Dobrý gynekolog v Praze (Stodůlky, Anděl, Zličín, ...)

vanilkakapo
12. pro 2013

Neznáte dobrého gynekologa/gynekoložku, který si neúčtuje žádné nesmyslné poplatky? Přeci jen vše platí pojišťovna, tak proč platit Navíc. Zatím mám svého doktora v ÚPMD v Podolí, jsem tam ale strašně nespokojená, tak hledám nového doktora - lokality Stodůlky, Anděl, Zličín. Hlavně, aby měl na objednání - jsem teď ve 32.tt, takže počítám s tím, že budu chodit častěji a s miminkem nechci čekat v čekárně dvě hodiny...
Díky za případné kontakty! 🙂

dadushe
12. pro 2013

Tak já doporučuju gyndaře Miloslava Ptáčka z Medivy (původně porodník v Neratovicích) Odešla jsem od staré gynekoložky, měla jsem vleklé zdravotní problémy a neuměla mi nijak pomoc, pořád mi psala hormony nebo antibiotika...připadala jsem si jako hypochondr, na obyč prevenčku stačila, ale pak.... ☹
MUDr. Ptáček mi všechno vysvětlil, nakreslill, uklidnil a nakonec vyřešil. Později jsem zase přišla k němu s tím, že se nám rok nedaří druhé mimčo, tak místo aby mi narval hormony, pěkně udělal všechny vyšetření a fakt nám pomohl. Teď už k němu chodím na ULT, vždycky i s manželem. Má fajn lidský přístup a akreditaci na všechna možná ULT vyšetření včetně NT screeningu, mají tam i 4D ultrazvuk a měření průtoků. Je pod Medivou (původně na Lužinách, dneska na Jeremiášově ve věžáku) a platí se tam roční poplatek 600, těhotenský balíček si platit nemusíš (taky ho nemám 😎 ). Objednat se můžeš přes internet pohodlně na termín, který si vybereš, čekala jsem na vyšetření nejdéle 15 minut, většinou jdu do 5 minut od příchodu🙂 Tak hodně štěstí v těhu, pá pá🙂
@vanilkakapo

Jo a ještě ten odkaz: http://mediva.cz/ :D

speedygon
12. pro 2013

Doporučuji MUDr. Vladimíra Bryndu na poliklinice Kartouzská, platím jen 30Kč, lze si zaplatit nějaké nadstandardní služby za asi 600Kč, jinak jsem neplatila nic. A v těhu za foto z UTZ 30Kč.

vanilkakapo
autor
13. pro 2013

@dadushe Na Medivu už jsem narazila, zkoušela jsem tam volat - sestřička příjemná, prý si mám zavolat hned po šestinedělí a vezmou mě. 😉 Jen bych ráda věděla, za co je ten roční poplatek? A platíš 30,-Kč za každou návštěvu ještě k tomu navíc? A nevíš, co je v tom těhotenském balíčku? Díky moc. 🙂

@speedygon Díky za tip. Chodila jsi k němu jako těhotná? Chtěl po tobě v těhotenství nějaké peníze navíc? Díky. 😉

speedygon
13. pro 2013

@vanilkakapo Ano, chodila jsem k němu v těhu a super. Neplatila jsem nic navíc, jediný poplatek byl za fotku z UTZ a to bylo těch 30Kč. Sice fotky méně kvalitní, ale další už jsem měla ze screeningů. Pan doktor je starší příjemný pán, který do ničeho nenutí.

dadushe
13. pro 2013

@vanilkakapo Sestřičky jsou tam fajn, ochotné a umí to s odběry krve, což potěší 😎 . Nevím přesně co spadá pod roční poplatek, ale neplatíš si potom už nic. Při každé prevenčce je ultrazvuk automatika (jeden čas jsem tam byla fakt pečená vařená), chodila jsem pak i na folikulometrii každý měsíc (jak se nám nedařilo) za nic jsem nikdy neplatila navíc (jenom jsem doplácela tuším za Pregnyl - injekce). Jediný co nevím, jestli dělají i sono prsou, ale vzhledem k vybavení by mě to nepřekvapilo.
Do těhotenského balíčku spadá NT screening + fotky zadarmo při každém ultrazvuku, určení pohlaví, pak 4D ultrazvuk a ještě něco....ale to už si fakt nevzpomenu....každopádně nikdo tě do toho tlačit nebude a doktor stejně ultrazvuk používá jak potřebuje bez ohledu na to, co sis platila/neplatila a všechno lze platit až dodatečně. Mimo NT screeningu (1000 Kč) jsem za ultrazvuk nikdy neplatila, fotky si sem tam platím - 100 Kč, určení pohlaví 100 Kč, na 4D ultrazvuk jít nechci, takže zatím mě celé těhotenství stálo asi 1500 přičemž mi zdravotní pojišťovna tu 1000 potom proplatí v rámci benefitu🙂 Jinak ještě jsem ti chtěla napsat, že na doktorku Turkovou jsem spíš četla negativní hodnocení, tak případně doporučuju spíš toho Ptáčka🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru