Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

slunicko552
14. led 2009

dzaga 😀 😀

dioliana1
14. led 2009

Zbierali ste Céčka? Tie hrozné májové sprievody............... 😝

marika80
14. led 2009

nazehlovacky na tricka, Fa kozmetika z dovozu, kriklave kruhy nausnice

aponchie
14. led 2009

batika..a uz jdu psat jsem death dobrou 😝

danulka2
14. led 2009

velke nakupy do madarska na blsie trhy

marika80
14. led 2009

ninja korytnacky, a taky zosit, kde sa pisali (opisovali) zamilovane pribehy, lepili obrazky a romanticke versiky (kazdy riadok inou farbou pera).
Danulka ja som bola v Polsku. 😉

supina
14. led 2009

A památníčky - můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat 😀 😀

oho
14. led 2009

Nevín, jestli to už někdo nezmiňoval- o víkendu býval v rádiu pořad "Pozor zákruta",tu znělku jsem milovala 🙂

liliandax
14. led 2009

a relacia FKU patra - federalna kriminalna ustredna patra .. tam vzdy ukazovali hladane osoby a preco ich hladaju.. to som rada kukala 😅

power700
14. led 2009

Taška Coca-cola, různé barvy, bylo to o spartakiádu v r.85, tak jsem jí chtěla a naši mně jí nekoupili, na tehdejší dobu byla prý dost drahá.. 😒

lotosek
14. led 2009

Supina: Ale listy netrhat, památník to nemá rád, mohl by ti facku dát. 😉

elise
14. led 2009

nezabudli ste na magiče čo sa nosili na ramene po meste na baterky? a predtým kazeťák s takými oranžovými gombíčkami? a hlavne kotúčak to bolo hudby 😀 😀 😀 😀

elise
14. led 2009

babulky a ešte ma napadlo tie čiernobiele televízory a v telke rozprávka veronika my sme si tam na obrazovku dali takú dúhovú foliu a mali sme farebný tv a niekedy sa trafili do farieb 😀 😀 😀 😀

slunicko552
14. led 2009

A čertík Bertík 😵

liliandax
14. led 2009

a tie velke masle vo vlasoch 😀

tinusska
14. led 2009

detektív karol

dzanka3
14. led 2009

ked spominate tesky - take gumenne boli - z,adarska sa nosili ...alebo take indicke vzory taka velka taska to bola 😵

elise
14. led 2009

detektív oriešok hovoril ho krajíček a vnučka žofka z maringotky. a na konci už som poriešil dalšiu záhadu ... 😀 😀 😀 😀

teodorka
14. led 2009

a mencestraky?kdepak rifle 🙂

slunicko552
14. led 2009

A rozhlas po drátě,to měla babička s dědou 😀

onyx
14. led 2009

ahojky, pamatujete na školní tašky pubertálních slečen? Já musela mít tašku samo přes rameno ve tvaru válce. Jo a plátěný košilohalenky se síťovinou, většinou z Maďarska a taky křiklavě růžové svetry s černými květy...

zusma
14. led 2009

Já měla kalhoty Mrkváče

monkula
14. led 2009

a natuupírované ofiny... 😀 😀 😀 😀

onyx
14. led 2009

ještě mi moc chutnal biokys v kelímku

elise
14. led 2009

volánové sukne 😀 a balonové nohavice- balonáky 😀 😀 a ešte čipky vo vlasoch predavačiek 😀 😀 a nezabudnite na sáčkové mliečko ako mliečnu desiatu v malom sáčku a rohlíček u nás to stálo 20 kčs na mesiac 😀 😀 😀

elise
14. led 2009

ešte ma napadlo super branné cvičenie aspon sme sa neučíli 😀 😀

elise
14. led 2009

a ešte lampionové sprievody na vosr to bolo pekné mne sa to veľmi páčilo išli sme za tmy večer do školy s lampionmi a svietili sme potom ten nádherný ohnostroj niektorý si vymysleli a prerobili lampion na baterku 😀 😀

ivomal
14. led 2009

zmzlina velká za 1,40 Kčs, malá za 0,70 Kčs, kulma, ponorný vařič (dostala jsem ho na intr od našich - tajně) 🙂, Jarmilky, čepičky debilky, Vitacit, fronty na banány, mandarinky, pomeranče (to jsem vždy popřela polovinu příbuzných - bo bylo určité množství na osobu), mlíko v pytlíku, které ještě chutnalo jako mlíko a vždy teklo. Nebo jogurty a mlíko ve flaškách s promačkávacím alu uzávěrem, šílené košíky v obchodě, Ohníček, Mateřídouška, Čtyřlístek, ABC, TKM - televizní klub mladých, Magion, Triangel,, Studio kamarád...........ach joooo, dětství 😵 😵 😵

jabber
14. led 2009

supina - památníček byl super, občas se do něj koukám a je to fakt takový milý 🙂

elise
14. led 2009

pionierska lastovička a sivetou paškovou teraz malochovskou...........boli časy 😵