Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

onyx
15. led 2009

dididi30 - ty černé boty byly nad kotník se zipem na nártu a u nás se jim říkalo důchodky, nosily je hlavně holky somračky k džínovým sukním a někdy i kabát vaťák - ten teda v zimě, jinak džísku, a na základce na l.stupni jsme měli na chodbě nápis "Učit se, učit se, učit...Lenin"

renda71
15. led 2009

onyx jasně a party se rozdělovaly na somráky a vexláky 🙂

vachovka
15. led 2009

A v skole cez prestavku chodit dookola po chodbe 😝

onyx
15. led 2009

ještě byli depešáci, mohli si říznout černé oblečení trochou tavě zelenou nebo červenou, aby k nim ještě jako patřili, kdysi mi to tak vysvětlovali 😀

danulka2
15. led 2009

pamatate si nedelnu chvilku poezie?
a co tak uplne prva znelka televiznych novin

danulka2
15. led 2009

a este ma napadla sieťovka = taska 🙂

mikalove
15. led 2009

a v telke videostop čo uvadzal rosák 😀

elise
15. led 2009

skladacie poháre boli vtedy in 😀 😀 😀

jabber
15. led 2009

skuli - ten seriál, nemyslíš 'Dlouhá bílá stopa'? To jsem taky sledovala....a ještě Goro, bílý pes 😵 Skippy a Děti z Kouřové hory 🙂

jabber
15. led 2009

a pamatujete jak dávali v Magionu takový animovaný seriál - byla tam zlá bedna Edna a víla Mejvis 😀 jsem se vždycky řezala 😀

koryt
15. led 2009

pekná téma.. najobľúbenejšie hračky mojej dcérky sú dve "mančiky" - biela a žltá, ktorá stále spinká 😉 všade ich nosíme a často sa stane, že sa ľudia obzerajú - aha mončiči 😵

jabber
15. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=i5J0ckPSyq0

😵 ježiš jak já ho milovala 😵 🙂 já snad napíšu do televize 😎

titkovamiriam
16. led 2009

dnes ked som isla po tom klzisku co je v okly ma napadli snehule-take obrovite ako kozmonautske 😀

petrahy
16. led 2009

a pozeravali ste Tetu pehavy Max a strasidla aj to tam je

ten Goro bily pes nie je nahodou rusky????

titkovamiriam
16. led 2009

goro boj japonsky -krasny serial

a skippy stepna kengura 😀

petrahy
16. led 2009

aha to ja len tak

skippy bola fajn ale aj Majka z gurunu

miroslava72
16. led 2009

super serialy
Majku z Gurunu davali aj minuly rok cez letne prazdniny

a pamatate este relaciu pre deti Slniecko? a tam bol Valentin a Ratafak Plachta a ruky rukate....jaaj nemala som to rada.

babi30
16. led 2009

Raťafáka Plachtu som sa v škôlke strašne bála, pozerali sme to povinne celá trieda a ja som sa skrývala pod stôl 😅 potom to súdružka žalovala rodičom a dodnes sa mi smejú 😝 😀 😠

titkovamiriam
16. led 2009

ani ja som nemusela slniecko - to uz ked tak dancula a filmarika a filmusku 😀

aponchie
16. led 2009

Smolikovi 😎

titkovamiriam
16. led 2009

je a potom tie smolkove nalepky 😀 ,mala som na kazdom zosite

livi
16. led 2009

všetko mi to pripomína detstvo - pedro, céčka, mončiči...atď..a ešte si spomínam na super žuvačku zajda, tá robila neskutočné bubliny 😲 😀 a najlepšia zmrzlina tatranský sneh 😝 (bol super, mal vanilkovú príchuť aj farbu - žiadna umelina ako dnes!!)

helena77
16. led 2009

ahojky skvěle tema se přidam to všechno je moje dětství 😀 si taky pamatuju to už jsem byla větši mi mama chodila kupovat bonbony a žveky do tuzexu 😅

bodka13
16. led 2009

ešte bola žuvačka Bajo s obrázkami,vždy sme sa smiali kto ich kreslil(k....t)...mne strašne smrdeli-ako tekvica,boli také veľké 😀

skuli
autor
17. led 2009
skuli
autor
17. led 2009

jabber-Ano,byla to dlouhá,bílá stopa.Strašně jsem to žrala,ale už si to moc nepamatuju.Mohli by to zase dávat.

jabber
17. led 2009

skuli - taky se mi to líbilo 🙂

Pedro si můžou nechat, to mi moc nechutnalo 😝 😀 bylo hned vyžvejkaný 🙄

nobody
17. led 2009

no mně se líbily žvýkačky s Asterixem, různý Hi-man(y), hry vlka a zajíce atd

http://www.playcenter.cz/hrat.php?download=174 tady je 😀

maca793
17. led 2009

bola to doba na nezaplatenie, zlaté časy

nobody
17. led 2009

maca ..teď je taky, ne? 😀