Digifotky vyvolané v drogerii. Jakou mají kvalitu?

tanuki
1. pro 2007

Ahoj! Nemáte prosím někdo zkušenosti s vyvoláváním digifotek v síti drogerií? Především mě zajímá jejich kvalita. Potřebuji vyvolat větší množství a ráda bych velmi rozumnou cenu 🙂 Dnes jsem byla v bývalé droxy, tam je mají za 2.40 (+39za zakázku), u nás v Kodaku jsou za 6,50-ale tam je kvalita zaručena... Díky za názory.

laura.
1. pro 2007

tanuki, já vyvolávám v droxi a spokojenost!!!

tanuki
autor
1. pro 2007

tak to mám radost! já mam fotky jen v počítači, ani je nemám zálohované na cd, tak by mě to hodně mrzelo, kdybych o ně přišla... 🙂

denousek
1. pro 2007

no ja jsem si je nechavala vyvolavat ted poprve v dm drogerii za 55 fotek jsem platila celkem i s poplatkama 180kc...jde to lehce z domu pres net,jen to tam odesles...byli za 2 dny hotove a jeste mi poslali meil ze uz sou 😉

terezkaaa
1. pro 2007

tanuki, já taky dávám do Kodaku a alespoň vím, že se na to můžu spolehnout a že ty fotky budou nějak vypadat.Jednou jsem to dala do Rossmana a dopadlo to katastrofálně-všechny fotky strašně tmavý. ☹

misicka455
1. pro 2007

Ahojky tak já normálně využivám těchto služeb na vyvolaní fotek přes net a zatím jsem nad míru spokojená. S pohodlí domu si pošlu co chci vyvolat a za dva dny to mám hotové. Většinou vyvolavám u nás v Elektrowordu, v Dm drogerii nebo foto stáru ( ale tam se mi to zdá trošku dražší).

petraluk
1. pro 2007

Já jsem jednou nechala udělat fotky v Rossmanovi a byly děsný. Většinou je nechávam dělat ve Fotostaru a jednou i ve Fotolabu a spokojenost byla veliká. Raději si trochu připlatim než pak být zklamaná. 😉

misicka455
1. pro 2007

V Rossmanovi si nechavám vyvolat fotky z normálního filmu a ty byli dobrý, ale z internetu ještě nemám tu čest.

lenycka
1. pro 2007

Ja je taky vyvolavam v Droxi a jsem spokojena. Jinak to, ze mas fotky jen v PC vubec nevadi, ty je tam jenom svym zpusobem nakopirujes nebo preposles nebo jak bych to nazvala, takze o ne neprijdes 😉
Svagrova je nechavala taky v Rossmannovi a desny, vubec ne vyrazny barvy, hnus!

lukin
3. pro 2007

Já jsem si nechávala v Droxi vyvolávat fotky jako svatební oznámení a super 🙂 100 fotek za dvě koruny 🙂 Myslím, že Droxi to dělá fakt kvalitně a na co platit víc u někoho jiného.

len
3. pro 2007

Mám zkušenost s Fotolabem, DM a Droxi, kvalita u všech dobrá a mám pocit, že to nakonec stejně posílají do jedné výrobny 😉 Necháváme si je takhle dělat běžně a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat 🙂

terezkaaa
3. pro 2007

Já si taky raději připlatím.Už bych se je do drogerky bála dát.Rozdíl tam určitě je 🙂

len
3. pro 2007

No tak jsme asi měli kliku (už asi 10x) 😀 Ale pravda je, že když ukazujeme kámošům fotky v albu, tak ti, co tomu rozumějí, nevěří, že jsou "jenom z drogérie" 😉

terezkaaa
3. pro 2007

len, je fakt, že na Rossmana tady holky většinou nadávají,tak na tom asi fakt něco bude.Jinam jsem to zatím nedávala,tak asi máte pravdu.Taky možná záleží na foťáku

len
3. pro 2007

No, tak na foťáku kvalita fotek záleží určitě 😀 A taky je fakt, že u Rossmanna jsem to nikdy nezkoušela 😒 Ale DM a Droxi běžně, naposled jsem dělala 13x18 po 6,90 fotky z Islandu, zapaspartovala jsem je s černým pozadím a teď nám visí na chodbě a každý je obdivuje 🙂

pomidorka
3. pro 2007

hlavně nevyvolávejte ve Fotolabu......tolikrát mě nas.....zrovna dnes,dali mi fotky jiné svatby za tisíc.....ale internet je internet

herminka
3. pro 2007

My necháváme vyvolávat fotky v Droxi (nyní Schlecker) a jsme spokojení 😉 (nechávali jsme tam vyvolávat i profi fota ze svatby).

sarkaa
3. pro 2007

Nechávala jsem v Rossmanu protože tam taky většinou chodím.Ale teď už teda ani náhodou protože poslední várka se mi zhruba před měsícem vrátila hnusně ořezaná (rozkousaný fotky na okrajích prostě děs).Na kvalitu si ale nemůžu ztěžovat.Teď už dám raději přednost Droxi ale fotky vyvolávám málokdy,většinou si je tisknu sama doma.

karotky
6. pro 2007

Tanu............já nechávám fotky z dogitálu vyvolávat v býv.Droxi a jsem s kvalitou i cenou spokojená.Ovšem,že si je ale musím doma upravit(světlost,ostrost,velikost-ořez).Nechávám si je vyvolávat po 100ks.,aby se mi to vyplatilo vzhledem k manipulačnímu poplatku. 😉

pe3cka
6. pro 2007

Ahojky, já jsem si taky nechávala vyvolávat v bývalé droxi a byla jsem s nimi spokojená nejvíc...měli nejkrásnější a nejostřejší barvy a cena taky super...takže vřele doporučuji!!!

arietiska
6. pro 2007

tanuki: Absolutní spokojenost!!! Krásné bary po vyvolání, dobrá kvalita,dobrá cena, idelní program na poslání přes net!!!

tanuki
autor
6. pro 2007

Díky moc za zprávy! Tak zkusím toho Schleckera, když jsou na něj tak dobré reference. Teda až budu mít čas se fotkama prohrabat a vybrat...( většinu 😀) A snad to i konečně vypálím na CD a někam uschovám 😠

chaarleene
6. pro 2007

ahoj, holky, jen vám k tomu dodám, že většina fotek z drogerií skončí v laboratoři Fotolabu 🙂 takže kvalita by se neměla lišit. Co vím, tak určitě Schlecker, Rossmann a Teta, taky FotoStar a myslím, že i DM.
Jinak Fotolab má teď na svých stránkách ke stažení prográmek na objednávání fotek i různých jiných věcí s fotkama (fotoknihy, kalendáře, hrnečky,...) - teď zrovna jsem tam objednávala fotoknihu a fotky ze svatby, tak čekám na výsledek. Jo a jedna pozitivní věc - dřív šly ve Fotolabu všechny fotky přes automatickou úpravu (takže nám to jednou hodilo fotky z dovolené hodně dožluta, protože ten automat nemohl pochopit, že by mohla být obloha a moře tak modré), v tom novém prográmku už se to dá vypnout 😉

womann
6. pro 2007

Ahoj,vyvolavam v Tete, a spokojenost 🙂

brnda
7. pro 2007

mi taky nechavame vyvolavat v tete a jsme spokojeny

vlastovka
14. bře 2008

My necháváme dělat fotky ve Fotolabu a jsme s nimi spokojení, jinak jsem slyšela chválu taky na fotostar.

Chci se zeptat, nechala jste si některá dělat u fotolabu fotky teď někdy v poslední době? 🙂

zuzule
14. bře 2008

Ahojky. My taky vyvoláváme fotky ve Schleckeru a v pohodě. Viz fotoalbum - posledních šest fotek 😉

jabber
14. bře 2008

My posíláme po netu fotky udělat do fotostaru už roky a jsou super 🙂 . Ceník zde:

Formát fotografie Počet fotografií v zakázce Cena / ks
9x…(13) do 99 3,59 Kč
100 - 299 2,59 Kč
300 a více 1,99 Kč

10x..(15) do 99 3,99 Kč
100 - 299 2,99 Kč
300 a více 2,49 Kč

andelka
14. bře 2008

My jsme si nechali nějaké zkušební fotky vyvolat ve Schleckeru (nikdy předtím jsme to nezkoušeli, vždycky jen z filmu), dali jsme to na CD, ale nevěděli jsme, jak to upravovat. Fotky vyšly krásné, ale ve zvláštní velikosti, mělo to být 10x15, ale kvůli nastavení ve foťáku to bylo méně. I tak jsou krásné.Určitě tam dáme vyvolat i ty na kterých nám nejvíc záleží, ale předem si je upravíme.

valentynka
14. bře 2008

ahojky,
já posílám fotky do happy fota přes net a fotky jsou super kvality i barvy a za super ceny. vždycky je dobrý počkat na kaci. mají třeba 10x15 za 2,- kč takže super. necháváme vždycky fotky z dovolený vyvolat.