Doporučíte mi dobré hrnce? Nevím, jaké mám koupit

lucie.krajcarova
15. únor 2011

Milé maminky, máme v plánu koupit novou sadu hrnců a rendlíků. ale vůbec nevím, jaké nádobí se dnes vyrábí, na co si dát pozor. máte doma takové hrnce, že byste mi je doporučily? děkuji.

marti73
16. únor 2011

Ahoj.. Já mám 10.let starou nerez soupravu od Tescomy a jsem moc spokojená. Nedávno jsem dokoupila nějaký ten nerez kousek z IKEA řady: 365+ a jsou dobrý a hlavně nestojej svět, jako některé ostatní značky, taky mají sendvičové dno a uvnitř mají natištěnou odměrnou rysku. Teď naposled jsem koukala, že je začali dělat i s nepřilnavým povrchem, což se hodí. 🙂 Mrkni se na ně na netu.. 😉

lucie.krajcarova
autor
16. únor 2011

@marti73 Tak u nás to taky vypadá na Tescomu. tu sadu z Ikea mi teď kámoška zkritizovala, teď nevím, v čem přesně byl problém, snad v páře u pokličky. nevím přesně. i tak díky moc.

paulie
17. únor 2011

@lucie.krajcarova záleží, na jaký typ varné desky ty hrnce sháníš 😉 - např. pro indukční desky se musí koupit nádobí, které je magnetické, na sklokeramické je to v podstatě asi jedno.
Já mám indukční desku a nádobí od Tefalu i z Ikei a obojí se mi používá dobře, nevidím v nich žádný jiný rozdíl než cenový 😅

alisek
17. únor 2011

ahoj, doporučila bych ti tescomu, mám a dobře se v nich vaří, do budoucna uvažuju o měděném hrnci např. Morreti, líběj se mi a prý se v nich skvěle vaří ale nakonec jde spš otoho kdo vaří, že 😉 než o čupr nádobí

marti73
18. únor 2011

@lucie.krajcarova Kámošce asi vadilo, že má Ikea poklička navrtanou díru na utíkání páry, ale je to praktické, protože pokličky k hrnci přiléhají a pára by je při vaření nadzvihávala, pokud by nebyly trošku poodklopené. 😉 Já jsem s nimi spokojená.. 🙂

lucie.krajcarova
autor
19. únor 2011

@alisek Tak to máš velmi podobný předvýběr jako já 🙂 moretti mě sice odrovnalo cenou, ale zkusit bych to chtěla...
@marti73 jj to bude ono..

ewelina
8. říj 2013

Ahoj, můžu doporučit s titanovým povrchem, kde se nic nepřilepí. Hrnec, super je pánev a lívanečník 😉 Jsou Italské a mají je na: hrnce-panve.cz

marieggg
4. led 2017
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Ahoj 🙂 Já mám všechny hrnce, pánve atd z https://www.kuchyne-domacnost.cz Všechno mám nerezové. Pořizovala jsem už před 6 lety a pořád vaří hezky, pánve se nepřipalují. 🙂

fandysek_1
4. led 2017

Ahoj, můžu doporučit Kolimax. Česká výroba a jsem spokojená. Mají více variant.

emilkamilka
3. pro 2018

staršá tema, ale znovu otevřu. Radi bychom si domu koupili panvičky značky Zanetti d Dellinger. Mate někdo zkšenosti? Jak se v nich vaří, peče, smaží?