Digisběrna v drogerii. Mají nové internetové stránky?

liviky
9. lis 2008

Neechala sem si skoro před 2.lety udělat v droxi drogerie album fotek,teď se však drogerie přejmenovala na Schlecker a já nemůžu nikde najít jejich novou adresu,fotky stále dělají,do drogošky chodím,takže tu digisběrnu nezrušili,ale když najedu na stránky jak Shlekeru,tak i droxi a dám tam digi sběrna tak sou ty stránky po vypršení lhůty,poradíte někdo????prosím....nebo třeba ňákou jinnou digi sběrnu,kde bych si doma v klídku rozmyslela a vytvořila vlastní album a pak to tam jen zaslala???
Předem díky 😀

rozela
9. lis 2008

liviky, zkus happy foto. posílám si tam fotky z domova po netu a zatím jsem vždy byla maximálně spokojená. fotky přijdou tak do dvou tří dnů na dobírku a cena je si myslím víc než příznivá. stále mají nějaké akce, alba taky dělají, no jukni:
www.happyfoto.cz

liviky
autor
9. lis 2008

dík rozelo,samo že kuknu 😉 ,jen doufám,že se tam taky dá vybrat obal toho alba a možnost napsání textu k fotce?? 🙂

rozela
9. lis 2008

doufám, že takové služby jsou u nich samozřejmostí. já tedy alba ještě neobjednávala, tak nevím. snad u nich budeš taky tak spokojená jako já 😉

liviky
autor
9. lis 2008

no už sem se tam registrovala,ale nevím jak začít dělat to album s fotokroužkovou vazbou?

rozela
9. lis 2008

stáhla sis ten HF designer? ten by ti měl pomoct. jestli to funguje jako u objednávání fotek, tak tě provede celým procesem krok za krokem uplně v pohodě. 😉

liviky
autor
9. lis 2008

no stáhla,ale čéče stejně musím svoje fotky zmenšit,jinak tam nevejdou a je to docela složitý,to v tom droxi to bylo kdysi lehčí,tam to bude na hoooodně dlouho! 😖

rozela
9. lis 2008

ooo jééé! tak to jsem netušila. já to používám jenom na vyvolání fotek, tak o tomhle nemám přehled. 😅

rozela
9. lis 2008
rozela
9. lis 2008

ježiš promiň, koukám na to jak tele a ony jsou to foťáky! 😔

rozela
9. lis 2008
jabber
9. lis 2008

liviky - já na všechno používám http://www.fotostar.cz/ 🙂 a je tam i offline client 😉

liviky
autor
10. lis 2008

díky jabber,koukla sem ,ale nikde sem tam nenašla albumy,..........na tom happyfoto tam sou!

jabber
10. lis 2008

liviky - jaký albumy myslíš?

liviky
autor
11. lis 2008

no já chci nechat udělat na vánoce bráchovi album,takovou fotoknihu s kroužkovým vázáním....tak abych mohla pod fotky dát svůj text atd....

jabber
11. lis 2008

aha, no fotoknihy samozřejmě mají http://www.fotostar.cz/cs/cewe-fotokniha/moje-c... - stáhneš si ten program a už tvoříš, jde to bezvadně 😉. Dělala jsem bráchovi takhle fotoknihu 50 stran - povídku o jejich svatbě, co jsem napsala, doplněnou fotkami 😵

liviky
autor
11. lis 2008

jo díky jabber,to sem potřebovala 😀