Dítě Beran. Jak se chová?

j.a.n.u.s.
22. črc 2009

Tak kdyz uz jsme v tom....jak se chovji vasi beranci/ovecky?

U nas je to spise myslitel, nez sportovec....

jeudi
22. črc 2009

ahojky ja mam beranka a je to zlate dite umi se sam zabavit hraje si je klidny ..ale tvrdohlavy

j.a.n.u.s.
autor
22. črc 2009

El je taky klidne dite, vyhraje si sama...vsechno komentuje-divim se odkud to ma-asi vnitrni moudrost 😵

j.a.n.u.s.
autor
22. črc 2009

Nemusite mit zrovna doma berana....muzete i vy maminy(co jste narozene ve znameni beran)podavat info o tom, co vam delalo a nedelalo dobre ve vychove....jake jste byly...atd.

renda71
22. črc 2009

tak já mám doma dva berany a dva býky 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
22. črc 2009

rendi a muzes nam o tom rict vic??? 😀 😀 😀

lenka132
22. črc 2009

já jsem BERAN, dcera býk a starší děti oba berani-no někdy je to pěkná trkačka 😀 😀 😀 (žijeme pod jednou střechou-2berani, býk a střelec-to je kombinace, co?)

janus-jo já jsem tvrdohlavá a děti též, ale myslím si, že jsem trpělivá, no ale když bouchnu tak to stojí za to 😵

sisi.v
22. črc 2009

já jsem beran - nesnáším autority, odmala, poslouchat jsem tedy nikdy moc nechtěla...všechno vždy svojí hlavou 😉, nerada se moc tulím, mamka říká, že jako dítě jsem žádný mazlíky mazlíky nikdy nechtěla 🙂. ale jinak sportovec tedy určitě nejsem 😉

poupe
23. črc 2009

dcera je taky beran a taky zadny tuli tuli 😀 opravdu malo,taky je samostatna a vyhraje si a taky tvdohlava,ale to nevim jestli je vekem

sarkabrezen
23. črc 2009

tak můj beránek je teda tuleň mazlíček největší 😵 😵

jinak ta charakteristika na skola-esoteriky.cz je ve spoustě věcí přesná 🙂

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

sisi...jakobych poznavala v tobe svou dceru....taky se moc nechce tulit! ☹

sisi.v
23. črc 2009

janusko, to asi nepřejde ☹, já jsem ochotná se tulit jen s mojí malou (no a občas s manželem 😉, ale jinak si raději udržuji od všech odstup. ale ona ti to určitě vynahradí jinak 🙂

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

ona se tuli jenom vecer, nez jdeme spat-tak mazlinkujem co jsme nemazlinkovaly pres den... 😀

lenka132
23. črc 2009

tak já se tulim moc ráda a často, jak s manžou, tak s Kačkou
Verča s Dádou-tak ty už se netulí ☹ ale Dáda, když byl malý, tak se tulil pořád, moc ráda na to vzpomínám.....Verča tolik né, ale Dáda byl tuleň 😉 možná to kluci mají jinak 😉

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

zvlastni jak jsou ty deti jine...ale zalezi i na ascendentu 😉

jeudi
23. črc 2009

a take zalezi na jmenu kazde jmeno ma jinou povahu mam o tom knizku

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

tak zase jsem se zkousela tulit a nic 😀

jako beranci, maji tu potrebu mit posledni slovo???

sisi.v
23. črc 2009

myslím, že ani ne janusko. ale mám ascendent raka (což je tedy s beranem kombinace...), a občas se jako rak cítím víc než beran 😕

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

tak to je pozitivni sisi...bo racci jsou racci 😉