Dítě je podobné spíš mamince nebo tatínkovi?

ifulinka
20. lis 2007

Ahoj holky. Chtěla jsem se jen zeptat komu je podobné vaše první dítě? Tatínkovi nebo mamince? My se v genetice učili, že první dítko by mělo být podle genetiky podobné otci a mít povahu po matce a ostatní děti podobné matce a povahu po otci. Tak by mě jen zajímalo, jestli to opravdu platí nebo to jsou jenom fámy 😉

ivcar
12. pro 2007

Ahojky, tak u nas do roka vsichni rikali, ze je dcerka cely tatinek, ze po me nema ani usi 😠 , ale po tom roce, ted uz jsou ji tri, je verna kopie maminky 😀 i s tema povahovyma vlastnostma, po tatinkovi je jen takova citlivka 🙂 .

motol
22. srp 2008

ahojky,tak já musim smutně konstatovat,že náš malej je celej otec,zatim nikdo neřekl,že by byl po mě,jo prej snad pusinku má po mě,a povahově je po tatínkovi,myslim,říká se že se častem vybarví a mění podobu,ale ten náš za celej 7měsíců pořád celej tatínek!!!!!!

berynka
22. srp 2008

Motol, tak můžeš být ráda, že je malej aspoň na někoho... že není vyměněnej 😉 . Ale je fakt, že chlapečci bývají na maminku. U nás je malá na tátu a podle okolí čím dál víc 🙂 .

kristi
22. srp 2008

ja nevim, mala je pry celej manzel, ale ma moje oci....myslim, ze je to takova poulicni smeska 😀 😀 😀

motol
22. srp 2008

no vyměněnej není,fakt celej tatínek,ale občas mi přijde líto když nás někdo potká,jé celej tatínek,já chci taky aby něco po mě měla,no říkám,že třeba inteligenci 😉 ,no smířím se stím,že má snad pusinku po mě ,a měnil se obličej vašemu dítěti od narození až do ted,a nebo stejný,jenom vyrostlo 🙂

ifulinka
autor
22. srp 2008

Tak já se púo dlouhý době taky hlásím a musím taky potvrdit, že naše malá je celej tatínek.. Ale to nejdůležitější má po mně..přece pohlaví 😀 😅

motol
22. srp 2008

tak to se fakt máš,ani to po mě nezdědil 🙂 ,nj je to hold kluk 🙂 🙂

muminek
24. zář 2008

Mě všichni tvrdí že je malej celej tatínek ale nám to nepříjde. Ale mamžel je na to pyšnej tak mu to brát nebudu 🙂

caira
24. zář 2008

tak u nas to je zatim tak, ze mala je podobou cely tatinek a tim myslim, ze ze me fakt nema absolutne nic 😀 kdyz me s ni nekdo vidi venku tak si musi rikat, ze jsem to dite snad nekomu ukradla. Povahu zatim nevim..ale asi bude po me 😅 umi byt pekne protivna a uknourana 😀 takze to asi sedi 😀

aponchie
24. zář 2008

no mala je verna kopie manzela a povahu ma po me 😀

schwarzovka
25. zář 2008

my máme doma taky kopii tatínka...po mně má jen oči, velké palce u nohou a ekzém 😀

kozinka
29. zář 2008

Supr téma 😀 Na nás to teda sedí perfektně! Malá je celý tatínek, je to až neskutečná podoba.... když listuju manželovýma fotkama, tak je to až k nevíře.... jak dokáží ty děti dělat stejné ksichtíky 😀 A ze mě nemá malá vůbec nic.. 😅 snad jen to, že je holčička.. 😀

kozinka
29. zář 2008

a povahově zatím teda nevíme,ale byla bych radši kdyby byla po tatínkovi, to je klíďas a pohodář a mamka těžká prudička.. 😀

motol
29. zář 2008

tak malej už se nám vybarvuje povaha táta a podoba jak už sem psala táta je fakt,že když se podívám na fotky když byl manža malej neuvěřitelná kopie 🙂

marselina
30. zář 2008

jak vypadal tatínek kubíčka když byl malinkej to nevím,povahu má po mně a dědovi a jinak říkáme že je to celej děda,vstekloun,kolikrát grimasy a tak vůbec.

bajnokova
30. zář 2008

My to s tátou máme rozdělený první dcera je sice podobná na tatínka ale ma i něco po mě ale ovšem naše druhá dcera je klon 😀 je to celej táta! 😵

ivulinda
2. lis 2008

No já musím říct,že naše dcera je celý tatínek a ještě k tomu je do jejich rodiny víc podobná 😖

ivulinda
2. lis 2008

ALE mě to neva jsem chtěla říct 😀

jabber
17. lis 2008
alcatko.j
17. lis 2008

😅

maart
17. lis 2008

...jojo, u "nas" na diskusi uz tenhle clanek probehnul...a ja jsem si taaaaak prala krasnou dceru! 😀 😀 😀

marinka
17. lis 2008

Naše Anička je celý tatínek 😀 😀 Říkají to i prodavačky v sámošce a pošťačky 😅

lenkabu
19. lis 2008

Já vůbec nevím...půlka lidí říká že je celá já,druhá že manžel...asi bude směs 😀 Já to u vlastního dítěte nepoznám. Když koukám na fotky nás jako mimin tak je asi víc podobná mně.

berus
6. pro 2008

Já jsem si porodila vlastního tátu. Vážně, malej není podobnej ani mě ani manželovi 😅 , je celej děda 😀

janula2008
25. pro 2008

Marinko:u nás je to taky celý taťka 🙂

gedgitka.a
25. pro 2008

Tak náš malej, byl první 3 měsíce, prý celý já, teď je celej manžel a po mě má, jen velký modrý kukadla, uvidíme jak se nám dráček časem ještě vybarví 😀

snehurka11111
25. pro 2008

No, u nás je to taky celej tatínek 😉

johanda
26. pro 2008

moje druhá dcera je celý švagr 😅

anke
29. pro 2008

Nazdarek, hezke tema 😀

Tak nas mrnous je zatim cely dedecek - tvar lebky, vlasy, nos, tvaricky, pusinka ... proste muj otec, dokonce dle dochovanych obrazku je to temer jedno a to same dite, povaha se jeste asi tolik nepozna - spis klidas, ale to muze mit po nas obou ... tesne po narozeni byl podobny spis na meho brachu 😅 😀

Ale u nas v rodine - bracha prvorozeny neni uplne podobny ani na mamu ani na tatu, hodne ma z dedy (mamin tata), povahu takovy mix mamy a taty, ja jsem do mamky, ale neco mam z taty a povahu mam jinou nez oba dva - teda asi taky nejaky mix mamy a taty 🙂

slunicko552
30. pro 2008

Tak prcek když se narodil byl celý jeho otec,úplně neuvěřitelná podoba.Po mě měl asi trochu nos 😅 .Teď už se víc podobá,ale stejně je více na chlapa 🙂 .