Digifotky vyvolané v drogerii. Jakou mají kvalitu?

tanuki
1. pro 2007

Ahoj! Nemáte prosím někdo zkušenosti s vyvoláváním digifotek v síti drogerií? Především mě zajímá jejich kvalita. Potřebuji vyvolat větší množství a ráda bych velmi rozumnou cenu 🙂 Dnes jsem byla v bývalé droxy, tam je mají za 2.40 (+39za zakázku), u nás v Kodaku jsou za 6,50-ale tam je kvalita zaručena... Díky za názory.

malovani
14. bře 2008

Holky, a do schleckeru musíte zanést fotky na CD nebo tam jdou poslat i přes PC 😉 ? Nikdy jsem to tam moc nezkoumala... 😨

lenerka
14. bře 2008

Ahoj

my taky posíláme fotky do happy fota do 13.3.měli 10x15 v akci za 2Kč
přijeli jsme z dovči a hned jim to tam přes net poslali a do 2dnů nám to přinesl doručovatel
fotky jsou krásný a máme už od nich asi 3zakázku a všechny se zatím povedly!
Určitě doporučuji prozkoumat net kde mají akce a za kolik 1fotku určitě se ti to vyplatí

pattie
14. bře 2008

tanuki: ono záleží na tom, jakou chceš kvalitu... dřív, když jsem ještě fotila na filmy, jsem si nechávala vyvolávat fotky v Droxi (to je teď ten Schlecker, myslím) a byla jsem spokojená, ale jen do doby než mi jeden film "zežvejkali" a fotky totálně zkazili. Byli z dovolený, no hodně mě to naštvalo, tak jsem raději začala chodit do minilabu i za cenu vyšší ceny (to zní ale blbě), vždycky se jednalo třeba o 20-25 filmů, takže jsem vydyndala i nějakou slevu a kvalita byla nesrovnatelně vyšší....

pattie
14. bře 2008

andelka: na fotky z digitálních foťáku ty "klasické formáty" neplatí, protože je tam nastavenej jinej poměr stran (takže Ti v reálu vyvolají cca 11x15) NEBO - ve fotolabu dělají tzv. s ořezem (tím pádem Ti je upraví přesně na formát 10x15, ale kraje oříznou) nebo bez ořezu (tzn. formát je 15 na délku a na šířku jak to vyjde, s tím, že tam jsou bílé pruhy).

laola
14. bře 2008

Jj, taky posíláme fotky do Happy fota a jsme naprosto spokojeni 😉 Když natrefíš na akci, tak je to za pár kaček 😉

chcanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monni_ca
3. únor 2015

Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku. Jde pouze o 6 odpovědí. Jsem studentka Střední školy obchodu a služeb Jihlava. Dotazník se týká mé maturitní práce na téma Drogerie Dm a drogerie Rossmann jako konkurenti v boji o zákazníka. Děkuji za Váš čas.

http://www.survio.com/survey/d/L5H0M3K6P1B3J7F3I