Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

nikka.vo
19. bře 2008

Ahoj, zajímalo by mně, jestli dodržujete rady odborníků, doktorů, knížek atd...

Například, že by dítě nemělo do určitého věku jíst tohle a tohle (jedině bílý jogurt neslazený,ne ovocný, do roka pacholíka ne, ne-li ho nedávat nikdy 😝 , nesmí celer (jakože pár kostiček celeru v příkrmu by škodilo a spoustu jiné zeleniny) , čaj dětský, ne granulovaný,vyvařování dudlíků xkrát denně atd atd atd ....

Já jsem cca do osmého měsíce věku syna byla hrozná na tohle, bála jsem se cokoliv mu dát, co nebylo dovoleno v knížkách atd, rohlík, pacholík, ovocný jogurt apod... ale začala jsem to mnohem méně řešit, s klidem mu vrazim rohlík do ruky, dám mu kousnout mého chleba s lučinou, měl už vodu se šťávou, když sem zapomněla čaj doma...

Jak jste na tom vy? 😉

betule007
19. bře 2008

Co třeba Savo?By nám prudička mohla poradit. 😀

linda02
19. bře 2008

pirel: přesně přesně, nechci mít doma špekounka 🙂 😀 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

vetrovka, ty sterilizuješ pak ještě??? Fůůůůůůůůůůůůj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cherub
19. bře 2008

savo 😀 😀 😀 😀 😀

nevěsto ale klasické máslo je OK, to mi doktorka dokonce doporučila místo sýru 😵

navi
19. bře 2008

holky já obden taky sterilizuju všechny flašky, ale fakt se steď stydím 😔 😔 😀

pirlenka
19. bře 2008

Navi, nešil 😀 😀 😀

vetrovka
19. bře 2008

nikka.vo, tak normálně se tu červenám za tím PC 😉 no asi od zítřka provedu pořádné změny v té naší domácnosti.... 😉 opláchnu flašku vodou a jé....... a první co poletí do koše je sterilizátor a hned za ním štětka na umývání flašek.. prostě to tou vodou jenom prošplouchám a na umytí savičky prdím 😉

makelka
19. bře 2008

Nikouši i já sterilizuju 😀 😀 😀 😀 😀

navi
19. bře 2008

si říkám, když už ten sterilizátor mám ...... 😀

cherub
19. bře 2008

my jsme teda flašku opravdu moc neuživali, protože z toho malá neuměla pít, ale sterilovala jsem ji jen jednou a to když jsme ji koupili 😕 😀 😀 😀 😀

pirlenka
19. bře 2008

Holky, jak do koše? Foukněte do na MMB, ona se nějaká akční chytí 😀 😀 😀

bielanevesta
19. bře 2008

Joooo dort jej chceli dať v 7.mes a staršne sa mi smiali keď som im to zakázala 😀
Hm ale dala som jej ochutna´t jahodovú Dobrú mámu a ešte sa divila kde má prídavok 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

navi, máš proč 😀

Já jsem ráda, že se to tu tak rozjelo 😎 😵 😵

cherub
19. bře 2008

oni nám to tady nechají zavřít - "neurážej, neprovokuj" 😀 😀 😀 😀

kacerka
19. bře 2008

. . . . No a Heidi Janků teď právě v tom Top Star Magazínu doporučila prolejvat mimina šampaňským - toť názor odborníka 😀 😀 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

Makel, proč mě to nepřekvapuje ??? 😀 😀 😀

pirlenka
19. bře 2008

A neodbočuj od tématu, Cherub. Začali jsme u Pribináčku a už jsme u sterilizace 😀

cherub
19. bře 2008

nevěsto tak dobrou mámu má Nikolka moc ráda - jediný jogurt 😉 ale tam není to správné množství tuků a tak to prý vůbec nezasytí 😕

makelka
19. bře 2008

tak mi jako řekněte, čím je krmíte 😕 😕 😕 😕 chcete mi říct, že kačenkou a knedlíkem se zelím 😕 😅 😅 nebo řízkem s bramborovým salátem? 😀 😀 😀 😀

navi
19. bře 2008

bielanevesta tak to švagr dával malému čokoládový krém z dorty, když měl 5 M a divil se proč tak řádím 😕

betule007
19. bře 2008

Já jsem malou nechala zbourat dort co měla k narozkám a že nekecám,tak máte důkazy v albíčku.Ale jen si trochu olízla prsty,byl to její dort,tak aby z něho něco měla. 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

bielanevesta - to se nedělá - dát ochutnat a vzít 😅

vetrovka
19. bře 2008

pirlenka: tak já to na MMB zkusím šoupnout, co koš... a nebo jinak .... nemá tady někdo zájem o sterilizátor? 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

makel a co když ti řeknu, že kachnu už taky ochutnal 😅 🤐

navi
19. bře 2008

taky bych jeden měla, docela zachovalý 😀

pirlenka
19. bře 2008

Já teda nee...bych ani nevěděla, co se s tím dělá 😀

hejdita
19. bře 2008

ja taky nesterilizuju nebo jak se to pise.......jak se tu uz psalo jenom jak sem to koupila ani dudliky....ale to by se asi mnelo ja to oplachuju studenou vodou 😅

betule007
19. bře 2008

Jak vypadá sterilizátor? 😀 😀 😀

cherub
19. bře 2008

nikolka už taky jedla knedlík, ale ze svíčkovou 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

vetrovka, fuuuj, tady t nenabízej 😀