Diskuze bez hádek 🙂

chlebenka
22. únor 2012

Na MK je super to, že se to tu na diskuzích skoro vůbec nehádá, nebo když už, tak jsem narazila opravdu minimálně. Jsem za to moc ráda. Na jistém jiném diskuzním foru se to hádá dost často, mnohdy se diskuze zvrtne úplně jiným směrem, začne se urážet, ba až ponižovat. Mám už i strach tam nějakou diskuzi založit, protože se bohužel najde dost často nějaký "chytrák", který jí převede jiným směrem a spousta se nechá tím i strhnout a už to jde pak od 10ti k 5ti 😉 .
Proč myslíte, že je to tak? Proč se vlastně lidi na diskuzích někdy hádají, jen proto, že mají na věc odlišný názor? Ptám se, protože to nechápu, mě by třeba nenapadlo někoho napadat protože má jiný názor, nebo ho na diskuzi napadnout prostě jen tak. A to že jsem byla napadena, jen proto, že jsem mluvila slušnou, leč lidovou češtinou, samozřejmě bez vulgarismu, abych nadlehčila diskuzi... No nevím. zkuste mě to trošku vysvětlit, teda pokud máte chuť, ale bez hádek prosím 🙂

ffiinnkkaa
22. únor 2012

@chlebenka Dle mého se tady lidi hádají taky a stejně jako v jiných fórech jak píšeš 😉

Žhavé témata jsou například - očkování, chodítka, brumíci 🙂

Nevím proč se tady hádají, já osobně to nemám ráda a ani se do takových diskuzí nepouštím, možná je to i proto, že něco napíšeš a ani to nemyslíš zle (protože kdyby ses bavila slovem požnáš to v jeho tónu)
ale tady jen píšeš a nevíš jak se u toho člověk tváří 🙂 Někdy ani smajlíky nepomůžou 🙂

romcovaklarka
22. únor 2012

@chlebenka Já si někdy říkám, že snad někdo si sedne k tomu počítači už rovnou s tím úmyslem, aby se pohádal 😅 Ale jinak souhlasím s @ffiinnkkaa že i tady se to kolikrát dost hádá. A určitě to má o dělat s tím, že je ta diskuse písemná. Jednak přesně - nedá se vidět ten tón, často se lidi špatně pochopí... a za druhé něco, co by si netroufli říct druhému do očí, klidně napíšou 😕

chlebenka
autor
22. únor 2012

@romcovaklarka J,j, máte pravdu děvčata, holt je někdo víc hádaví a někdo míň 😉 . Já třeba, když nemám náladu, tak se radši pohádám s manželem 😕 , ale to už musí být. Člověk je třeba trochu bez nálady, no a pak už stačí málo 😅

weri1
26. únor 2012

přesně tak ...psané slovo vyzní jinak a pak to jede ..... 🙂

jatonka
Autor odpověď smazal
Zobraz