Dotazník - těhulky a šestinedělky

verisgr
21. bře 2016

Dobrý den, chtěla bych poprosit těhotné ženy a maminky krátce po porodu o vyplnění krátkého dotazníku k mé bakalářské práci. Dotazník už tu jednou byl, takže prosím ty, které ještě nevyplňovaly, pokud budete mít čas a chuť vyplnit. Děkuji 🙂

http://www.survio.com/survey/d/G4G4C9L3T9H0B6S1J

sara84
21. bře 2016

Nezlobte se prosim, ale konzultovala jste s nekym ten dotaznik? Z tohoto nezjistite zadne poradne udaje. Otazky jsou nic nerikajici...Nastudovala jste si tvorbu dotazniku? Co vlastne chcete zjistit?

verisgr
autor
22. bře 2016

@sara84 Takto mi to samozrejme poradit a upravil muj vedouci-psycholog. Sama jsem to chtela trochu jinak. ten predpokladam, ze za ty roky psani vy co dela. Pro me je nejdulezitejsi vyplneni dotazniku v papirove podobe, ale pro vice respondentu to davam i na internet. Z online formy pouziji jen nektere otazky ke zpracovani. Mozna proto Vam to tak prijde. Dotazniky, ktere rozdavam v ambulancich a nemocnicich mi ve vyzkumu pomohou lip 🙂

sara84
22. bře 2016

@verisgr ja jsem vystudovala marketing vc.vyzkumu a musim se priznat, ze z tech otazek jsem fakt chytra nebyla 🙂 tak jestli mate jeste rozsirenou verzi, tak snad zjistite, co potrebujete 🙂