Dítě Střelec. Jaký je?

power700
22. črc 2009

Já bych s dovolením 🙂 založila téma jako sisi (nevadi,že 😉 ), ale na jiné znamení. Já mám doma střelkyni, takže vy, co je máte doma taky-jen děti-sem s vašimi postřehy, jaká dítka jsou atd..
Mně někdy připadá, že je fakt střelená 😀 , co dělá za blbosti a hlavně, je mooooc živá, pořád musí být v pohybu a něco dělat a vymýšlet. Takže já se s ní opravdu nenudím. 😀

peppapig
22. črc 2009

ja jsem dite strelec 😉 😀

dvojka
22. črc 2009

power-taky mám doma střelenou střelkyni a taky Kristýnku 😀 .No jo,jednou zní bude minimálně výzkumník a nebo ,třeba běžec E.Zátopek.
Taky je to pěknej komandant a papoušek 😀 .A strašně rychle se všemu učí

nensy
22. črc 2009

tak já mám doma obě děti střelce 😀

jabjunka
22. črc 2009

já mám doma taky střelce-7 a půl roku kluk a vzhledm k tomu,že mám s čím srovnávat,je to z našich čtyř dětí to nejklidnější a nepohodovější. 😉

dvojka
22. črc 2009

j.a.n.u.s.
jejda 😨 je to celkem trefné,alespoň z části se to opírá o realitu 😀

power700
autor
22. črc 2009

dvojka, jsem zvědavá, jaká bude naše Týna třeba ve čtyřech letech,jako je teď vaší. (jinak naše je 14.12. 😵 )
nensy, to je super, obě děti slaví narozeniny ve stejný den! A pasuje na Lukyho horoskop?
jabjunka, nevím, jestli jsou kluci střelci pohodovější, možná ano, co slyším od kamarádek, ale holky, ty "jedou" 😀 (myslím, jak jsou živé a aktivní)

jabjunka
22. črc 2009

power700:Já mám dceru pannu a je to taky nářez 😀 ,ale moje nej kamarádka je střelec a byla opravdu vždycky neřízená střela a do dneška je. 😀

smilers
22. črc 2009

Nazdarek, ja mam doma 3 strelce, ja jsem strelec, manzel taky a ma mamka taky😀😀

dvojka
22. črc 2009

smilers-celá rodina střelená? 😀

smilers
22. črc 2009

dvojka asi tak nejak 😀 a to jsem jeste zapomela, ze muj deda byl strelec, ma sestrenka je strelec, a muj strejda😀 dalsi uz fakt nevim😀

dvojka
22. črc 2009

teda to je něco,pomalu na gynesovku 😀

smilers
22. črc 2009

dvojka, to asi ne, to by musela byt asi uplne cela nase rodina😀

annysek
22. črc 2009

Tak vzhledem k tomu, že já jsem střelec 20.12. a dcerka se mi narodila 13.12. také jako střelec, tak se obávám, že budu bojovat sama se sebou až bude větší, zatím jí je jen 7 měsíců, takže těžko říct jaká bude. Ale jestli bude stejný číslo jako já, tak se máme na co těšit 😅

nensy
22. črc 2009

ahojky power jo je to super že nám to vyšlo tak krásně no ještě jsem neměla čas pročíst horoskop ale pustím se do toho ale zatím co jsem tak prolítla tak v něčem ano 🙂

jablunko tak naše nela je taky nezřízená střela 😀 jenom doufám že jí to přejde 😝

tindra
22. črc 2009

teda tohle jste mi dělat neměli,že opustí svou rodinu brzy-to jako že mi moji chlapečci utečou???No ale já je nepustím 😀 😀 jinak zatím nevidím rozdíly mezi jinýma dětma
😉

soanpe
23. črc 2009

moje původně hodný, tichounký miminko -střelec se proměnilo v dračici - divokou ,upovídanou, vymešlející neplechy a různý jiný roštárny 😅

nensy
23. črc 2009

soanpe to samé je naše malá a je pěknej nerváček

vladunka
23. črc 2009

mám dcerku střelkyni..
nechce být v ničem omezována..nesnáší nespravedlnost..je velice živá,temperamentní a hodně samostatná..a je to pěkná vzteklinka 😀

nensy
23. črc 2009

vladunka koukám že je to všude podobný co 😀

vladunka
23. črc 2009

nensy přesně tak 😀 nesnáší ležet v posteli...ted trpí,má totiž neštovice a je ji mizerně 😒

nensy
23. črc 2009

jo tak naše malá taky a jak je to u vás večer nám malá vubec nechce spát já už bych spala a ta je ve svém živlu 😀

vladunka
23. črc 2009

to samé u nás..ve 22 hodin smlouvá,že do hajan nejde 🙂
a ráno v 6 hodin už je zase svěží 😠 😀

nensy
23. črc 2009

jinak naše tchýně říká tím jakej je nerváček že ji máme rozmazlenou ale není to pravda prostě tím dokazuje co se jí líbí a co ne

leena24
21. říj 2010

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské! 😉
http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

mamkamarketa
21. říj 2010

Ja mam doma taky temer dvouletyho strelce (25.11.) se spinkanim u nas nikdy nebyl problem jde spat pred 20h a vstavame kolem 8:30 😉 takze materska. jinak muj syn je hodne temperamentni, neustale v pohybu, nemusi mazleni a tak 😒 obcas se teda poradne nastve,ale to je spis k veku. ale ma jednu siilenou uchylku. na kremy, mydla, sampony a tak. bezne chodime na prochazku se zubni pastou, samponem a pod. ale nevim jestli se to nevaze jen k jeho osobnosti,nebo to je zalezitost vsech strelcu 😅

cvachna
16. bře 2011

my máme taky doma střelkyni 5.12. a to je teda něco..strašná puntiškářka,všechno musí mít svoje místo.pak hygienistka a furt v pohybu.mazlení nemusí,všemu se velmi rychle učí a je strašně citlivá a někdy dost ustekaná.. 😠
spaní u nás nebyl do teď problém.od dvou měsíců do dvou let usínala v pět odpoledne a spinkala v kuse až do devíti do rána 😀 tak i já jsem byla vyspaná.teď je to horší ☹ ale myslím,že je to i tím,že usíná na velké posteli,tak změna..
ale taky je pěkná komediantka.dokáže každého rozesmát 🙂

misi78
16. bře 2011

@cvachna ja jsem taky 5.12 🙂 ale puntickarka nejsem vubec 🙂

cvachna
16. bře 2011

@misi78 no,ta naše malá je v tomhle strašná..všechno musí mít na místě,u jídla nemůžu sedět na tátové židli,musím sedět na svoji..zásadně jí jen u stolu v jídelně..a mnoho dalších..

mamkamarketa
17. bře 2011

😅 @cvachna je fakt jak pises ze jsou puntickari. treba Tomas (nikdo ho to neucil) vsechno dava kam patri. treba kdyz varim, tak nabehne do kuchyne a uklizi. zavira mi skrinky, brambory odnese do spize, nemuzu mit treba otervenou skrinku, to bych to schytala... 😅 sam od sebe si uklizi hracky (rozdeluje to i do krabic auticka, knizky, kosticky...) ale puntickarstvi je vlastnost panny (coz je jeho otec) tak nevim jestli to nema po nem 😅 a jak jsem psala s tema pastama a kremama... dnes si bezne vyzaduje cistit zuby nekolikrat denne, automaticky si jde omyt ruce, kdyz prijdem z venku.ale ted mame pomerne novinku... chce se vonet 😨 manzel ma asi 8 ruznych parfemu, on ma svuj oblibeny a vzdy mi ho prinese at ho navonim. a i z mych ma favorita a taky mi vonafku prinese at se navonim a pak ji zase vrati na misto. ale musim se pouze vonet tou ktera voni jemu 😅
jeste jak pise cvachna s tim mazlenim. u nas to neexistovalo. ale ted chodi na 2 odpoledne do jesli a to je mazleni 😵 od te doby co vi,ze mama neni s nim porad, to je parada, seda si ke me na klin, mazlime se rano v posteli, objima me hladi 😵 😵 😵 podotykam,ze v jeslich ho to bavi a je tam rad.