Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

andel25
13. led 2009

suky já si ho normalně kupovala 😀 😀

mobina
13. led 2009

Jj Bravíčko a Popcorn a Dívka. To jak se nečetlo, tak si byla out, ale to jsou spíš už 90tky 😎

kristi
13. led 2009

jeee, Barbanek 🙂

petrahy
13. led 2009

jej ja som bola na spartakiade ci jak sa to volalo a aka som bola hrda na to 😀 a v dvoch pionierskych taboroch na tri tyzdne a vreckove som mala 70sk 😀 😝 to dnes nemam ani na den

renys
13. led 2009

Kristi, ty vložky ve tvaru prkýnka....pamatuju se, jak jsme nosili dlouhý svetry a kluci nám očumovali zadky, jestli se něco nerýsuje 😀

anta
13. led 2009

A taky si pamatuju ty digitálky. Dřív přece taky byla pravítka jen v zelené a žluté barvě, když si někdo ve třídě přinesl pravítko růžové a se zvířátky, to bylo obdivování 😀 😀 A taky ještě byl canagon /lepidlo/ a klovatina 😀 😀 😀

titkovamiriam
13. led 2009

ja som ficala na populari 😀 kde v tom case bravo a ked tak v nemcine 😀

kristi
13. led 2009

renys, no a to se jeste nosily elastaky, fakt lahudka 😀 😀 😀 😀

petrahy
13. led 2009

a co casopis kamarat?

mobina
13. led 2009

Kristi, tak s těma vložkama mám stejný zážitky. Takový šílený prkna to byly 😀

renda71
13. led 2009

tit taky jsem roč.71 samozřejmě na vše ráda vzpomínám,ke sváče jsem si kupovala vitacit,o polední přestávce jsme letěli do cukrošky pro ledňáčka nebo to dlouhý lízátko za 1,-kč
na hraní nám stačilo švihadlo a míček se kterým jsme hráli školku...super dětství ☹

suki
13. led 2009

andel to já si nic takovýho kupovat nesměla, u nás se přepínala televize už při náznaku , že by si snad dva lidi mohli dát spolu pusu ještě když mi bylo 18 😢 😢

renys
13. led 2009

já milovala Sluníčko a Klokánka!

mobina
13. led 2009

Hele a co digihra Vlk a zajíc?

darina77
13. led 2009

a tričko Sandokan 😀

erikasadek
13. led 2009

ani ja som nebola vybrana na spartakiadu do prahy nic sio s toho nerob pozerala som v telke... no co uz, aspon nie si sama....

branna vychova pamatate, sa? to bol pokoj jeden den, roboli sme si co chceme s maskami na hlave.. 😀

anta
13. led 2009

Super téma, jdu štrachat v paměti, jooo a zmrzlina točená byla za korunu čtyřicet, si pamatuju, jak nám máma dala se ségrou 2,80 Kč a jděte na zmrzlinu a neotravujte 😀 😀 😀

kristi
13. led 2009

mobi, to mi prinesl minule bracha na nakym tom super telefonu, co ma....a dalo se to furt hrat 😀

mirka414
13. led 2009

super ruzovo biela zmrzlinka v kelimku,bola fak super 😵

mywiel
13. led 2009

Skuli to boli milé casy este by som ich rada raz prezila... 😉 Kupovali sme si medik na cucanie v macikovych flaskach... 😝 😀

renys
13. led 2009

Kristi - a co teprve v modrých trenýrkách na tělák 😕 😀

já měla digihru chobotnice a potapěč, byla super, sloužila mi i jako budík 🙂

anta
13. led 2009

Pamatuju si taky, že dávali v TV "Nedělní chvilku poezie", my jsme vždy doma u ní jedli krupicovou kaši 😀 😀

petrahy
13. led 2009

zubna pasta Tuti Fruti to bola tiez pochutka 😀 digihru mal bratranec a vzdy sme sa o nu hadali

mywiel
13. led 2009

http://videorozpravky.sk/tag/krtko/

Ja som mala detsku pracku na baterky a naozaj prala pradlo... 😎

jabber
13. led 2009

Sandokan 😀

https://www.youtube.com/watch?v=dTOW2iBkyPA

no jo, zmrzka stála 1,40 a smetanová pistáciová na Václaváku stála 2,- ta byla drahá 😀 a mňam mňam 😀

renys
13. led 2009

ta zmrzlinka byla super, pak taky džus v kelímku od jogurtu, ten ale drobet smrděl umělou hmotou 😝 , pak na kiwi zmrzlinu v pytlíku.

mywiel
13. led 2009

A Whinetou... 🙂

mywiel
13. led 2009

a jeho kon Hatatitla sme si sili oblecenie indianske a mali sme parochne à la Nsochi

ukana
13. led 2009

malinovka v sacku so slamkou( tusim zlta a cervena) a dzus sa predaval v plechovkach 🙂 A este predavali taku mrazenu ovocnu dren, z tej mi bolo zle 😝