Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

mikalove
29. led 2009

ani ja ho nepoznam 😕

prasiatko30
29. led 2009

to si uz asi pamataju len starsie rocniky 😅 😵

britney
29. led 2009

Googlovala jsem ho, ale nic mi to nerika...I kdyz to jmeno zni podezrele......ale toho chlapa neznam 😕

alon111
29. led 2009

ja som si ho nasla na google na videu ale nic mi nehovori

britney
29. led 2009

neznam vubec...

prasiatko30
29. led 2009

na tom vsetkom je to najlepsie ze ja si pamatam ze taky serial bol aj toho herca si pamatam aj to meno som si zapamatala ale vobec neviem o com to bolo - teda teraz som si precitala ale ja som si vobec nic ine nepamatala ale ked som zbadala po prvy raz v spanielskej telke sancha garciu tak hned zo mna vyslo ze aha curro jimenez 😵

britney
29. led 2009

jeste si vybavuji ten serial : 2 roky prazdnin...tam byl plavcik Dick Sand 😵 😵 akorat jsem mela anginu a mamka me zavrtala do postele a prikazala nevylezat a pustila mi telku a akorat zacinal ten serial... Joo vsichni co tam hrali byli krasni..... 😵

jabber
29. led 2009

prasiatko - taky už nevím o čem to bylo 😀 😀

britney
29. led 2009

nevite jak se ten serial jmenoval originalne?

jabber
29. led 2009

britney "Deux ans de vacances"

jabber
29. led 2009

a pamatujete na seriál 'Co přináší řeka'? 😎

prasiatko30
29. led 2009

som si to musela vygooglovat - ale pamatam strasne sa mi pacila huba tej baby - boze chyby mladi 😅

prasiatko30
29. led 2009
prasiatko30
29. led 2009

boze babicka spomina ale neda mi to na tej stranke je este viacej odkazov na komunisticke programy a serialy - co takto sest ran do klobuku

https://www.youtube.com/watch?v=Hg5SkHSH0Kw
prasiatko30
29. led 2009

a posledne - chlapci a chlapi - nezbudnutelna veta "maria dievcatko moje" - mi este stale znie v usiach 😀

britney
29. led 2009

Tak jsem nasla ten serial a nemuzu uverit, ze je z roku 1974! Myslela jsem ,ze je tak z 84-85..... ty jo 😕

mikalove
29. led 2009

a tá uvodna pesnička z chlapci a chlapi namá chybu 😉

jabber
29. led 2009

britney - no jo, ono trvalo než ČST některé filmy nebo seriály koupila 🙂

britney
29. led 2009

tedka mam horkou vzpominku: hnedka po revoluci jsme na stredni se skolou jeli na vylet do Vidne.. Bylo to na zacatku v 1990 a autobus nas vypustil u Donnau centra a sli jsme ,,nakupovat'' Ja podotykam, ze jsem nemela skoro zadne silingy, sotva 10.. pamatuji, ze jsem sebou mela ceske penize a promenila je v mistni smenarne, dostala jsem 17 silingu a sli jsme jako Alenky v Risi Divu po Vidni... Ja si tenkrat koupila Impuls spray a Gloria sampon, spoluzacky nakoupili umele nehty a rtenky.....
Jeste si vybavuji, ze jak vjizdite do Vidne napravo na Brunner Strause je dlouhy blok, jako bytovka a nase tridni- vzdycky byla zarputila komunistka nam ten blok ukazovala a rikala: vidite, ted se divejte, tenhle dum vystavela rakouska vlada pro chude obyatele,pozorne si to prohlednete.... 😖
A rok predtim nam vypravela v Obcanske Nauce jak spatny je Zapad, jak spatne je v kapitalistickych zemich, vysoka nezamestnanost, zebraci na ulici, to ze se v nasem social. Ceskoslovensku nikdy nemuze stat... 😒

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skuli
autor
1. únor 2009

jabber-Ty jo,ten díl mi nějak unikl,musím se na to podívat.To je můj nejoblíbenější pořad.
Jinak Tublatanku jsem milovala a znala všechny jejich písničky nazpaměť.S kamarádkou jsme si představovaly,že jako s některým z nich chodíme a jak je to úžasné-pokaždé to byl jiný člen skupiny.

mikalove
1. únor 2009

skuli,ja som mala za muža Maťa Ďurindu a sestra Pala Haberu,najmladšia Sagvana 😀 😀

britney
1. únor 2009

Skull: my jsme si s kamoskou taky predstavovali, ze chodime s cleny skupiny Europe, pokazde s jinym z nich... 😀 taky jsem si predstavovala Michala Davida a Petku Muka, teda jen kdyz byl v Oceanu a Shalomu..., ted uz ne.. 😖
Jeste jsem zrala serial Bylo nas sest, o tech vysoskolakach s Chylkovou a Dalibor Janda zpival Ohen ,voda, vitr.. 😵

monkula
1. únor 2009

m sme si včera s MM spomenuli na lízatka v tvare listov 😀
oranžové, červené, zelené a žlté 😀 😀

sasanka78
2. únor 2009

a co fluorizacia? Fuuj... este sa to na ZS robieva?

titkovamiriam
2. únor 2009

JASNE NA preventivkach

sasanka78
2. únor 2009

dik Miri..