Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

soanpe
7. srp 2009

z Gora jsem měla depky 😀
jo a co Spadla z oblakov??? 😀
ohníček a barbánek
sedmička pionýrů a v ní plakát Brossáků a MIlli Vanilly 😅

sisstin
7. srp 2009

soanpe: Milli Vanily 😅 😅 😅 😅

anky
7. srp 2009

jab to mamča dělala, takový velký oranžový motýl, nebo sova z toho provázku 😀 a mohérové svetry 😅

anky
7. srp 2009

Vanila ICE 😀

anky
7. srp 2009

new kids on the blok či jak se to píše 😀

jabjunka
7. srp 2009

Jj,Ohníček,Sedmička pionýrů,ABC, a pořady typu Azimut,nedělní chvilka poezie,Křeslo pro hosta,10 stupňůke zlaté,šst ran do klobouku.

sisstin
7. srp 2009

Triangel 😀

jabjunka
7. srp 2009

Sandokan 😀

astrane
7. srp 2009

já si pamatuju ty gumový lodičky a třeba zářivě zelenou+růžovou tkaničku do bot a ktomu bílý kotníkový botky 😀
taky jse si dělali gumičky do vlasů za silonek a barvili je tím vnitřkem z fixek? 😀

soanpe
7. srp 2009

jééé
a jak jsme za to byli všichni vděční 😅

Mohéráky se pletly na zakázku, spej Impuls, nebo pánskej Piratte , ale musel být černej
pak byl sprej Bac 😝
šampon Melinda-krááásně voněl a byl růžovej

sisstin
7. srp 2009

Impulsů měla máma plnou toaletku..vždycky na tom byla nějaká ženská 😀

astrane
7. srp 2009

já tehdy poprvé slyšela Sex je náš...to jsem nechápala...ale to už myslím bylo tak dva roky po revoluci...
a ty aurory,jaký jsme malovala pěkný... 😀

titkovamiriam
7. srp 2009

a filmy so sagvanom a vaculikom,neskor diskopribeh,fontana pre zuzanu 🙂

soanpe
7. srp 2009

jo gumový lodičky byly šílenost sama o sobě.smrděly z toho nohy
a pak byly takový plastáky, taky lodičky a ty se kurevsky zařezávaly do prstů
jo a lakovky na kovovým podpadku .v metru a na eskalatorek klouzaly jako prase

sylvar
7. srp 2009

jj, Impuls 😀 a smrděly 😎

jabjunka
7. srp 2009

Já nosila v osmičce šílenou patku,pak přišla doba depešáků a já celá v černý,babičce semšlohla baret a ustřihla štopku.A dělaly se melíry z genciány a rtěnek.........víborné na polštáři. 😀
Jo a kovový placky na batohy a džísky. 😀

astrane
7. srp 2009

já mám tak ráda,to svoje JOJo,jojo,jojo-to jsem nesnášela už tenkrát 😝

jabjunka
7. srp 2009

výborné 😝

shaula
7. srp 2009

Když jste tu vzpomněly ABC, taky se vám zdá, že už to není, co to bývalo kdysi? Na chatě máme superstaré ročníkyze 70. a 80. let, to si ještě dnes počtu. Zkusila jsem koupit pár čísel dnešního ABC a stálo za prd ☹

sisstin
7. srp 2009

Cvičme v rytme 😀

a kurna, na tomhle tématu zas udělám milion příspěvků 🙄 😅

sylvar
7. srp 2009

elasťáky na diskotéky se nosily a bílý trika,aby svítily v davu 😀 a pod to černá podprda 😀

soanpe
7. srp 2009

gumičky jsme dělaly tak, že se ustřihly froté fusekle nad kotníkem a byla z toho luxus guma do vlasů
a široký plastový čelenky, co tlačily za ušima 😅

jabjunka
7. srp 2009

Štepánka Haničincová a její čertík Bertík a pak kabaret.

astrane
7. srp 2009

A pak přišel oceán a Shalom 😀
kovový podpatky mě minuli,to jsem byla ještě moc mladá,ale pamatuju si je,i ponožky s krajkou do lodiček...

anky
7. srp 2009

ježiš ta vyčesaná natupírovaná vlna až do nebes 😀 lakovaná cukrovým roztokem 😀 a barevné laky na vlasys 😀

sisstin
7. srp 2009

já mám kovový podpatky i ted na jedněch lodičkách..a fakt to teda klouže jak prase 😝

anky
7. srp 2009

kovové podpatky jehly, ty jsem nosila do tanečních 😅