Doporučte mi muzikál, divadlo v Praze

hanka.knizkova
19. led 2014

Chtěla bych svojí mamce koupit k narozeninám lístky na nějaký představení..prosím doporučte mi nějaký muzikál,divadelní představení,které stojí za to vidět 🙂 a aby to bylo v Praze..nebo mě napadlo představení Lord of the Dance které bude v březnu v O2 Areně , viděla jste to některá?
Děkuji za doporučení 🙂

maice
19. led 2014

Pokud bys chtěla divadlo - doporučuju Divadelní klub a hra Pan polštář - nic lepšího jsem neviděla 🙂

maice
19. led 2014

@hanka.knizkova Pardon - myslela jsem Činoherní klub 🙂

popellka
19. led 2014

Jesus Christ Superstar - divadlo Karlín, v hlavní roli Kamil Střihavka, Bára Basiková,....viděla jsem jednou a chtěla bych ZASE!!! Nádhera! 😵

berynka
19. led 2014

@hanka.knizkova já sice za kultůrou nebyla snad celá léta, ale můžu doporučit komedie :
v Divadle Bez zábradlí - Tři muži na špatné adrese, Blbec k večeři, Bez roucha
ve Vinohradském divadle - Brouk v hlavě
v Divadle u hasičů - Vždyť víš, že neslyším, když teče voda
... ty se hrají pořád a je to záruka kvality i zábavy 😀
Vždycky jsem byla spokojená i v Činoherním klubu. A mamce jsem dávala lístky do Švandova divadla - Kdo je tady ředitel?

No a pokud něco trochu nóblejšího, tak v Národním (Stavovském) divadle Revizor, Labutí jezero...

hanka.knizkova
autor
20. led 2014

Díky moc všem za odpovědi,ja prave taky nikde nebyla ani nepamatuji a chtěla bych někam jít s mámou..tak něco vyberu,asi ten Blbec k večeři mě zaujal nejvíc..😄

marton
20. led 2014

@hanka.knizkova ahoj,záleží jakého "ražení" je maminka 🙂 .To co píše berynka jsou všechna moc pěkná představení,hraná léta.Viděla jsem všechna a neuměla bych říct které je nej 😉 .Rodičům kupuji každý rok lístky do Karlínského divadla,také poměrně záruka kvality.S manželem chodíme na muzikály.Xkrát jsme viděli Děti ráje,moc se to líbilo i mojí mamince.Krásné představení jsou Bídníci,Krysař,Touha není špatná.Když seženeš lístky,je z čeho vybírat 🙂 .

kamino
20. led 2014

V Kalichu Bez predsudku 😉😉 Zednicek,Paulova,super zabava.

hanka.knizkova
autor
20. led 2014

@marton díky,určitě nějakou komedii nebo muzikál,Touhu jsme viděli ta byla pěkná..a ty Děti ráje jsou teda taky pěkný?

kamino
20. led 2014

@hanka.knizkova na Detech raje byla ma mama uz 5x a chysta se zas.

skotskaa
20. led 2014

Cyrano! Cyrano! Cyrano! ve Vinohradskym divadle. Mamce je 50 a líbilo se jí to.

marton
20. led 2014

@hanka.knizkova pokud máš ráda hity Davida,tak po Krysaři je to námi nejoblíbenější muzikál/ spolu s Bídníky/.Chodí na to fakt všechny generace..od šestiletých přes náctileté,čtyřicátníky a tak jako moje maminka sedmdesátníky 🙂 .