Dítě narozené ve znamení býk. Jaké je to Vaše?

karotky
autor
22. črc 2009

Jelikož jsem také býk,Adámek(jakožto dítě)odpovídá mým představám. 😵
Nemůžu mu vytknout žádnou špatnou vlastnost(kromě občasné ne/chuti k jídlu 😅 ).Je sice pravda,že někdy zlobí,ale dá se to ukočírovat.Jsem vděčná za to,že neznáme amoky vzteku,že jsem pro něj(zatím)středem vesmíru,že umí poznat sám,kdo ho má opravdu rád,................... 😵

danu
22. črc 2009

o znameniach tu tema uz je, skus pozriet sem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

karotky
autor
22. črc 2009

danu................já měla na mysli spíš:"Jaké je Vaše dítě(jako býk)?!"..............,než :"Jaké je Vaše znamení?" 😉

sylvar
22. črc 2009

to je moje Sofinka 😵

tak u nás jsou dost nezvladatelné výjevy vzteku, nechuť k jídlu veliká, k mlíku zase chuť veliká
jinak si dost otypovává lidi a jen tak s někým se nebaví 😎

macca5
22. črc 2009

u nás je to podobné,nechuť do jedla,tvrdohlavosť,trucovitosť-aj pri obliekaní,čo sa mu nepáči jednoducho si ani neoblečie.Neznáša,ak si ho niekto doberá 😠 a podripáva,ludí s ktorými sa chce baviť si vyberá,neznáša faloš,nedá sa kúpiť,jeho náklonnosť sa dá získať iba láskou 🙂 .Niekedy je to velký boj,ale vačšinou sa to dá zvládnuť-s pevnými nervami. 😝 Vie však byť aj velmi milý ,zábavný a prítulný.

grisgot
22. črc 2009

Ahoj mamky, já mám doma taky "býčka" 😀 A toto, co píše macca : "ludí s ktorými sa chce baviť si vyberá,neznáša faloš,nedá sa kúpiť,jeho náklonnosť sa dá získať iba láskou" 😉 To nás vystihuje naplno! Máme kolem sebe lidi, kteří i kdyby mu přinesli modré z nebe, tak on je prostě nepobere..nepadli mu a hotovo..

grisgot
22. črc 2009

Mimochodem..ahoj sylvar, Sofinka ti roste jako z vody! 😉

jabjunka
22. črc 2009

Taky mám doma býka.je to ten nejmladší.A tohle je přesně on.""" "ludí s ktorými sa chce baviť si vyberá,neznáša faloš,nedá sa kúpiť,jeho náklonnosť sa dá získať iba láskou" To nás vystihuje naplno! Máme kolem sebe lidi, kteří i kdyby mu přinesli modré z nebe, tak on je prostě nepobere..nepadli mu a hotovo..""" 😀 😀 😀

mikalove
22. črc 2009

to je aj moja dcera ,tak si to idem prečítať 😉

peppapig
22. črc 2009

Ahojte, taky mam doba byka 🙂 Teda nevim, kdy jsem naposledy cetla nejaky horoskop, ale tvuj link karotky si rada prectu. Moje dcera je uz od miminka i podle doktoru extra aktivni clovicek. Je velmi spolecenska, kamaradka je i s clovekem, ktereho zna 2 minuty (coz je dobre i spatne), urazliva zacala byt az v posledni dobe, ale to ma asi po mamince, vsechno musi zkusit na vlastni pest.

sylvar
22. črc 2009

gris, ty jo, já ani nevěděla, že čekáte miminko!a holčičku, super 🙂

marie83
22. črc 2009

karotky - díky 😉

marie83
22. črc 2009

tak to teda naše Máří je hned s každým kámoška je až moc přátelská to jen semnou se hádá,protože já jsem beran takže si občas nemůžem ustoupit 😀 ,ale nakonec vyhraje stejně ona je silnější 😀 a umí to semnou!

iinuska
22. črc 2009

Ahojte, moj otec bol narodeny v znameni byk a teraz aj nas druhorodeny syncek.

zitaje
22. črc 2009

Ja mam tiez doma bycicu a z toho horoskopu na nu plati hlavne to, ze s natlakom sa na nu ist neda. Ona to ustoji, aj ked ja som uz s nervami v koncoch 😖 🙄 . A stale musi mat vsetko odovodnene. 😉

lenka132
22. črc 2009

Ahojky, mám také dceru v býku 😉 Já beran-a obě manželovi děti z prvního manželství též berani-na někdy je to dobrá trkačka 😀 😉

peppapig
22. črc 2009

zitaje, tak je to i u nas 😉 A nepomuze nic 😀

Z toho co jsem precetla, je to u nasi M tak pul na pul, neco naprosto sedi. Chci si to jeste jednou precist 🙂

Nase M je rozdava pusinky nejen rodicum a znamym, ale i detem na detskych hristich a ve skolce 😀 Je to tatinkova beruska, co ma tatinka omotaneho okolo prstu. Je velmi bystra a zvidava. Moc me potesila ta pasaz, kde se pise o hudebnich nastrojich, jen cekame na spravny vek a na co ji dame, pac miluje zpivani, hudbu, bubinky a proste se do rytmu vrti od 8mi mesicu. Nejoblibenejsi jsou vsak knizky a malovani 🙂 K panenkam je velmi pozorna, ale litani venku s klukama povazuje za vetsi srandu.

peppapig
22. črc 2009

''Vychovávejte svého býčka nebo jalovičku v atmosféře pohody a lásky. Namísto neviditelného plotu z ostnatého drátu ho obklopte zjevnou náklonností. Netahejte ho moc za rohy a nechte jej pást se svým klidným tempem. Naplňte mu uši hudbou a oči krásou a on za to jednou naplní vaše srdce klidem a mírem.''...a tak to u nas presne funguje 🙂

duska1122
23. črc 2009

ahoj ja som tiez byk a po tom co som si precitala tvoj link musim priznat ze to sedi na mna takmer do bodky. ako dieta som bola neovladatelna ako doma tak aj v skole ked som bola o niecom presvedcenna tak by so mnou nepohli ani heverom. ak nebolo po mojom tak som sa zmenila na tajfun. este aj teraz mam obcas zachvat ked ma nieco nas....a aj moj priatel hoci je raz taky velky ako ja sa schovava kade lahsie. myslim ze deti v tomto znameni potrebuju vela uznania a citlivy, trpezlivy pristup a hlavne uprimnost, ale to asi vsetky deti nie?

nataly7
23. črc 2009

ahojte ja som tiez bycica a moj syn lukasko je byk no super kombinacia ked sa obidvaja zatneme tak pohroma ,ale inak je zlaty ,nema chut do jedla niaku velku ale ja by som jedla skoro stale ,nerad prehrava vtedy ma nervy ,je dost pohodlny ,lenivy ale netreba mu vsetko dovolit inak by nam prerastol cez hlavu inak je dost sikovny len ho treba dokopat k tomu a vtedy ide naplno

sylvar
23. črc 2009

teď jsem si přečetla výše uvedený odkaz, a dost toho platí, na malou se musí podobrém, mluvit, vysvětlovat a pak je klid(většinou)
i když je teda neskutečně vzteklá, když jí něco nejde, nerozumíme jí, co říká(to se jí ani nedivím) 😀

ale mazlí se neustále, v pondělí jsme byli plavat a najednou vstala z dětského bazénku, běžela k velkému,dala tatínkovi pusinku a zase odběhla, jen tak, nikdo jí to neříkal 😵 😵 😵

mokuska
23. črc 2009

ahojte moj otec,brat aj manžel sú býci takže je to fuška zvládať tolko emócií ,naštasie už dalšieko býčka nemám len strelca a blíženca ale aj to sú riadne potvorky-.

danu
23. črc 2009

marie83 • 1d • Včera ve 20:22
http://skola-esoteriky.cz/znameni/byk.html

marie83 • 1d • Včera ve 20:24
My máme doma malou býčí slečnu a já jsem beran takže domluva mezi námi bývá dost složitá občas 😀 už ve svých třech letech je dost neůstupná 😀 tak by mě zajímalo jak jsou na tom ostaní býčci. 🙂

karotky • 1d, snž • Včera ve 20:29
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

caira • 1d, 5tt • Včera ve 20:33
ja sama jsem byk a dcera je ryba, takze ok..ale dalsi prirustek by mel byt podle vseho beran takze uvidime jak to bude 🙂 i kdyz manza je beran a uplne super..mirny jako beranek 😀

crca • 2d • Včera ve 21:21
Já mám dva 3 měsíční býky,copak Matěj,ten by měl být nějaký klidný znamení,ale Michalka ta je už teď býk 😀

marie83
24. črc 2009

Dík za přesun 😅 nějak jsem si nevšimla,že už tu býci jsou 😀

helenkasabinka
24. črc 2009

ahojte ja mam dcerku tiez narodenu v znameni byk 😀

helenkasabinka
24. črc 2009

moja mala tiez miluje mlieko,papa zatial s radostou ale tiez si jedno vybera,ludi si tiez vybera,je pritulna a inak velmi dobra 😵