😀 😀
tak tak,ženy,už je to na zaplakanie,tie mestá... 😝

frisbee
10. srp 2009

bambi,vladka je tam,poď domov 🙂

bambi09
10. srp 2009

idem,mami 😀 😀 😀

inffinity
10. srp 2009

hAhojky nevím jestli jste už vzpomínaly na panenky z papíru 😀 😀 😀 vystrihovaly se jim i šaty ohýbaly se tam proužky aby to na nich drželo..já jsem si i šaty sama kreslila 😉 😉 to dnešní holky vůbec už neznají 😖

frisbee
10. srp 2009

inffinity...nespomínali...jasan 🙂 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
10. srp 2009

jasne aj cokolady boli take s tymi babikami a zbierali sa znamky a servitky

monkri
10. srp 2009

no bohužial všade sa to moc mení to staré a pekné sa miesto opravy zburaju a postavia tam radšej obchodný dom potom človek kade ide všade je len obchod 😉 ☹

bambi09
10. srp 2009

monkri,veď práve 😝 😝
a tie bábiky,to bolo krásne,ja som ich mala kopec 🙂

monkri
10. srp 2009

to aj ja som ich zbierala a potom sme sa stým so sestrami hrali stále sme ich prezliekali 🙂 🙂

titkovamiriam
10. srp 2009

a gulicky a skakanie gumy a vseliaje vypocitanky -dnes sa deti tak mali hraju mozno este v skolke 😲

monkri
10. srp 2009

to je pravda my sme sa stále hrali na schovávanku alebo na vojnu 🙂 no boli sme vonku stále a teraz deti len pri pc chu sedieť tak ich musíš posielať von 🙂

titkovamiriam
10. srp 2009

lenze ja si dnes uz neviem predstavit zeby sa 11-12 rocne hrali s babikami a nahanali ☹ -uz vyzeraju ako 18-stky 😅 😅

monkri
10. srp 2009

no ale načo potom budu spomínať ked už ako 11-12 ročné sa nechcu hrať ☹

kikatko
10. srp 2009

a spomeniete si ešte že sa neholilo??? teda na chlpky na nohách a inde???

bambi09
10. srp 2009

kikatko,hej a fúúúúúj,to jediné a vložky by som nemenila 😀 😀 😀

frisbee
10. srp 2009

ble ble...vobec sa neposunovali a neboli tlsté 😝 😝 😝

kikatko
10. srp 2009

to napadlo moju nežnejšiu polovičku ked to tu čítal

frisbee
10. srp 2009

masochista 😀

kikatko
10. srp 2009

a čo videokazety a strašný dabing???

ianitka
10. srp 2009

hej a tie vlozky niekedy nemali ani ten lepiaci pasik... a vlastne ani neboli nepremokave, bleee, to som len raz nasla taky historicky balik, ked sa vsetky doma minuli, bleeeee

monkri
10. srp 2009

no ano a prvé videa celá rodina pozerala tie kazety a ten dabing mám ešte uloženu jednu taku kazetu na pamiatku aké to bolo 🙂

frisbee
10. srp 2009

no ja mám práve opačný problém...keď bol v kinách perfektný dabing a vyrábal sa každý zvuk a ruch...teraz je nahraný medzinárodný zvukový pás,hodia sa do toho dialógy a mne to furt znie ako v uzavrenej miestnosti 😠

ianitka
10. srp 2009

a gumicky do vlasov, take cierne, hnusne, ale drzali potvory, potom uz prisli take tensie farebne

kikatko
10. srp 2009

a kofola a mliečaky 🙂)) sladké spomienky

monkri
10. srp 2009

a mašličky do vlasov také bodkované 🙂

petusko
10. srp 2009

ja som si prave spomenla na keksiky tusim kuku-ruku sa volali? zbierali sa z nich obrazky, nalepovali do albumu a ked bol plny, poslali mi za to igelitovu tasku s obrazkom 😀
ja som sice mladsi rocnik, ale cosi si pamatam, aj Pedro, aj malinovku v sklenej flaske aj Lednacek za 2 koruny 😅

bambi09
10. srp 2009

ja som také vložky dostala po prvom pôrode v pôrodnici 😀 😀 😀 to bolo v roku 1995,asi mali staré zásoby 😀 😀 😀
a také lienky do vlasov na gumičke,tie gumičky ale hnusne ťahali vlasy,bolela z toho hlava 😒
a u tety v Ostrave som kupovala také vúborné housky,v mliekárni a v papiernictve všetkého od výmyslu sveta 🙂 to bol môj raj-papiernictvá 😀 😀 😀

kikatko
10. srp 2009

a čo Burda? ked som minule vyhadzovala s mamčou skrine dost sme sa nasmiali na tých modeloch