Dobry fotoateliér v Praze. Poradíte?

karkul
10. pro 2008

Ahoj, chteli bychom nejake opravdu hezke fotky nasi male - jsou ji 3 mesice.
Poradite?

petule.h
10. pro 2008

dobrý je myslím ve francouzské, hned vedle soudu

karkul
autor
10. pro 2008

Dekuju za tip - hned se na to podivam

petule.h
10. pro 2008

firmy/fotoatelier%20praha

andreea
19. pro 2008

karelveprik 😉

bramburka
24. pro 2008

liviano
kamarad ... 😉

ikke
21. čer 2009

sylvar • 1d • 6. prosinec 2008 ve 12:33
Prosím,poradí mi někdo dobrý fotoatelier v Praze, nejlépe na metru B nebo kdekoli jinde...teda Praha 5,6 nejradši,ale není podmínkou

bledulka • 1d, 39tt • 6. prosinec 2008 ve 13:52
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
sylvar-už tu jednou takové téma bylo a někdo se zmiňoval o Janě Hozové-na jejích stránkách vypadá,že fotí krásně,ale osobní zkušenost nemám
jhfoto

ikke
21. čer 2009

fisa • 10. březen 2009 v 15:58
Ahoj, nemáte někdo tip na dobrého mimi fotografa v Praze? Manžel bude mít za měsíc 30tiny a mě napadlo, že bych mu mohla dát nějaké profi fotky mě a naší čtyřměsíční dcery. Moc nevím, kam se obrátit, docela mě lákají i nějaké 'odhalenější' fotky, ale jsem docela stydlivá a hlavně žádná modelka. Tedy nejlépe nějakého kouzelníka 🙂 Díky.

evikk • 1d • 10. březen 2009 v 16:14
Ahojky,taky jsem nad tim premyslela,ze bych se nechala nafotit s malym a nechala to zaramovat a dala pritely k narozeninam,takze snad se nekdo ozve a poradi nam 😀

mousunek • 1d • 10. březen 2009 v 18:05
skoda ze nejsem z PHY bych vam fotky udelala

ferinka • 1d • 10. březen 2009 v 18:13
Ahoj koukni ke mě do albíčka,máme zatím s bříškěm,ale za pár týdnů budeme chtít udělat i s mimi,fotografovala nás Jana Hozová z Prahy a je super 😉

martinka79 • 2d • 10. březen 2009 v 18:55
holky taky bych chtěla fotky s dětmi. zdovolením nakouknu. já je u Jany H. cena? 🙂

gedren • 2d • 10. březen 2009 v 19:04
Nas foti Michal Fikejs z Dioramy a je skvelej (a teda taky drahej 🙂). Nejaky ty nase fotky (svatba, prvni rok Helenky a tehotenstvi) mame na strance http://mad.ucw.cz (az dole, ty nahore z porodu Ladenky jsou nase ;)). Ty ze svatby jsou asi nejlepsi.

veronika.m • 1d • 10. březen 2009 v 19:18
Taky by mě zajímala cena foteček od té Janyy Hozové 😉

fisa • 10. březen 2009 v 19:24
Cena je na webovkách a rekla bych, ze to jde. Fotky vypadaji opravdu hezky, navic to tam mam kousek, takze dekuji za tip. Jinak Michal Fikejs mi take puvodne mel fotit svatbu, ale nakonec jsme museli menit termin a ten uz nemel volny. Nakonec jsme ovsem objevili jineho fotografa, ktery byl mnohem mnohem levnejsi a fotky byly taky krasne.

martinka79 • 2d • 10. březen 2009 v 19:26
supek okouknu to vše. 🙂

ferinka • 1d • 10. březen 2009 ve 22:27
Nás stálo focení 2.500,- což je docela ok,jako jinde,ceny najdete na netu,ještě hezky fotí Šebestovi,ty jsme měli na svatbu,ale je to trošku dost vyšší cenová relace 😉

martule20 • 1d • 11. březen 2009 v 19:59
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
holky, kdybyste chtěla některá vážit cestu do MB, tak doporučuju Janu Staňkovou! Fotky mám v albu, fotila mě jako těhulku i pak s Eliškou na půl roce a je naprosto skvělá! Dokáže ty prcky rozchechtat, i když nemají náladu 😀 A cenově asi standart... Nafotila 160 fotek, poslala náhledy mailem, vybrali jsme 60 a za CD, 60 fotek 10*15,nastrkaných v albu a 2 fotky 20*30 jsme dali myslím 2500kč. Kdybysme vzali všech 160, tak by to vyšlo cca 3500. No, kdyžtak mrkněte
foto-stylatelier ,
jsem tam taky 😀 😀

fisa • 13. březen 2009 v 09:06
hmm, tak Jana Hozova je fakt super, ale ma plno az do pulky kvetna, takze narozeniny bychom nestihli. Jeste nekdo nejaky tip?

sonik05 • 1d • 13. březen 2009 v 19:04
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
Kamarádka byla u paní, která má stránky
atpetra
Fotky se mi líbí, také tam plánuji zajít 😉

kebulka • 2d • 16. březen 2009 v 15:05
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
My jsme nechávali fotit Marťu a teď i Zuzku u kamarádky Kačky
photokate
a jsme maximálně spokojení. Mrkněte na její stránky, má tam spoustu fotek vystavených, případně můžu něco poslat.

hest
5. lis 2009

Jinak moc pěkné fotky klasické i retro dělá paní Renata Hofmann na Černém Mostě, kontakt vám kdyžtak ráda dám, moc se s ní pěkně spolupracuje.

oxana_praha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smejdik
10. lis 2009

ahoj,
můžu dát jen a jen to nejlepší doporučení k Janě Hozové. Nechala jsem se tam fotit pro manžela k vánocům a byla jsem maximálně spokojená s jejím přístupem. A že je dobré svědčí její plný diář 😉

ronie
10. lis 2009

Ahojky tak já zase můžu doporučit mojí kamarádku a bývalou spolužačku Marii Brousilovou, můžu srovnávat s Janou Hozovou u které jsem také byla a vím jak hezky fotí, tak narozdíl od ní Maruška je kapku levnější a má více času 🙂 😉 fotky jsou podle mého soukromého názoru minimálně stejně dobré 🙂 Kdyby někdo chtěl konktakt písněte do Ip 🙂

vrana
13. lis 2009

Tak já bohužel zatím nemám moc kladné reference na Janu Hozovou. Přístup prima, focení taky fajn, ale za ty prachy, které jsme složili hned na místě celé, už čekáme na upravené fotky třetí týden. Fakt super ☹

soanpe
13. lis 2009

vrana,tak to by mě teda pěkně na...

marcela72
9. pro 2009

vrano, tak po nás chtěla zálohu, ale protože neměla stvrzenky, tak jsme to měli bez zálohy a jak to bylo rychle! 😀

ronie
13. pro 2009

ahojky tak sme byli zase na foceníčku u Marušky Brousilové 😉 🙂 Kdyby někdo uvažoval o focení u ní, pošlu kontakt i případně kdyby někdo chtěl odkaz na naše fotečky-ještě tedy neupravené a nevytříděné není problém 😉

karkul
autor
22. pro 2009

holky moc vam vsem dekuju za tipy
my nakonec zjistili, ze par, ktery nas fotil na svatbu, dela i detske foceni...takze jsme skoncili u nich, a urcite ne naposledy.
Moc doporucuju, mile a prijemne jednani, skvele, opravdu skvele fotky, a byly druhy den na webu k vyberu a do dvou dnu upravene, vypalene i vyvolane.
Atelier Petra Sebestova 😵

spionka
1. led 2010

Já můžu jen chválit a doporučit ateliér v Rudné u Prahy - Jitka Žáčková (kidsphoto), fotky krásné a paní strašně příjemná

adris69
14. únor 2010

Fotoprome cz

jarka666
18. únor 2010

Ahoj holky, ja taky doporucuju www fotoprome cz Byla jsem tam pred Vanoci a fotky jsou uzasne. Meli jsme s manzelem krasne vanocni darky. Personal je velmi mily a ochotny a fotograf ma velkou trpelivost a s detmi to opravdu umi. Nase deti si to moc uzily a my taky. Urcite kouknete na jejich stranky.

adris69
1. bře 2010

Možná už se koukly,ale ty asi nee,je to hned nad tvým příspěvkem 😉 !
Ale neva,jen a jen doporučuju,opravdu má Martin velkou trpělivost 😀 !

jarka666
8. bře 2010

Ja to viděla, jen jsem chtěla poukázat, že také doporučuji tento atelier 🙂 Byli jsme opravdu moc spokojeni ...

kure009
8. bře 2010

Nádherný fotky dělá fotografka na Hájích,mrkněte na stránky-www.taktrochujinak.cz.Máme od ní krásnou památku. 😉

krista123
13. bře 2010

nám dělala krásný fotky ve skolce jedna fotografka ze studia dreamarts3 a pak jsme si nechali u nich v ateliéru v karline udělat fotky naší rodiny na kalendář. Každý den se na ně koukáme. 🙂

hest
29. bře 2010

můžu doporučit paní Hofmann, krásně fotila malého, studioren cz

kacka77
25. dub 2010

Doporučuji sebestova.cz
K

mia13
15. dub 2011

My mame vybornou zkusenost s fotografkou Jarmilou Podžornou.
Fotila nam uz svatbu a ted nam delala fotky s miminkem, je moc prijemna, ochotna a fotky jsou super. Ma dobre napady. Nema svuj atelier, ale prijede k vam domu a miminko nafoti u vas. Prostor si upravi, jak potrebuje, a fotky jsou fakt moc pekne. Je to mozna prijemnejsi, ze je dite porad ve svem domacim prostredi. A hlavne oproti vetsine atelieru mam vyborne ceny (foceni ditete cca dve hodiny za 1500).

daisy_jv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendymartinovska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janisovaphotography
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dominnno
25. led 2017

moje žena si nechávala dělat fotky u paní Šebestové v jejím ateliéru poblíž O2 Areny na Ocelářské a byla velice spokojená