Doma je nej(ne)bezpečnější místo pro děti

f.miracle
23. únor 2010

Možná už tady někde taková diskuse je, pokud ano, tak se omlouvám. Po vlastní nemilé zkušenosti, kdy jsem zjistila, že člověk není nikdy dost opatrný, mně napadlo ji založit, protože jeden opravdu nikdy neví, co naše poklady napadne. Takže čím vás váš prcek překvapil?

hancazivocich
19. kvě 2010

Jo, malá mi pomáhala včera prát. Výsledek - tři nejšpinavější věci, který jsme potřebovala vyprat mi odnesla do chodby, hodila mezi ně uplně jiný ,,naše" a navíc mi hodila do plný pračky mačkátko na česnek 😖 😖
No, k tomu, co jsme prováděli s bráchou my, se vyjadřovat radši nebudu - nevlezlo by to sem. Takže já se teda určitě mám na co těšit... Brácha dostal od el. pecku několikrát - strčil tam šroubovák, pletací jehlice, pomocí dvou lžiček uměl kryt na zásuvku vyndat. Pak vylezl po šuflatech na linku, tam měl táta šňůru od el. strojku, strčil do zdi a druhej konec na jazyk!! Propálený jazyk, ale od tý doby prý začal jíst.. Mno, já si vylezla pro tátovy léky, sejmula jsem je ze židličky koštětem a spapala ,,lentilky" Takže výplach žaludku, prostě průser na průser.....
Jo a brácha předělával autičko na baterky na autíčko na elektr. Byla to pěkná šupa, plamen ze zásuvky, kraťas celýho baráku, baterky se našly až za tři dny. Výsledek - brácha je ing. obor elektro 😎 😎

davdan
19. kvě 2010

Teda ja ziram, co to tu ctu 😀 Teda Hani, vy jste byli ale pera, mala to ma po kom mit a neni cemu se divit, ze je taky takovej nezbeda. Ja to nastesti neznam, malej je sice nezbeda, ale takovy veci by ho ani ve snu nenapadli 😅 SNAD 😅 Jo a jak pises s tema tchanovcama je to fakt na prd, ze schodu uz mam taky respekt, u nas stacili 2 maly schodky a Dada spadl jak hruska, ale teda tak blbe, ze to odnesla zlomena klicni kost, bylo to minuly leto, ale teda reknu ti, hruza- v tech nejvetsich paracich musel chodit MESIC v obvazovym tricku 😝 Des a hruza 😖 Jinak musim klepat na drevo, protoze takovy nejaky kable, zasuvky atd ho vubec netahne, tak snad to tak vydrzi 😉

hancazivocich
20. kvě 2010

My jsme nebyli péra, my jsme byli parchanti 😀 😀 Aspoň podle nejbližšího okolí. Od sebe 13 měsíců, takže ideální na vymýšlení kravin 😕 Jinak - když jsme šli na chalupě ven, tak jsme byli pomalu šacovaní, abysme nevynesli ven něco, čím bysme mohli způsobit pohromu. Marně - většinou jsme byli rychlejší a vyhodili to oknem - sirky, prak, atd... 😀 😀 A pak, kolem ,,kontroly" jsme prošli v klidu a s pískáním 😎 No, dneska zpětně uznávám, že rozdělávat ohýnky ve dříví, seně a ve stohu zas až tak dobrej nápad nebyl - nebo v bezprostřední blízkosti, ale tenkrát děsný vzrůšo 😕 😕
No, brácha třeba se strejdou ,,ostřelovali" terč na plotě, sem tam to zamířilo do kadibudky na sousední zahrádce 😖 😖 Nebo když bylo hnusně a nemoh ven, tak se trefoval lukem!!! do terče na skříni..Kromě terče trefil hodiny, obraz a dírky ve skříni taky nezpůsobil červotoč 😔 😅 😅

bustik
20. kvě 2010

Hani - vy jste byli hustí 😀

hancazivocich
22. kvě 2010

No, vzhledem k tomu, co jsme prováděli my s bráchou, tak jsem v něčem o krok napřed...Že tak nějak tuším, co by se jako nedejbože mohlo.... 😅 😅 No, ale naše dítko je originál a překonává i bráchovu legendu 😀 😀 Kolikrát musím hodně hodně rozdejchávat (že bych se už naučila i psí dejchání? 😖 ) , než zareaguju... Páč nevím, co by se jinak stalo s pachatelem na místě. Na druhou stranu mě dost věcí nechává v klidu - nad nima šílí matinka a já to přecházím s pokrčením ramen. A připomenu jí nás...Teda, když už dojdou argumenty. Jinak včera jsem dávala ditku polivku a rozhodlo se, že se nakrmí samo 😕 😅 😖 Mno, ta kuchyň stejně bude potřeba malovat a nějak se to naučit musí, že? 😅
Nám se minule zamkla v autě - a to byla v autosedačce! Prostě tak dlouho kopala do puntíku u dveří, až se jí to povedlo.. To mně zatím dělá problém - zjistit na co který hejblátko je. Vystoupíme, chci jí vyndat a .... nejde to. Je pravda, že ovládání okýnek má chlap zamčený u sebe - že prej pro jistotu..No, už chápu... Nebo jedem, ze zadu hekání, myslím, že kadí, tak v klidu, nebudu jí to přetínat...Pak se otočím a madam na nás dělá Mamííí Kuk!! Urvala z okna sluneční clonu a schovávala se za ní 😀

hancazivocich
22. kvě 2010

Jo, ještě k bráchovi - jednou si tak nějak hezky hrajem - teda spíš on, já byla v baráku, děda ho šel najít, páč si hrál nějak moc dlouho potichu! No a děda sebou normálně říznul, páč si myslel, že je brácha polomrtvej - celej od krve. A ten mamlas na sebe otočil plechovku rudý barvy a ještě dělal ,,krevní" stopy kolem sebe. Pak sebou děda šmejkl málem znova, když to z bráchy dostávala babička s mámou ředidlem, protože byl brácha tak trošku na ekzémy 😅 😅