Dotazník na téma Trpělivost v přístupu k dětem

caacora
26. led 2014

Dobrý večer,

chtěla bych Vás, maminky, moc požádat o vyplnění dotazníku, kterým mi dopomůžete získat zkoušku ve škole - FF UK, obor Psychologie. Jedná se o dotazník na téma Trpělivost v přístupu k dětem a jeho 30 otázek by nemělo zabrat více jak deset minut. Určitě rozumím, pokud jste zaneprázdněné důležitějšími věcmi, ale pokud byste si chvilinku našly, moc mi tím pomůžete 🙂

http://trpelivost-v-pristupu-k-dete.vyplnto.cz/

Předem moc děkuji a omlouvám se za případné obtěžování.

berenika39
27. led 2014

vyplněno, i by mě zajímaly výsledky, výstup...četla jsem tu už hodně dotazníků, tento má hlavu a patu🙂. hodně štěstí při studiu🙂

speedygon
27. led 2014

vyplněno-téma je u nás aktuální 😀

petrajurinova
27. led 2014

vyplněno a docela by mě zajímalo jaký z dotazníku vyvodíš závěr 🙂

llluckaaa
27. led 2014

Vyplněno. Jenom jsem měla problém s otázkou jak stojíme před regálem s bonbóny. Rozhodně tam nebudu stát 20 minut a čekat, až si to dítě rozmyslí. Prostě řeknu "nekoupím" a jdeme pryč 😀

janesafari
27. led 2014

Taky sem vyplnila-ale můj výsledek je jasný....když se rozdávala trpělivost,tak sem byla až na konci řady....Sem nervák,ale snažím se 😀

pisisvori
27. led 2014

Vyplněno. Ale někdy mi přijde, že nejde tak jednoduše odpovědět🙂

caacora
autor
29. led 2014

Moc a moc Vám všem děkuji! Moc jste mi pomohly 🙂 Co se týče závěru jsem sama zvědavá...pokud by vyplynulo něco zajímavého, určitě dám vědět ;) Přeji Vám krásný večer a ještě jednou děkuji!