Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

nikka.vo
19. bře 2008

Ahoj, zajímalo by mně, jestli dodržujete rady odborníků, doktorů, knížek atd...

Například, že by dítě nemělo do určitého věku jíst tohle a tohle (jedině bílý jogurt neslazený,ne ovocný, do roka pacholíka ne, ne-li ho nedávat nikdy 😝 , nesmí celer (jakože pár kostiček celeru v příkrmu by škodilo a spoustu jiné zeleniny) , čaj dětský, ne granulovaný,vyvařování dudlíků xkrát denně atd atd atd ....

Já jsem cca do osmého měsíce věku syna byla hrozná na tohle, bála jsem se cokoliv mu dát, co nebylo dovoleno v knížkách atd, rohlík, pacholík, ovocný jogurt apod... ale začala jsem to mnohem méně řešit, s klidem mu vrazim rohlík do ruky, dám mu kousnout mého chleba s lučinou, měl už vodu se šťávou, když sem zapomněla čaj doma...

Jak jste na tom vy? 😉

pirlenka
19. bře 2008

My máme fusak pořád, ale když bylo tepleji, tak v něm byl málo oblečenej, bez rukavic a se slabou čepičkou...a byl spkojenej, celé odpoledně prochrněl 😉

nikka.vo
autor
19. bře 2008

vybadat=vypadat 😅 😔

gabbi
19. bře 2008

JA bych se zblaznila, kdybych vsechno mela dodrzovat kdo co rekl - v CR jeden exterem a v USA druhy - takze pekne pouzivamsvuj mozecek🙂

Mmarky ona to je pravda - Petr je taky pekne pak nastvany kdyz mu rikam, dej mu hlavicku jinak, nedavej ho na nozicky, zapni mu kalhoty. Me bylo receno at jim necham denne 30 minut, jdu do jineho pokoje, ze oni chlapi maji taky mozek (ja vim nekdy tomu tezko verit) a neublizili by svemu diteti - a u nas to funguje super1

mmarky
19. bře 2008

navi a ja proc jsem tak zdrava 😀

linda02
19. bře 2008

jo já dávám třeba na noc Kubisovi jen bodyčko s dl.rukávem a ponožky si vztekle sundavá takže spí bez nich, a odpkoává se nechce být přikritej, v létě děti měli mikči a my nahatý taky otužuju už od mala a jelikož i já jsem horkokrevná Kubis bude asi v tomto po mě.
mmarky: občas se divím, že jsou ty děti v pytlích-fusacích Kubisovi stačí vejít do obchodního centra a nesundat z něj třeba lehkou deku nebo bundu hned a je splavenej.
To sme sice odbočily ale jen tak jako pro zajímavost. 🙂

makelka
19. bře 2008

gabbi aha, však určo víš ja na to 😉

navi
19. bře 2008

mmarky 😀 😀 😀

mmarky
19. bře 2008

gabi, to je supr veta - ze maj taky mozekl 😀 , ale je to pravda

nikka.vo
autor
19. bře 2008

gabbi - občas fakt těžko věřit s tím mozkem 😀 😀 😀 , pobavila si mě mooooooc 😵 😵 😵

makelka
19. bře 2008

Já taky otužuju, hračky jsem snad ještě neumývala 😀 😀 😀 Máme navíc psa, kterýho Tobís často líbá 😀 venku jedl už i kamínky, tohle třeba neřeším 😉 oblíkám ho jak sebe 😉 A někdy si taky příjdu divná, když ho mám jen s nánožníkem a dekou a v jarní bundě a ostatní jezdí s fusakem, kobinézou a zimní čepicí 😀 😀 😀 😀

pirlenka
19. bře 2008

Gabbi, to máš pravdu - u nás se díky tomu začal manžel víc starat a dělá to úžasně (samozřejmě, že někdy kroutím hlavou, ale on to prostě dělá po svém). Baví ho to, užívá si to a já si díky tomu můžu užít chvilku klidu nebo někam vyrazit a nestrachovat se, co se doma děje... 😉 🙂

nikka.vo
autor
19. bře 2008

navi, sem si teď učůrla z těch holubů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

linda02
19. bře 2008

holky mějte se též jdu chrupkati 🙂 🙂 🙂
nikki - NEPONOCUJ!!!! DOPIJ a běž hajat 😀 😀 😀 😀

makelka
19. bře 2008

nikouši já jsem tu takovej ten krapet oponent 😀 😀 😀 😀 sranda musí byt 😀

misakri
19. bře 2008

BAFFFFFFFFF 😀

lekly jste se????? 😀 😀 😀

gabbi
19. bře 2008

Mmarky chytim ho pod rucicky a nozicky si da na moji nohu a pomalu zkousim kolik se nozickama udrzi - kdyz zacne krcit kolinka tak ho chytim a takhle to chvilku delame🙂.

Tady je poradi -15 takze fusak porad musime mit🙂

No videt to s tim mozkem manzel tak dostanu cervenou a jdu na stridacku, ale takhle si hubu na spacir pustit muzu - aspon obcas 😀

mmarky
19. bře 2008

ja uz taky fakt jdu - abych mela zitra silu..ale je to fakt bozi tema!! teda vy jste bozi 😉 dobrouu

pirlenka
19. bře 2008

Fuuuuj, Mis, co to děláš? 😀 😀 😀
Co ty, sterilizuješ?????

nikka.vo
autor
19. bře 2008

Lin, už dopíjim a písmenka se mi trochu pletou 😀 ,ale to i bez chlastu 😀

Misakri, sem ti psala do černých kočárků 😝 , pojď nám oponovat, ať je zábava 😀 .. vyvařuješ? Dáváš pribiňáka? 😀

misakri
19. bře 2008

ha, koukám, kde to žije, když červenec umřel... 😀

pirlenka
19. bře 2008

A nelži, bo tě mám z červencovek přečtenou 😀 😀 😀

misakri
19. bře 2008

co vyvařuju???? leda tak manželovy fusky 😀

betule007
19. bře 2008

Chlapi mají mozek?Hmm,jsem si nevšimla. 😀 Ale je fakt,že můj to prožívá děsně,neslaď jí ten čaj,to jí nedávej...

gabbi
19. bře 2008

Ale dite, ktere melo 8 mesicu a tlaxcilo burgra s hranolkama jsem videla fakt jenom tady 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

mis, dělej - k tématu 😝 😅 , tady se nerodí 😅 😀

misakri
19. bře 2008

a pribiňáka nedávám, bo se mi po něm posr.la 😀

nikka.vo
autor
19. bře 2008

gabbi, nejen u vás v émerice 😕 🙄

gabbi
19. bře 2008

No s tou steriliziaci. Clovek sterilizuje, pak kdyz decko prebaluje tak si strci haxnu do pusy a hygiena je v pr****

misakri
19. bře 2008

nestíhám.. papám nanuk, napůl s michalkou 😀 a jak nám oboum šmakuje 😀 😀 😀

navi
19. bře 2008

taky se loučím, zítra se kouknu co jste tu jěště vyplodiliy za moudra, už se na to těším 😀