Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

sisstin
7. srp 2009

a co předělávky hitů v podání Šmoulů? 😝 Bílej šmoula... 😅

lennis
7. srp 2009

jo, jo, ty bolérka a trička pod kozy a k tomu džíny až nad pupek 😀

soanpe
7. srp 2009

majdu, tam jsem to těm maldším ročníkům objasnila 😀
V 85 roce jsem pyšně cvičila spartakiádu,zatím co některé z mk zatím tlačily bobky do plen.ty jo 7-8let a jaký je to rozdíl 😅

shaula
7. srp 2009

Majdula - máš pravdu, Sevak! Ten jsem měla moc ráda 😵 Už delší dobu vzpomínám, jak se to jmenovalo 🙂

sisstin
7. srp 2009

a super kazety se super dabingem..my máme doma ještě Hříšný tanec mumlavě nadabovaný ženskou 😅

soanpe
7. srp 2009

flanelky a motaný žvejky jsou porevoluční 😉
jinak co kalijopky? dnes bych je nazvala teplákama 😀 😝

anky
7. srp 2009

jé plísňáky džíny, já měla džíny i džisku plísňákové a pak přišly ty elastické a taková ta saténová hodně barevná košile 😀 no a pak na střední jsem byla když přišly zvoňáče, ale to byly zvony 😀
A když k nám přišly elasťáky a ještě ke všemu barevné, to byl hit 😀

sisstin
7. srp 2009

soanpe: kalijopky nosí babička doted 😎 😅 😅 😅

majdula
7. srp 2009

Kostkovany kosile (drevorubecky) byly uz tezce porevolucni, se nosily az tak 92, nosili to hlavne kluci s dlouhejma vlasama a k tomu kratky gate (ach jo, moc jim to sluselo 😉 ) a poslouchali jsme k tomu Soundgarden a Pearl Jam a Nirvanu...

Jo a zvejky jeste bejvaly ty barevny kulicky v dlouhe folii (taky hodne tvrdy a hnusne sladky) a pak z Tuzexu ruzova zvejka v tube, stala 5 bonu 😨

Taky si vzpominam na tu vuni v Tuzexu s potravinama... aaaaaaaach

soanpe
7. srp 2009

JJ Sevak byl super. a co kornoutky s čokoládovým krémem,jak tam křupal te cukr?

anky
7. srp 2009

jo ty kazety siss, my hleděli na modrou lagunu, jediný člověk, ještě k tomu chlap to tam četl, to byla fakt síla 😀

anky
7. srp 2009

a když jsem byla malá tak kamaše, ty byly 😀

sisstin
7. srp 2009

anky: o tom bylo nedávno na Nově ve Víkendu...dělal to taky Hejma ze žlutýho psa..prej to ani nestíhali nadabovat a už se to pouštělo mezi lidi 😅

majdula
7. srp 2009

Smarja a Smoulove - no, ja uz na to byla velka (v nejake 7.-8. tride, takze Smoulove byly pro maly decka, hehe), ale dodneska si pamatuju na vonavky v lahvickach ve tvaru ne Smoulu, ale trpasliku ze Snehurky... to byl panecku picifuk 😀 a coz teprve Zive kvety!

sisstin
7. srp 2009

majdula: hele..já byla taky v sedmý 😕 ..to je divný..já myslim ty předělávky..třeba na Michaela Jacksona nebo Jaja, je koko džambo 😅 😅 😅 😅

sisstin
7. srp 2009

to už je teda taky po revoluci no 😝

soanpe
7. srp 2009

majdula
žvejka v tubě,týýý jo tak to byl luxus

a kostkovaný košile??? to jsem poslouchala Guns and Roses 😵 ale to jsem se už chystala na střední

já si myslím,že opravdový koomunistický zážitky maj narození v 70.letech.
jo a voňavý fixy.to byl smrad, co?

sisstin
7. srp 2009

no ehm, to bylo v 97..jsem trošku už hooodně mimo 😅

anky
7. srp 2009

jo a ti plastový trpaslíci na zeď ze sněhurky, když jsi to vzpoměla, úplně se mi vybavily 😀

anky
7. srp 2009

uf voňavé fixy, ale milovala jsem je 😀

jabjunka
7. srp 2009

A seriály jako Goro,bílý pes,Skipy,Černý blesk, 😀

soanpe
7. srp 2009

siss
jsi prostě mladá 😀 😉

ty jo, a pamatujete si ty předchůdce playstation?
maga bedna s páčkou

sisstin
7. srp 2009

jabjunka: Goro byl drsnej 😀 jsem u toho furt plakala 😅

anky
7. srp 2009

úplně si pamatuju, jak jsem si kupovala ohníček za 1kčs ještě byl takový ten podlouhlý 😀

anky
7. srp 2009

soan to jsem tak chtěla a nikdo mi to nechtěl koupit 😀

anky
7. srp 2009

lovec pampalíny 😀

jabjunka
7. srp 2009

anky:A koberečky,vyšívané polštářky a dečky na zeď z chemlonu.Bléééééé 😝

sisstin
7. srp 2009

holky..a pamatujete ten seriál Sport Billy? To jsem teda žrala 😀

titkovamiriam
7. srp 2009

ohnicek,slniecko,vcielka,kamarat a rusky ogonok 😀 😀 😀 hyty slovencinarok a rustinarok 😝 😝 😝

anky
7. srp 2009

nebo Vzhůru na palubu dálky volají ... Dva roky prázdnin, to byla moje písnička 😀