Používáme cookies. Více informací zde. OK
kovik
15. únor 2011

@krista 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30865226&tab=7
Jsem přemýšlela nad touto lampou, myslím že jí máš ty viď ? ta sušička je asi výborná na laky

krista
15. únor 2011

@kovik tak přesně tu mám ano, je to výborná lampa, nemůžu si na ni stěžovat, mám ráda to časování 🙂 i když stejně kolikrát vytáhnu ruku jak mě napadne, pak se nesmím divit že mi to padá že 😀 sušičku jsem zkoušela snad jednou, tak to ještě nemůžu moc soudit, ale sušila dobře 😀

krista
15. únor 2011

@kovik a kdyby si ji chtěla kupovat tak mrkni na aukro, tam ji seženeš ještě za lepší peníze i s poštou, viděla jsem ji tam nejlevněji za 809,- včetně pošty 🙂 já to mám taky z aukra 🙂

kovik
15. únor 2011

@krista - dobře díky, kouknu

krista
15. únor 2011

@kovik mrkni 🙂 kdyby si chtěla s něčím poradit, klidně se ozvi, ale já nemám tolik zkušeností, vím jen to co jsem si už koupila a že toho bylo hodně, ani ty peníze počítat nechci 🤐 😅 je to jako droga normálně 😲

krista
22. únor 2011

@gustinovi tak si musím celkem postěžovat, jak jsi mi házela odkaz na toho Bušíka, zaplatila jsem a marně čekám na balíček přes týden, i v té diskuzi se celkem hromadí stížnosti, no snad to paní brzo dožene, objednala jsem si i NailPrep a UltraBond a doufám, že mi nehty začnou pořádně držet. V sobotu jdu posedět s kámoškou tak jsem se do toho chtěla pustit 🙄

gustinovi
22. únor 2011

@krista tak to mě mrzí, kdo ví co se stalo, já jsem objednávala u paní 2x a nemůžu si vynachválit, jednou zdarma větší balení jak jsem ti psala, prostě super

krista
22. únor 2011

@gustinovi to jsi nemohla vědět 🙂 ale už se to tam vysvětlilo, teda ona ne... on-line byla, ale nic nenapsala, pár holek ji volalo a říkala že dělá dneska objednávky a honem posílá, že měla hodně práce s veletrhem, tak jsem prostě objednala v blbou dobu 😖

krista
25. únor 2011

Ahojky,
tak gelíky jsou doma, nehtíky hotový a vkládám výsledky 🙂

kovik
25. únor 2011

@krista - to je dobře že ti to dorazilo, krááásnéééé a to máš jaký ten gelík a jak ti to teda drží

kovik
25. únor 2011

já si opět dělala lakama, někde jsem okoukala nápad , ale vůbec se mi ten den nedařilo 😀 😀

krista
25. únor 2011

@kovik jů to je zajímavý, takhle jsem ještě neviděla francii 🙂
Gely mám Buschmann Base gel, Profi-gel, Make-up a Top Gloss Gel 🙂 Barvička je lak, akorát že jsem to podělala a nenechala jsem ho pořádně zaschnout, já jsem si myslela že už je zaschlý dost, ale vyvedlo mě to z omylu, udělaly se mi na tom takový nakrabatěný kousky 😖 ale aspoň vím pro příště, nehty dělám prakticky měsíc a půl tak se pořád učím 🤐
Jinak drží parádně, dneska jsem narazila dost krutě jedním nehtem a nic se s ním nestalo, musím zaťukat 😉 překvapilo mě že jsou ty gely dost řídké, takže jsem se toho bála, ale před každým zapečením jsem objela nehty dřívkem a dobrý, řekla bych že nikde na kůžičkách gel napatlanej nemám, odchlip taky zatím žádný tak snad to bude takhle i nadále 😵

Kdy se chystáš ty na gelovky? 🙂

kovik
25. únor 2011

@krista - je ještě mám čas do června . Já si to nechám koupit na narozeniny, aby mi třeba potom nebylo líto peněz 😀 😀 😀 😀

jo jo jsem si všimla že ty to zaschnutí trochu flákáš 😀 😀 😀 😀 😀

krista
25. únor 2011

@kovik počkej jak jsi si všimla 😅 jestli myslíš podle toho že se mi to tak leskne tak to je od olejíčku 😀
Aha tak to si ještě počkáš do června, no já byla natěšená, strašně jsem se nemohla dočkat a jsem celkem ráda, že mě to chytlo, trošku jsem se bála abych nešla po vzoru jedné známé co prý do toho narvala asi 7tis. a leží jí to doma že na to nemá chuť ani čas 🤐

kovik
25. únor 2011

@krista - nééééé, už jednou jsi psala , že ty nechtíky nenecháváš zaschnout jak bys měla 😀 😀 😀 😀 😀 dle časovače

Ani nemluv já pořád koukám na nápady a vychytávky, ale ono to stejně bude uplně jiné, než s lakama , to když se nepovede, setřu lakem a je to . Nejvíc se obávat toho prodloužení nehtu , ale co jsem tak zkoukla , tak je nejlepší udělat nehet s gelu než s tipu
Já to prodlužovat snad nebudu muset pokud se mi teda nezlomí můj a gelem se mi zpevní tak je to super
Ale segra má pidi nechtíky ke všemu si je kouše, tak jsem zvědavá

krista
25. únor 2011

@kovik jo takhle 😀 to jsem myslela zapékat 😀 že je občas vyndám dřív, ale na to jsem si vyjímečně ten pozor dala a stejně jsem musela prostě něco podělat 😅 ☹ 😅

Taky jsem si myslela že šablonky (prodlužování gelem) bude lepší, minule jsem si je na šablonky dělala, ale vyvedlo mě to z omylu, měla jsem to různě křivý, neuměla jsem si to pořádně nastavit, někde mi i kousek chyběl 😅 takže teď jsem si dala zase tipy, bohužel jsem prodloužit musela, protože jak jsem sundala ty starý nehty tak tyhle byly křehký a než jsem si udělala nový tak se mi snad komplet polámaly. Když má někdo hodně okousaný nehtíky tak jsou šablonky určitě lepší, ale jinak mi ty tipy vyhovují 🙂 jen mi vadí broušení přechodů 😖 a to jsem taky trošku odflákla proto je lepší ten lak, že zakryje všechno 😅

A ty jestli máš svou délku dobrou, tak není co řešit, máš o kus práce míň! 🙂

kovik
27. únor 2011

@krista tak jsem si opět hrála

tak na ty přechody jsem taky zvědavá a co nehtíky drží

krista
27. únor 2011

@kovik nehty drží super!!! 🙂 jediný co mi vadí je to jak jsem shonila ten lak a trošku jsem si pourážela špičky na palcích 😕 😅 ale jen tam a je to jen gel, ale je vidět jak jsem to něčím jakoby uřízla, o víkendu jsem hodně pekla a vařila tak je dost možný že jsem si to vzala škrabkou na brambory třeba 😅 a tvoje nehty super, aspoň něco už máš nacvičený dopředu! 🙂

matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
9. čer 2011

@matusaci koukala jsem na aukru, moc nerozumím ceně, je tam napsáno kytičky 100 ks, cena za kus 40,- Kč, tzn. že za balíček se 100 ks je cena 4000,- Kč nebo je to cena za balení 100 ks?

krista
12. čer 2011

@lucisa tu cenu za kus myslíš tam nahoře v popisu kde se to kupuje viď? To bude určitě cena 40,- za 100ks (je to jako cena za balení) 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli