Doporučte kuchyňského robota

saba
21. únor 2009

ahoj holky, nemohly byste mi doporučit nějaký kuchyňský robot? chci si nějaký koupit, ale nemám ponětí který, chci aby toho hodně uměl, ale aby byl kvalitní. Máte nějaký doma? jste s ním spokojené?

saba
autor
21. únor 2009

😉

aponchie
21. únor 2009

kup si Kitchen Aid 😎 ten ti vydrzi celej zivot a ma uplne vsecko v nejlepsi kvalite,ale asi to bude pro tebe hodne drahej spas 😝

aguaverde
21. únor 2009

apon já po něm pokukuju 🙂 😉 😵 😵 nejlíp v červené 😵

saba
autor
21. únor 2009

no 16 tisic je trochu moc za kuchynsky robot 😅

lukin
21. únor 2009

Já mám BOSCH MUM 4655 EU. Vyšel mě na 4 tisíce a je skvělý 🙂

aguaverde
21. únor 2009

saba no není nejlevnější ale zase je kvalitní a fakt toho umí hafol 😉

mudr.
21. únor 2009

pred chvili rano a uz zase tma...

aguaverde
21. únor 2009

😅 😀 😕 mudr

mudr.
21. únor 2009

jezisi kam jsem to vlezla.... se omlouvam, jsem si spletla patro asi... 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
21. únor 2009

saba 16tis je investice na celej zivot vim o cem mluvim jsem profi kuchar 😎

swan42
29. pro 2019

Ahoj. Dostali jsme k Vanocum par penez a protoze jsem lina na hneteni a max za 2 mesice me cekaji prikrmy, tak to chceme pouzit na robota. Dohromady muzeme dat max 8000 a do toho se kitchenaid nevejde... Existuje nejaka levnejsi varianta? Nebo nekde nejaka povanocni vyprodej kitchenaid?
Dulezity je, aby to bylo kovovy, aby to slo opravit nebo vymenit, kdyz se tam jedna titerna blbost poroucha (rozciluje me porad kupovat neco novyho. Zehlicka nam vydrzela 3 roky a vsude se nam vysmali ze hracky neopravujou, to samy kavovar, toustovac a tycovy mixer,takze servis je pro me opravdu dulezity).
Dal aby mi to uhnetlo testo na chleba, buchty a knedliky, aby mi mixer umixoval prikrm, mozna i smootie a abych si na tom mohla i neco nastrouhat (jablka, mrkev, brambory) a umlit (ovesny vlocky, strouhanku).

patmouse
29. pro 2019

@swan42 mam robota od Philco a spokojenost. Strouha,mele maso,hntete,sleha atd., ma mixer. A je celokovovej.
https://www.philco-eshop.cz/mixery-a-slehace/mu...

swan42
30. pro 2019

@patmouse ty jo, nejakej levnej... Jak dlouho ho mas?

patmouse
30. pro 2019

@swan42 myslim ze cena je stovnatelna s jinymi roboty stejneho druhu. Zvazovala jsem Eta Gratus nebo Sencor,ale vzhledem k tomu,ze od Philca mam doma krim lednice vsechny spotrebice,vzala jsem tenhle. Mam ho kratce a treba lis na ovoce jsem jeste nezkousela,ale jinak spokojenost.