Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

aponchie
13. led 2009

ten hlinik nevim presne,ale asi neco uvolnuje..ani hrnec hlinikovej nesmi byt ..

ja postradam a to zcela vazne kapesnicky vonave kusove balene(maji u nas v dogerce kus 3kc)
zive kvety konvalinky me to proste vonelo 😀
berusky a kopretiny do vlasku

aponchie
13. led 2009

dixi je nahodou dobrej a je porad v obchodej i vajecnak na hlavu 😀

renda71
13. led 2009

taky měla vaše škola družbu se Sovětským svazem??já si dopisovala se třema dívčinama,vím že jedna z nich byla Nataša,vždycky to byl pro mě svátek když od nich přišel dopis,natož pak balíček 😲
vyměňovali jsme si obali od žvýkaček,pohledy,fotky...jo to byly časy 😀

natalien
13. led 2009

jo ten žloutkový, ten byl ve skleněný lahvičce, že? Si pamatuju, jak nám to táta ještě ředil, že musí, jinak nám vypadají vlasy 😀

cairka
13. led 2009

a pamätáte: stratila sa pionierska šatka a má ju číslo ...

natalien
13. led 2009

Holky a taky jsme měli se spolužačkama založený sešit a ten koloval po škole, mezi kamarády a tam každá napsala nějaký přání a nalepila obálku a dala tam malý dárek, třeba samolepku, nebo tak nějak. Ale nebyl to památník 😀

aponchie
13. led 2009

jeee a branna vychova v prirode alias sacky igelitove a gumicky na nozky chlebnicek se svacinkou 😀

natalien
13. led 2009

Družbu si nepamatuju, můj ročník už ruštinu neměl 😀

cairka
13. led 2009

aponchie, a plynovú masku 😝

mikalove
13. led 2009

moja babka má ešte treaz pohare z džemov,také sklenené a nakreslené niečo..a jogurty na spodku džem a museli sme miešať..

lucenek
13. led 2009

apon jo chlebnik..to byl bágl 😀 😀 😀

natalien
13. led 2009

jo a plynová maska 😝 tehdá nemohl nikdo pochopit moji klaustrofobii, tak jsme měla za 5 😀 😝

lucenek
13. led 2009

jo a to měření papuly ve škole tím zobákem...k čemu to bylo??????????????????????? 😀

mikalove
13. led 2009

natalien aj ja som mala ten zošit,tam som mala otazky a oni mi odpovedali a zalepili to tam,davali sme si tam všelijaké somarinky a potom sme sa nebavili,ked niekto neodpovedal podla mojich predstav 😀

jahodka85
13. led 2009

pamatate na dzem v pohari s vlkom z rozpravky Pockaj zajac?

cairka
13. led 2009

lucenek, no to práve merali veľkosť plynovej masky, nie?

lucenek
13. led 2009

jahod to mám doma na dvd 😀 😀 😀

aponchie
13. led 2009

hehe antiperle 😀 mnam ..letim do cviceni pak to doctu jestlit ady nebude 1000prispevku,ale chtelo by to nejake linky na obrazkove stranky abychom si pripomeli jak to vypadalo vsecko..jestli mate nekdo moznost hazejte to sem at se pobavime..o vlozkach ani nemluvim 😝 😀 takovety v papirovem sacku obalene nejakou dirovanou veci se snurkama na predu a zadu to se asi melo nejak podvazat ne? 😀

mikalove
13. led 2009

doteraz si pamatám ako tie masky plynové smrdeli gumou.

cairka
13. led 2009

a tá čokoládka s tým dievčatkom v červenej šatke - Deva, abo tak nejak

jahodka85
13. led 2009

a mliecne desiaty v skole...sme sa ohadzovali tymi sackovymi mliekami 😅

jahodka85
13. led 2009

a teraz som si spomenula na cvicenie v televizii - Cvicme v rytme...sme kazdy vecer cvicili pred telkou 😀

erikasadek
13. led 2009

a co zemiakove brigady, alebo lyziarske zajazdy......... 😉
existuju este....?

lucenek
13. led 2009

a triangel...jednou jsem tam poslala látkového šmoulu a Mirto mi zahrál na želanie 😀 😀 😀 sem byla z toho paf 😀

zuzulik
13. led 2009

a 1. majove sprievody??? 😵 😀

zuzulik
13. led 2009

a hlada sa pionierska satka ... ja ju nemam, ma ju cislo 7 😀 😀 😀

eva7780
13. led 2009

som sa pobavila na tejto teme,s1.majovych sprievodov mam kopec fotiek 😉 akurat pioniersky tabor mi nesedel

petrahy
13. led 2009

a pametate sa na cistenie zubov v skole s tou slanou vodou? Vsetci sme stali v rade v umyvarke a stopovali nam to

andreah70
13. led 2009

Na to čistenie zubov si moc dobre pamätám bleee 😀 a tiež na pionierske tábory- bolo tam vždy super 3 týždne od rodičov 🙂 akurát tie nástupy v pionierskom to bol des, v posledný deň tábora košela nebola už bledomodrá ale šedočierna 😀

eva7780
13. led 2009

a fotenie v skole v pionierskom 😉 polovica mala na krku okrem šatky aj kluce od bytu na šnurke 😀