Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

astrane
7. srp 2009

elasťáky byl teda hit jako hrom-super se v nich jezdilo pozábradlí-v těch lesklých 😀

shaula
7. srp 2009

Jo jo, Malý televizní kabaret... Na ten vzpomínám ještě teď... A co ty pohádky s Molavcovou a Zedníčkem? Nevím, jak se to jmenovalo, ale byla tam jako čarodějnice a on její pomocník Milouš... (snad jsem to nezmotala, jsem jen taková "poloviční" pamětnice 😀 - jednak mám blbou paměť a jednak si to pamatuju už jen mlhavě, jsem ročník 78)

anky
7. srp 2009

jo a kjůři 😉

jabjunka
7. srp 2009

Jóó'ponožky s krajkou a spoďáry z Túzu s názvy dnů. 😀

soanpe
7. srp 2009

depešáci versus aháči 😀
to byly boje

no ale NKOTB byly prostě hošani a jejich Step by Step nebo Tonihgt

anky
7. srp 2009

já jsem taky jen poloviční jsem 77 😉

anky
7. srp 2009

jo a bílé ponožky do polobotek 😅 kluci s tím byli frajeři 😀

jabjunka
7. srp 2009

Jo a pohádky kulisačky.......já je nesnášela,takový ty s kreslenejma kulisama domků,lesů. 😝

krembonzur
7. srp 2009

maly televizni kabaret????super vec!! 😀

jabjunka
7. srp 2009

jenže NKOTB přišli až rok po revoluci.Já je poslouchala na první mateřský. 😀

soanpe
7. srp 2009

jo a co menstruační vložky 😀 😅 😝
ty třísky v nich si pamatuju do dneška a musely se připevnit zavíracím špendlíkem , aby při chúzy nevylezly až na lopatky 😝

jabjunka
7. srp 2009

Jo a cucavý bonbony v papírovejch ruličkách,dělali hašlerky a nějaký ovocný.

soanpe
7. srp 2009

a šátky protkaný těma zlatejma nitěma. indický šaty, džíny montana ...

sisstin
7. srp 2009

soanpe: ale to už nemůžeš pamatovat ne? 😕

sisstin
7. srp 2009

soanpe: takový vložky byly za mojí mámy 😕

soanpe
7. srp 2009

siss, bohužel ano, pamatuju 😀

anky
7. srp 2009

Siss já je taky pamatuju 😅

jabjunka
7. srp 2009

Nebo doma háčkovaný šátky s velkejma okama a vesty co byly co nejvolnější a pletlo se to nějak zvláštn.....oka se pak pouštěla.

soanpe
7. srp 2009

živě si pamatuju,jak jsem byla u sestřenky v nitře a šly jsme za její kámoškou a já byla celá nervní,protože bylo vedro a božka se mi pohybovala směrem ven z kalhot 😝 😝 😝

anky
7. srp 2009

ale opravdu jen ten první rok, naštěstí, to jsem byla v 6 třídě 😅

a ten wc papír, z jedné strany lesklý byl jen skládaný 😅

anky
7. srp 2009

soan a jak to bylo tvrdé, ani na kole jsem s tím nemohla jezdit, hrozně to tlačilo 😅

sisstin
7. srp 2009

holky, dyt za mě byly v pohodě tampáče 😕 a zas o tolik starší nejste...v kolika jste to dostaly? 😕 😅

majdula
7. srp 2009

Ja jsem rocnik 74 a ty vlozky jsem jeste zazila - aj ty fronty na ne 😉 ale zaplatpanbuh se uz v te dobe delaly i ultrahitech lepici (ktery teda vubec nelepily) a pac protykaly bokem, tak se na ne stejne davala este ta hnusna s tou sitkou - a ta dycky vylezla az na zada, ble 😝 Si pamatuju ze jsem se dycky bala sednout v saline nebo ve skole, ze vstanu a budu mit flek na gatich nebo sukni 😢

soanpe
7. srp 2009

pak byly už vylepšený.s lepícím proužkem zn.moneta
jo a skládaný hajzpapír 😝

bambi09
7. srp 2009

ja vám sem vtrhnem,dúfam,že môžem 😕 😕 😕
aj tá Nugeta mala inú chuť,lepšiu a kelímok stál 3,90 Kčs 😅 😅 😅
ja som Husákove dieťa,ročník 70 😅 😝

majdula
7. srp 2009

Jeziis ty desny hackovany satky... to bylo neco...
jo a jeste misto kabelek takovy umelohmotny jakoby kosiky...
a vubec vsechno bylo umely, pamatujete ty nausnice plastovy - trojuhelniky, kolecka... no bes des 😀

anky
7. srp 2009

pamatujete tu vložkovou a hajzlpapírovou krizi? 😲

jabjunka
7. srp 2009

Jo a plastový průhedný a barevný tašky Coca-Cola. 😀

anky
7. srp 2009

bambi nejen nugeta, ale i termix byl lepší, bylo to takové tahavé a na nugetě stál tuk 😀

titkovamiriam
7. srp 2009

anky jasne aj na prve vlozky co som si doniesla 88 z rakuska 😀 😀 😀 -ulta tenke a vonave 😀 😀 😀