Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

nikka.vo
19. bře 2008

Ahoj, zajímalo by mně, jestli dodržujete rady odborníků, doktorů, knížek atd...

Například, že by dítě nemělo do určitého věku jíst tohle a tohle (jedině bílý jogurt neslazený,ne ovocný, do roka pacholíka ne, ne-li ho nedávat nikdy 😝 , nesmí celer (jakože pár kostiček celeru v příkrmu by škodilo a spoustu jiné zeleniny) , čaj dětský, ne granulovaný,vyvařování dudlíků xkrát denně atd atd atd ....

Já jsem cca do osmého měsíce věku syna byla hrozná na tohle, bála jsem se cokoliv mu dát, co nebylo dovoleno v knížkách atd, rohlík, pacholík, ovocný jogurt apod... ale začala jsem to mnohem méně řešit, s klidem mu vrazim rohlík do ruky, dám mu kousnout mého chleba s lučinou, měl už vodu se šťávou, když sem zapomněla čaj doma...

Jak jste na tom vy? 😉

nikka.vo
autor
19. bře 2008

mis, se pos*ala štěstím a radostí, že si jí ho dopřála 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

deFčata, jako jste měkké 😝 , málo jste žraly hlínu, když takhle odpadáváte 😀 😀 😀

pirlenka
19. bře 2008

Hm, tak Mis rozhodně nebude oponent 😀

pirlenka
19. bře 2008

Nikko 😀
Hlína dobrá a kamínky ve žvejce, co mi upadla na zem, ještě lepčí 😀

mmarky
19. bře 2008

to je prča, já snad neodejdu, vypínám to!!!

nikka.vo
autor
19. bře 2008

gabbi -to víš že to nemá smysl, ztráta času 😅

betule007
19. bře 2008

Já už taky musím,i když hlínu jsem taky ochutnala. 😀 Máme zítra s holkama sraz,tak ať jim nevylekám dětičky. 😀

gabbi
19. bře 2008

Si pamatuju jak kamoska byla v kocarku a rodice pracovali na poli a sbirali mandelinky a davali je do sklenicek - ona se prevrhla s kocarkem a pristihli ji jak mela plnou pusu mandelinek a jak ji jely - no dneska je to krasna slecna a zije 😀
Doufam, ze jste nektera nevecerela 😀 😀 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

tady nikdo nic nevydrží - ještě někdo řekněte že jdete spát a přestávám věřit v nesterilní prostředí 😝

misakri
19. bře 2008

jako já ji ještě nedávám všecko, ale nepřeháním to, vyzkoušela toho už dost.. 😀

misakri
19. bře 2008

tady by se asi hodila poznámka, že moje sestřenka dává své 9měs dceři jíst všechno, včetně řízku s bramborovým salátem... 😀

gabbi
19. bře 2008

Jestli m aly bude nenazrany jako ja s Petrem no tak to nas sezere i s botama a sterilita bude taky v pr***

gabbi
19. bře 2008

Misakri tchyne mi rikala, ze od roku mel manzel nejradeji bucek - jsem myslela, ze odpadnu 😲

nikka.vo
autor
19. bře 2008

betule, užij si sraz a okókni co kdo dětem dává a poreferuj 😅

gabbi, já nevim jak takový pilný mandelinky chutnaj, tak se mi ani blivno neudělalo, ale mezi zdravou výživu se asi nepočítá, že???

gabbi
19. bře 2008

Jdu na prochazku nebo me tady maly ohluchne 😅

pirlenka
19. bře 2008

Teď Gabbi?
No jo, ty jsi vlastně za tím oceánem... 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

no co, bůček je tůze lahodnej 😅

pirlenka
19. bře 2008

No jasně, vypisujte tady jídla a já půjdu znásilnit ledničku... 😠 😎

nikka.vo
autor
19. bře 2008

leni, ses opotila že gabbi vyráží v jedenáct na procházku, co? 😀 , jestli je jako úplně v pořádku 😀

pirlenka
19. bře 2008

No jsem si říkala, co to je za exotku... 😀 Jako ne že by tu byla jediná 😀

misakri
19. bře 2008

jako, my to s těma doporučeníma doktorů neberem nijak vážně, ale zase kdybych poslouchala svou tchýni, tak miška už ve 2 měsících jí kaši.. viď pir 😀

betule007
19. bře 2008

Nikka,jasný,napíšu podrobný referát,co a jak.Jestli si teda budu něco pamatovat,ono se tam asi bude i pít,jedeme do penzionku na noc. 😀 😀 😀

pirlenka
19. bře 2008

Mis, jo jo...všechno s m/Mírou 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

já dělám sama sobě ostudu, ale taky budu končit 😔 😅 , alkohol udělal své, prosim vás, ne že ze mě uděláte notorika 😅 😲 ... jsem skoro abstinent, ale se mi tu tak dobře kecalo, že jsem to vínko do sebe kopla nějak rychle 😅 a snědla jsem u toho celýho hermoše..blééééééé 😝

misakri
19. bře 2008

tak my jsme s miškou dojedly nanuk, ona se sice dožadovala ještě, ale ten další je tam táty, tak aby neřekl, že mu všechno sníme, tak si ho necháme na zítra.. 😀

pirlenka
19. bře 2008

Nikko, ty jsi teda trapka...hlavně, že tady ostatní osočuješ, že jdou spát 😀 😀 😀 No ale dobrý, kápo vypadne, budu moct jít taky 😀

pirlenka
19. bře 2008

Mám hovor na Skype, tak zatím pa a (ne)vyvařování ZDAR 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

Lenino 😀 nese* 😀

kápovi to stouplo nějak rychle do hlavy a kdo ví čim bych zítra Dominika krmila, když bych byla tuhá 😔 😅 Nějaký zbytky jídla by se tu našly 😅

jsem trapka největší, mis je svědkem, že jinak vydržim moc, moc ,moc 😅

misakri
19. bře 2008

jojojo 😀 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

mis, sem si říkala: Teď a nanuk? 😕 Mis žije taky za tou velkou louží? 😕 😅