Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

jahodka85
13. led 2009

ja si pamatam, ako sme v skole mali kazda trieda svoje policko a pestovali sme tam mrku a inu zeleninu 😀

monkula
13. led 2009

jaber, ten Zounar je teraz ale fešák ,čo? 😀 😀 😝

erikasadek
13. led 2009

ja som bola tiez dobra pionierka... 😉

ked na zhromazdeni , kazdy hlasoval, i ked nevedel zaco, za tak ja som vzdy zdvihal preukaz proti... 😀

slunicko552
13. led 2009

elly spartakiáda 😀 taky jsem byla

darina77
13. led 2009

skuli my sme céčka kupovali zásadne na kolotočoch, a neviem či si pamätáte istý čas si všetky decká dávali na bycikle také farebné drôty, na kolesá sa to dávalo

dadulka19
13. led 2009

jááááj,to bolo super detstvo 🙂 🙂 🙂 .....

jabber
13. led 2009

slunicko - ale sisinky se snad dělají pořád, myslím, že jsem je viděla 😅
no jo, ty byly dobrý....a mléčný karamely po 10 v balení do sloupečku nad sebou 😀

dzany
13. led 2009

monkula no jasne 😉 😀
jo a - "kam šel brácha? brum brum na med do jednoty 😀 😀 " celkove komunistické reklamy byly sranda -pan vajíčko 😎

skuli
autor
13. led 2009

Holky dívaly jste se na ten odkaz,co jsem tu dávala?Je tam hodně věcí ze starých časů.Vpravo si vyberte

http://retro-misa.cz/co-se-zmenilo/

erikasadek
13. led 2009

a lukas vaculik, a jeho zaciatky filmy, a .. 😉

petrahy
13. led 2009

to je strasne nestiham citat 😀 😀 😀

slunicko552
13. led 2009

jabber tak to ani nevím 😅

martimarti
13. led 2009

Největší idol byl přeci Jirka Bartoška. Když ho nechali umřít v Sanitce, tak to byl celonárodní smutek ☹

jabber
13. led 2009

monkula 😀

jahodka85
13. led 2009

darina jasne...a aj tie kusky kelimkov sa davali na bicykle aby to rapkalo 😀

ukana
13. led 2009

a este sme nosili farebne snurky do tenisiek, poctivo som doma malovala jednu ruzovu a druhu zelenu 😅

slunicko552
13. led 2009

Teda já taky nestíhám 😀

anta
13. led 2009

Já to už ani nečtu, bo si uvědomuju, jak jsem stará 😀 😀 😀

krista
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
13. led 2009

Dobře, když jste mi zahltily IP tak pokračujte 😝 😉

skuli
autor
13. led 2009

HURÁÁÁÁ DÍKY

erikasadek
13. led 2009

huraaaaaaaaaaaaaa, dakujeme.... 😉

skuli
autor
13. led 2009

Tak kde jste babizny staré? 😀

titkovamiriam
13. led 2009

jeje diky hned sa tu citim lepsie 🙂 a pamatate ked byvala lyra a mal prist niekto lepsi listky sa nedali zohnad a tie filmy v kinach,a ked sa otvoril amfik v blave tam som byvala a tak som tam chodila najskor s mamou potom so segrou a potom s frajerom- a odtial do horskeho parku na kofolu 😀

marika80
13. led 2009

a este sme si so sudem cez balkon robili lanovku.

titkovamiriam
13. led 2009

bracho s tretim susedom zasa cez stromy postu 😀 ,vysedavali na strome a pisali si 😀 a bola vtedy lepsia zima kopec snehu ze sa dalo stavat iglu. 🙂

skuli
autor
13. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=dFtZHONNk2A

Jsem se málem počůrala smíchy tady z těch tanečků.Jo,to byly diskotéky-Žádný alkohol,drogy ani sex 😝

erikasadek
13. led 2009

ked hovoris o kine, ja som stal av rade na angeliku, skoro 6 hodin, len 4 hodiny pred otvorenim pokladne a potom este 2 hodiny po otvoreni, skoro uz neboli listky.. 😀

skuli, aj my , delili sme si to na par kuslkou, bolo to drahe, ale malo to ten sarm, vedeli sme ze je to drahe a vazili sme si to...

pamatam sa na bunkre so snehu, ked bola zima, a ako ste hovorili, nase klubovne v kocikarni... 😀 to boli casy...

a tie vlozky, vzdy podpultovy tovar.. 😀

anta
13. led 2009

Tady jsem, malej trochu prudí, nemůže usnout, ale určitě něco zase vymyslím, co jsem zažila před 100 lety, tedy když jsem byla malááá 😀 😀 😀

marika80
13. led 2009

a este som chodila aj na Hviezdoslavov Kubin, neviem ci este existuje.