Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

alon111
2. únor 2009

a pamatate na sa tie bolave injekcie pendepon.este teraz sa strasiem pri pomysleni na tu bolest

lengyelka
2. únor 2009

ahojte, jezis jaka dobra tema super , my s kamaratmi kolko krat spomyname na nejake veci , co uz davno vymreli 😀

andy333
2. únor 2009

alon111, tak na tie injekcie sa veeelmi dobre pamätam! 😖
Ked som isla do prvej triedy, bolo to na konci prazdnin, tak som po tejto injekcke nemohla chodit tri dni. Bolest ako.....

jabber
2. únor 2009

alon - no ten název mi něco říká, ale jinak nic 😅 co to bylo zač?
A pamatujete se na pěnu do koupele Avela? 🙂 růžová, zelená...

alon111
3. únor 2009

pendepon sa bral ked si mal caste anginu

greta24
3. únor 2009

Avelu som zboznovala. aka skoda, ze sa uz nevyraba ☹

titkovamiriam
3. únor 2009

a balzam na vlasy modry a zeleny-meno uz ozaj neviem

alon111
3. únor 2009

vajecny a zihlavovy sampon v tych sklenenych flaskach

aponchie
3. únor 2009

takova mala plastova tv pro deti a kukalo se do ni a cvakalo na obrazky 😀
avela byla boziii,u na maji porcovane dixi sampony asi to koupim z recese a ten zloutkovej taky 😀

sasanka78
3. únor 2009

ja si tak matne spominam, ze sme mali v kupelni taku velku flasu s bieleho plastu a na nej v kruhu velke pismeno A, alebo B (uz neviem, akej farby bol ten kruh, ci modry, alebo cerveny..) a slo zrejme o sampon, alebo penu do kupela... spominate si niekto? 🙂

janula34
3. únor 2009

Tak sa pozrite com som dnes dostala mailom, to je kus nostalgie 😉
http://www.projekt-spad.cz/galerie.html

m311293
3. únor 2009

holky, mně dnes ráno v posteli napadlo, která si pamtujete Suchý šampon? Tu malou černo-žlutou krabičku s práškem, který sice vlasy odmastil ale taky zbarvil do šeda?

alon111
3. únor 2009

janula dik zas som sa citila na chvilu ako trinastka

britney
3. únor 2009

Anebo sampon Capilan, co po nem udajne rostli vlasy 😀

lilu18
3. únor 2009

britney-neboli to takeflasticky co sa po otvoreni vtierali do vlasov? proti vypadavaniu 😨

jabber
3. únor 2009

alon - a jó, no jo, angína 😅 tak tu já v životě neměla 😀

sasanka - to je právě ta Avela 😉 😀 http://retro-misa.cz/co-se-zmenilo/dobova-rekla...

m311 - suchý šampon se, myslím, dělá pořád 😀

britney
3. únor 2009

lilu: delali se ruzny druhy, Capillan Q, R, myslim,ze i jako balzam... Mozna existuji dodnes, nevim... u nas ve skole leteli jako zazracny sampon na rust vlasu 😀

jabber
3. únor 2009

Bierhanzlova mast - na lysinu past 😀

lilu18
3. únor 2009

tak to neviem,tie flasticky si pamatam lebo tam bol pribaleny taky maly pilnk tym si odpilovala spicku a obsah si vtierala do vlasov...ale ci to este vyrabaju a aky nazov to ma,fakt neviem 😎

britney
6. únor 2009

Lilu18- neee, to nebyl Capilan. Tam zadny pilnik nebyl, byla to flaska asi 100/150 ml. 😀

sasanka78
6. únor 2009

jabber diiiky za pripomenutie... 🙂

roasha
6. únor 2009

Práci česť súdružka učitelka!.... 😅 😀

skuli
autor
6. únor 2009

Holky nebudete věřit,ale já si tím zeleným šamponem v malé skleničce myla loni na chalupě vlasy.Byl ho tam zbytek,památka po babičce,která je 18 roků mrtvá.Jsem se trochu bála,že mi vypadnou vlasy,ale v pohodě.Máme na chalupě plno starých věcí.Vždycky když uklízím,tak to mám v ruce,že to vyhodím,ale nikdy mi to nedá,tak to zas dám zpátky a pak vzpomínám na staré dobré časy.
Ten Capilan nebyl šampon,ale taková vodička,co se vtírala do vlasů,aby rychleji rostly.
A ještě jsem si vzpomněla na takové děsné flakonky,co se do nich nalíval lak na vlasy.Měly skleněnou trubičku na konci a já ji mamce hodně krát rozbila.Fakt nevím,co jsem s tím dělala 😀 A to umyvadlo od laku,když jsem se to tam snažila nalít.

m311293
7. únor 2009

lilu má pravdu, capillan Q to nebyl, ale byla to nějaká výživa na vlasy v malých ampulkách s pilníčkem, mělo to červenou krabičku a ní byla černovláska a pak byla jetě s blondýnou.

Jo a říká někomu něco Borivoj Šurdilovič, to byl nějaký seriál či co.

alon111
7. únor 2009

pamatate na sirupovy jogurt stal 1,20 bol v takom ruzovom kelimku.hrozne som ho mala rada,dnesne jogurty uz niesu ono

skuli
autor
7. únor 2009

alon111-Tak na ten si nevzpomínám.Jen na ty ve skleničce,jak byla dole marmeláda-ty byly mňam 😝

roasha
7. únor 2009

baby,tie sampony v sklenych flastickach/teraz su plastove/sa robia este stale,myslim to je de Miclen/ako sa to pise?/.. 😅 🙂

dia2006
7. únor 2009

Ano, de Miclen - to je z nasho firma - z Levic, teraz to kupili taliani. Ale predstavte si, ono sa to vyvaza do celej Europy.

roasha
7. únor 2009

dia,a vonaju fantasticky.....otvoris,a citis sa ako dieta....vonia to nostalgiou... 😅 🙂

roasha
7. únor 2009

cuchavala som to v obchode... 😀