Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

strouzek
14. srp 2009

jé to je dobrá diskuze 😀 😀 já mám mončičáky pořád doma kompletní sbírku a miluju jejich gumové okousané tlapičky 😀

strouzek
14. srp 2009

holky nevím jak vám ale mě z týhle doby nejvíc chybí vlašák z papíru a ruský vajíčko. všude samé mekáče ale pořádnej mlíčňák ve kterým voní chlebíčky, saláty a klobásky to nikde člověk nesežene. za trochu vlašáku do toho umaštěnýho papíru bych zabíjela 😵

bambi09
14. srp 2009

strouzek 😀 😀 😀 😀 máš úúúplnú pravdu,aj treska tak bola balená 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

roasha,Puf a Muf 😀 a Renetka a Jonatánka a Macko Uško-toho som milovala a Žabčo a Žabinka 😀 😀 😀

sylvar
14. srp 2009

mončičáky mám taky a i Sofi je má ráda(ty staré, z mé doby, vyprané)

a vlašák z igeliťáku byl, ten byl vynikající, jůůů

jalao
14. srp 2009

ja som kedysi chodila s kamoskami na jahody so slahackou, vyrobenou v tom strojceku na slahacku, nie tie spreje, ako teraz robia...stalo to 3 koruny v cukrarni a citila som sa jak v Hiltone. 🙂

ianitka
14. srp 2009

jeej salat v papieri, mnam to bolo dobre

andrysek2
14. srp 2009

ahoj jo rusky vajicko to je dobry 😀 😀 i ten vlasak 😅 😅 a moncicaky jsme tez meli

teddyna
14. srp 2009

čaute vespolek.no uznejte,kdo neměl mončičáky a horko těžko jsme je sháněli na poutích od kolotočářů.a pamatujete na céčka?jsme si je jednou při hodině matematiky(asi v 6.třídě) děsně museli vyměnovat s těma "lepšíma" - ti už měli aj "áčka" 😀 😀 a byla z toho velká písemka.no,nicméně nebudete věřit,ale jak tak nad tím přemýšlím,tak nejvíc mi v paměti utkvěla smradlavá leštěnka DIAVA (MOC 10kčs) - páč do dneška tím tchýně leští barák na vánoce a je to děsnej smrad 😀

bambi09
14. srp 2009

teddyna 😀 😀 😀 😀 😀 a Sidol 😀 😀

teddyna
14. srp 2009

jo jo,Sidol 😀 a nebo fronty v drogerii na ty příšerný buničitý vložky.no co,ty šťastnější už pak měly lepící Lidie - sice to prd drželo a my mladé blbé jsme to lepily lepítkem opačně 😀 ...ježíš,to byla dobáááá..

strouzek
14. srp 2009

já si na céčka taky pamatuju ale nikdy mě moc nebrali, zato si pamatuju na ty opičáky na gumě z kolotočů.
leštěnka diava se myslím ještě prodává, jsem divná ale mě to vždycky vonělo 😅 zato co jsem nesnášela byli ty kousky smradlavýho mýdla na umyvadle v takovým kalíšku a nedej bože v tý síťce na mýdlo, moje máti má tu síťku na mýdlo pořád na chatě a dostávám žloutenku kdykoliv na to kouknu 😖

kikatko
14. srp 2009

strouzek, tak ta moc poteším bo diava je tu stale a dokonca sa vracia s novou kolekciou. viem to bo moja mama ma drogeriu. dufam že to nedovleče domov 🤐

strouzek
14. srp 2009

kiki jj já vím, u nás jí taky mají ale dom si to koupit netroufnu, manža by mě zabil asi by mi to zničilo nábytek protože to je myslím jenom na lakovaný nábytek. takže kupuju pronto 🙄 😀

teddyna
14. srp 2009

no joo,síťka na mejdlo - taky dobrý výmysl. a v tom ty mýdla za kačku - nejlépe Šeřík. hele a jak jsme prali v mýdlu s jelenem,co?páč jsem měla mladší sestru a vyvařovali jsme plíny v hrncu na plotně a dycky jsme tam strouhali mýdlo s jelenem.

peppapig
14. srp 2009

kikatko, sitovky jsou super vec, tady v UK uz jsou taky zase v mode, vyrabi je M&S jako recyklovane tasky. Ja mam ruzovou a cernou 🙂

bambi09
14. srp 2009

teddyna,sa mi páči,ako píšeš,že sa tie Lydie vložky lepili naopak 😀 😀 😀
a tie sieťovky som nenávidela,kto mal igelitku,bol frajer 😀 😀 😀 teraz mám iný názor,tie nové sú ozaj pekné 😉 a ešte kto mal školskú tašku na jedno plece,bol frajer,čo na tom,že sme si krivili chrbtice a ešte na prvú aktovku si pamätám,veľká,kožená,ťažká,modro-žltá s kačičkami na prackách 😀 😀 😀

frisbee
14. srp 2009

bambi,ty si nemohla mať veľkú aktovku 😀 😀 😀

ahoj,peppabig,už je dobre?

bambi09
14. srp 2009

fris,mala som ver mi,len gebuľka a nožičky trčali 😀 😀

frisbee
14. srp 2009

veď viem,ja to isté 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
14. srp 2009

ale ja mám veľkú hlavu 😀 😀 😀 😀

peppapig
14. srp 2009

frisbee, uz jsme v pohode 🙂 Diky za optani

Jejda aktovky to bylo neco, nevim jak to je v CR ted, ale urcite se to trosku zmenilo. Ja si pamatuju, kdyz uz teda moje aktovka v urcitem veku byla na ostudu, dostala jsem cerneny batoh, popruhy co nejdelsi, batoh mi skakal na zadku, to byla teprve moda jaj

frisbee
14. srp 2009

peppa,to jsem ráda,že jste v poho 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. srp 2009

pappapig 😀 😀 😀 to hej 😀 😀
frisbee,šak preto si taká múdra 🙂 😉

ianitka
14. srp 2009

tasky na jedno rameno,o jo joj... neskutocne som po takej tuzila a potom ked som ju mala, tak som chcela kozeny batoh, pamatate? . a co sa tyka prvej aktovky, tak sa k Vam pridavam, iba nozicky a hlavka ostrihana na "hrinika" 😒

frisbee
14. srp 2009

ja som mala hlávku na bubikopf...mikádko 😀

bambi09
14. srp 2009

ianitka 😀 😀 a ja som ani náušnice nemala a všetky susedy si mysleli,že som chalan 😠 😖

bambi09
14. srp 2009

fris,tak Ty si bola supermoderná 😉 ja som mala v škôlke dlhé,ale som revala každé ráno,keď ma mama v rýchlosti šklbala,aby stíhala všetko porobiť a do práce,tak ma dala ostrihať na chalana 😒