"Domácí" gelové nehty. Stačí mi jednofázový 10 g gel?

kaa
12. říj 2008

Chtěla jsem poprosit o radu ty, které si dělají nehty doma. Už 8 let chodím na nehty, a teď jsem změnila práci, už nemám moc času jezdit na úpravu, takže jsem se rozhodla dělat nehty doma, za ty roky už to mám nakoukané, ale samozřejmě je něco jiného dívat se a dělat.
Počáteční investice je kolem 2000,-, ale potřebuju vědět, jestli mi stačí pro začátek na zkušenou jednofázový 10g gel a kolik z toho udělám nehtů. Za každou radu děkuji.

kovik
15. únor 2011

@krista 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30865226&tab=7
Jsem přemýšlela nad touto lampou, myslím že jí máš ty viď ? ta sušička je asi výborná na laky

krista
15. únor 2011

@kovik tak přesně tu mám ano, je to výborná lampa, nemůžu si na ni stěžovat, mám ráda to časování 🙂 i když stejně kolikrát vytáhnu ruku jak mě napadne, pak se nesmím divit že mi to padá že 😀 sušičku jsem zkoušela snad jednou, tak to ještě nemůžu moc soudit, ale sušila dobře 😀

krista
15. únor 2011

@kovik a kdyby si ji chtěla kupovat tak mrkni na aukro, tam ji seženeš ještě za lepší peníze i s poštou, viděla jsem ji tam nejlevněji za 809,- včetně pošty 🙂 já to mám taky z aukra 🙂

kovik
15. únor 2011

@krista - dobře díky, kouknu

krista
15. únor 2011

@kovik mrkni 🙂 kdyby si chtěla s něčím poradit, klidně se ozvi, ale já nemám tolik zkušeností, vím jen to co jsem si už koupila a že toho bylo hodně, ani ty peníze počítat nechci 🤐 😅 je to jako droga normálně 😲

krista
22. únor 2011

@gustinovi tak si musím celkem postěžovat, jak jsi mi házela odkaz na toho Bušíka, zaplatila jsem a marně čekám na balíček přes týden, i v té diskuzi se celkem hromadí stížnosti, no snad to paní brzo dožene, objednala jsem si i NailPrep a UltraBond a doufám, že mi nehty začnou pořádně držet. V sobotu jdu posedět s kámoškou tak jsem se do toho chtěla pustit 🙄

gustinovi
22. únor 2011

@krista tak to mě mrzí, kdo ví co se stalo, já jsem objednávala u paní 2x a nemůžu si vynachválit, jednou zdarma větší balení jak jsem ti psala, prostě super

krista
22. únor 2011

@gustinovi to jsi nemohla vědět 🙂 ale už se to tam vysvětlilo, teda ona ne... on-line byla, ale nic nenapsala, pár holek ji volalo a říkala že dělá dneska objednávky a honem posílá, že měla hodně práce s veletrhem, tak jsem prostě objednala v blbou dobu 😖

krista
25. únor 2011

Ahojky,
tak gelíky jsou doma, nehtíky hotový a vkládám výsledky 🙂

kovik
25. únor 2011

@krista - to je dobře že ti to dorazilo, krááásnéééé a to máš jaký ten gelík a jak ti to teda drží

kovik
25. únor 2011

já si opět dělala lakama, někde jsem okoukala nápad , ale vůbec se mi ten den nedařilo 😀 😀

krista
25. únor 2011

@kovik jů to je zajímavý, takhle jsem ještě neviděla francii 🙂
Gely mám Buschmann Base gel, Profi-gel, Make-up a Top Gloss Gel 🙂 Barvička je lak, akorát že jsem to podělala a nenechala jsem ho pořádně zaschnout, já jsem si myslela že už je zaschlý dost, ale vyvedlo mě to z omylu, udělaly se mi na tom takový nakrabatěný kousky 😖 ale aspoň vím pro příště, nehty dělám prakticky měsíc a půl tak se pořád učím 🤐
Jinak drží parádně, dneska jsem narazila dost krutě jedním nehtem a nic se s ním nestalo, musím zaťukat 😉 překvapilo mě že jsou ty gely dost řídké, takže jsem se toho bála, ale před každým zapečením jsem objela nehty dřívkem a dobrý, řekla bych že nikde na kůžičkách gel napatlanej nemám, odchlip taky zatím žádný tak snad to bude takhle i nadále 😵

Kdy se chystáš ty na gelovky? 🙂

kovik
25. únor 2011

@krista - je ještě mám čas do června . Já si to nechám koupit na narozeniny, aby mi třeba potom nebylo líto peněz 😀 😀 😀 😀

jo jo jsem si všimla že ty to zaschnutí trochu flákáš 😀 😀 😀 😀 😀

krista
25. únor 2011

@kovik počkej jak jsi si všimla 😅 jestli myslíš podle toho že se mi to tak leskne tak to je od olejíčku 😀
Aha tak to si ještě počkáš do června, no já byla natěšená, strašně jsem se nemohla dočkat a jsem celkem ráda, že mě to chytlo, trošku jsem se bála abych nešla po vzoru jedné známé co prý do toho narvala asi 7tis. a leží jí to doma že na to nemá chuť ani čas 🤐

kovik
25. únor 2011

@krista - nééééé, už jednou jsi psala , že ty nechtíky nenecháváš zaschnout jak bys měla 😀 😀 😀 😀 😀 dle časovače

Ani nemluv já pořád koukám na nápady a vychytávky, ale ono to stejně bude uplně jiné, než s lakama , to když se nepovede, setřu lakem a je to . Nejvíc se obávat toho prodloužení nehtu , ale co jsem tak zkoukla , tak je nejlepší udělat nehet s gelu než s tipu
Já to prodlužovat snad nebudu muset pokud se mi teda nezlomí můj a gelem se mi zpevní tak je to super
Ale segra má pidi nechtíky ke všemu si je kouše, tak jsem zvědavá

krista
25. únor 2011

@kovik jo takhle 😀 to jsem myslela zapékat 😀 že je občas vyndám dřív, ale na to jsem si vyjímečně ten pozor dala a stejně jsem musela prostě něco podělat 😅 ☹ 😅

Taky jsem si myslela že šablonky (prodlužování gelem) bude lepší, minule jsem si je na šablonky dělala, ale vyvedlo mě to z omylu, měla jsem to různě křivý, neuměla jsem si to pořádně nastavit, někde mi i kousek chyběl 😅 takže teď jsem si dala zase tipy, bohužel jsem prodloužit musela, protože jak jsem sundala ty starý nehty tak tyhle byly křehký a než jsem si udělala nový tak se mi snad komplet polámaly. Když má někdo hodně okousaný nehtíky tak jsou šablonky určitě lepší, ale jinak mi ty tipy vyhovují 🙂 jen mi vadí broušení přechodů 😖 a to jsem taky trošku odflákla proto je lepší ten lak, že zakryje všechno 😅

A ty jestli máš svou délku dobrou, tak není co řešit, máš o kus práce míň! 🙂

kovik
27. únor 2011

@krista tak jsem si opět hrála

tak na ty přechody jsem taky zvědavá a co nehtíky drží

krista
27. únor 2011

@kovik nehty drží super!!! 🙂 jediný co mi vadí je to jak jsem shonila ten lak a trošku jsem si pourážela špičky na palcích 😕 😅 ale jen tam a je to jen gel, ale je vidět jak jsem to něčím jakoby uřízla, o víkendu jsem hodně pekla a vařila tak je dost možný že jsem si to vzala škrabkou na brambory třeba 😅 a tvoje nehty super, aspoň něco už máš nacvičený dopředu! 🙂

matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
9. čer 2011

@matusaci koukala jsem na aukru, moc nerozumím ceně, je tam napsáno kytičky 100 ks, cena za kus 40,- Kč, tzn. že za balíček se 100 ks je cena 4000,- Kč nebo je to cena za balení 100 ks?

krista
12. čer 2011

@lucisa tu cenu za kus myslíš tam nahoře v popisu kde se to kupuje viď? To bude určitě cena 40,- za 100ks (je to jako cena za balení) 😉